Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Imam OPF Gold, torej original + red hammer + resistance :) Kaj naj rečem, igram ga že eno leto in še kar se ga nisem naveličal. Drugače pa imam v zadnjem cajtu špilov tolko, da ne morem vseh prešpilat. Lock-on, Splinter Cell, Call of Duty, Singles, Search and Rescue 3, Halo, The Thing, Pirates of the Caribbean pa še kaj bi se našlo...

In še slikica slavnega OPF-a, ki sem ga tudi do konca preigral (cca 80 misij, uh).

ukrpogr_02.jpg

Komaj pa čakam špil Stalker: Shadow of Chernobyl ( www.stalker-game.com)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operation Flashpoint :OK: ...Dobr špil..sam dodatke nisem pa nikoli sprobal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Colin McRae Rally 4 - zakon :OK: :yea2: :) (saj ze more bit, pri 4ih Cdjih.. .) )

Colin 4 :BUA: (nobenga papredka razen grafike, ni ITA in FR... kr neki)

Colin 2 :OK: (ful dober špil- lahko se "zdivjaš")

Mimo grede 3/4 CDjev zasedejo jeziki (tip, ki ti zraven bluzi, lahko bluzi v 5-ih jezikih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operation Flashpoint :OK: ...Dobr špil..sam dodatke nisem pa nikoli sprobal.....

Če maš pirat verzijo to itak nebo šlo, ker se dodatki "sesujejo". So pa fajn, še posebej resistance mi je bil všeč, ker je mel taki partizanski način napadanja. Drugače pa poglej sem gor in poberi dol kakšne dodatke za originalni OPF: http://ofp.gamezone.cz/index.php?newlang=eng

Pa dosti veselega igranja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alin bi se dalo skom zmenit,da mi proda kakšne dobre igre. :? :? Po petih letih sem zopet usposobo računalnik,sedaj pa nimam dobene igre,razen NEED F.S.UNDERGROUND.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem naslovu maš totalno super igre čisto zastonj :OK:

Klikni

Fajn je mal ubujat spomine na prve igrce, ki sem jih špilal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alin bi se dalo skom zmenit,da mi proda kakšne dobre igre. :? :? Po petih letih sem zopet usposobo računalnik,sedaj pa nimam dobene igre,razen NEED F.S.UNDERGROUND.

najboljš da greš v trgovino...naprimer mantis

lahko tud napišeš kaj želiš...mogoče ima kdo kaj doma..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em, tisti z hitrimi povezavami, probajte www.suprnova.org ;) Danes sem potegnu dol Hitman: Contracts, ki se naj nebi bil niti izdan, ker jim na uradni strani pise "pre-order" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

A ma slučajno kdo igrco Anno 1503 (al pa Anno 1602).

Jest jih sploh ne morm dobit - vsak pack ma napake. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začelo se je z wolfenstein 3D, pol je prišel Return to castle Wolfenstein, Pol je prišel Medal of Honnor in derivati, pol pa še Call of Duty, ki je IMHO najboljša.

Še posebej zadnja misija v Berlinu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa še Call of Duty, ki je IMHO najboljša.

Še posebej zadnja misija v Berlinu :yea2:

a si multiplayer že igral štanjel...... :naughty: :naughty: :notworthy:

post-21-1086899086.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si multiplayer že igral štanjel...... :naughty: :naughty: :notworthy:

men pa glih tta ne diši, sm dost COD MP prešpilu, zdj mal pauziram k mi je ži brezveze, vsake tolk cajta mal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa glih tta ne diši, sm dost COD MP prešpilu, zdj mal pauziram k mi je ži brezveze, vsake tolk cajta mal :OK:

se človek naveliča res....zdej po netu špilam Il-2 Sturmovik AEP..... :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi kdo vedu zakaj Colin 4 vrže u vindols takoj ku daš gas na štartu :lol1: resno-me vrže kar vn...meni in vse nastavitve dela, kukr zaženeš mapo pa vrže vn?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi kdo vedu zakaj Colin 4 vrže u vindols takoj ku daš gas na štartu :lol1: resno-me vrže kar vn...meni in vse nastavitve dela, kukr zaženeš mapo pa vrže vn?!

nevem točn sam en moj frend je neki reku da je napaka če iz CDja inštalira, da mu dela le če da vse na disk pa pol z diska inštalacijo zažene. probi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem točn sam en moj frend je neki reku da je napaka če iz CDja inštalira, da mu dela le če da vse na disk pa pol z diska inštalacijo zažene. probi ...

bom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem točn sam en moj frend je neki reku da je napaka če iz CDja inštalira, da mu dela le če da vse na disk pa pol z diska inštalacijo zažene. probi ...

odvisno katero kopijo ima...sistemska napaka zagotovo ni...preizkušeno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A še igra kdo igrco MotoGP2?

Me zanima, če kdo ve, če se dobijo kje kakšni popravki in dodatki, npr. motorji za letošnjo sezono ipd. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!