Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

Meni pa cracka noče skopirat v mapo z igro, ker je mapa kao zaščitena pred pisanjem. :unsure:

Kako naj to rešim?

Sem že zrihtal z daemon tools ver. 4.10, NS-mohab_Mini-poseden.mdf iz gamecopyworld in pa yasu ver1.3 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stranglehold :krneki:

Meni pa normalno pride v meni, prikaže začetne filmčke,... ko pa začen loadat igro pa se pokaže črni ekratn in tukaj se vse konča. Noče v igro :angry: A kdo ve kaj je narobe? Nekje sem bral da nekaj jebe na Nvidia grafičnih karticah. Sam imam 8600GT in sem tudi ravno danes naložil nove gonilnike,... pa vseeno ne dela.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa normalno pride v meni, prikaže začetne filmčke,... ko pa začen loadat igro pa se pokaže črni ekratn in tukaj se vse konča. Noče v igro :angry: A kdo ve kaj je narobe? Nekje sem bral da nekaj jebe na Nvidia grafičnih karticah. Sam imam 8600GT in sem tudi ravno danes naložil nove gonilnike,... pa vseeno ne dela.

lp

ja na partis oz. blink oz. watever jst sm tam brou, da je to eroor na useh G forskah.... tudi men ne dela... tud jst sm dou nove gonilnike pa ne dela... bo treba počakat na patch ni drugega :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišlo je par novih zadev, če je komu dolgčas :)

Race 07

Moto GP 07

ET: Quake wars

xbox? PS2? PS3? PC?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišlo je par novih zadev, če je komu dolgčas :)

Race 07

Moto GP 07

ET: Quake wars

pa se: sega rally 2007

oktobra pa prihaja : project gotham racing4 (špil podobn test driv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj sm dou lowdat MotoGP 07 za PC :D čez ene 3dni bo zlowdan.. upam :) toj pa moj sped of light siol powah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj sm dou lowdat MotoGP 07 za PC :D čez ene 3dni bo zlowdan.. upam :) toj pa moj sped of light siol powah :D

sm špilu mal zle..igrca je kr zahtevna grafika zlo lepa sam morš pa met že kr fain comp pol :whistle: drugač mi je pa ducati world championship dost bolša :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj sm dou lowdat MotoGP 07 za PC :D čez ene 3dni bo zlowdan.. upam :) toj pa moj sped of light siol powah :D

s kje si pa dau vlečt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kolk mora bit močna grafična kartica za špil GP 07??? :?

odvisno na kok hočš met grafiko :P

pomoje bi se dal pa tud s 6600gt igrt...zgolj ugibam ker nisem še zloudal igre...80% je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj k mate hitr net :D pr men je šele pri 29% .. ja še ene dobra 2 dni bom čakou :D

pred mano si dua vlečt pa maš tok mal..to ni kriv net...ampak ti si dau tak torrent vlečt k ma enga sidrja pa 10000000 ličrjev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred mano si dua vlečt pa maš tok mal..to ni kriv net...ampak ti si dau tak torrent vlečt k ma enga sidrja pa 10000000 ličrjev :D

vidm d sm dou en čudn torrent: 4/40 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno na kok hočš met grafiko :P

pomoje bi se dal pa tud s 6600gt igrt...zgolj ugibam ker nisem še zloudal igre...80% je :naughty:

a bi lahko link za torrent dobil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!