Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

Geek nazi? U madona. To še psihoanalist ne bi izvedel iz tega opisa :) Drugače pa sem 83 letnik. Pa ti?

hehehe

90 sm jst..sej sam tko za info je blo to..

sry za offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema :) Sej vem, da ni bilo mišljeno v slabšalnem pomenu ;) Drugače pa sem preživel že C64, Spectruma (oba na kasete) in one stare ročne igrice z narejenim odzadjem, ki so imele sekvenčno premikanje po zaslonu kot digitalne ure recimo :) Mater, to so bli cajti! Sledilo je obdobje Game Boya, Game Geara, Mega Drivea, Super Nintenda, PSX-a.... potem sem pa opravil s konzolami (če odštejem emulatorje, ko sem obujal spomine).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj večer sem se na filebits-u registriral, pa še zaj ni potrditvenega link :unsure:

poglej pod SPAM pošto. tm je zih potrditveni link. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema :) Sej vem, da ni bilo mišljeno v slabšalnem pomenu ;) Drugače pa sem preživel že C64, Spectruma (oba na kasete) in one stare ročne igrice z narejenim odzadjem, ki so imele sekvenčno premikanje po zaslonu kot digitalne ure recimo :) Mater, to so bli cajti! Sledilo je obdobje Game Boya, Game Geara, Mega Drivea, Super Nintenda, PSX-a.... potem sem pa opravil s konzolami (če odštejem emulatorje, ko sem obujal spomine).

90% sploh ne poznam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FiFtY_, si na hamaču, sam si chat izklopu, al pa tiste dodatne kao "nevarne" win funkcije, tko da se glih ne mormo kej velik zment. Reinštaliri hamača, pa dej tam premium trial, pa omogoč "nevarne" funkcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FiFtY_, si na hamaču, sam si chat izklopu, al pa tiste dodatne kao "nevarne" win funkcije, tko da se glih ne mormo kej velik zment. Reinštaliri hamača, pa dej tam premium trial, pa omogoč "nevarne" funkcije.

sj mam omogočen to.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale world in coflict sem špilov beto, pa je tko na začetku je oreng boom, čist hudo vse, sam se pa pol zlo hiter naveličaš in postane sam še prekomerno klikanje.

Fifty, pol me pa zachetej, k jst tebe ne morem, raj reinštaliri hamača pa dej tam premium trial pa bo vse delal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom znoru, hočm it igrt mal GP500, in k kliknem ikono d se špil zažene, mi kr restarta komp.. za znoret. še ponoč ob 3h je normaln delou špil.. dons pa jebe. zih kšni driverji neki jebejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom znoru, hočm it igrt mal GP500, in k kliknem ikono d se špil zažene, mi kr restarta komp.. za znoret. še ponoč ob 3h je normaln delou špil.. dons pa jebe. zih kšni driverji neki jebejo.

Uro na kompu prestav na 3 ponoč :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kdo kej spozna na monitorje alpa mi zna svetovat kolk inčn LCD monitor se splača kupt za najnovejše špile k zj 17 mislm zamenat pa me zanima a na 22 inc alpa 24 inc monitor se sploh da kej vidt k mi je ful slabsa slika pa a mors zato kupt pol tud graficno za 500 eur

u bistvu me zanima pri kolk incnem monitorju je najbolsi izkoristek slike k na 22 oz 24 inc mi je slabša slika al pa pač tko je zmer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem je tko, monitor ima neko velikost pike in glede same velikosti ekrana ima potem določeno neko optimalno resolucijo, ki je sestavlena iz teh pik. Recimo za 17ko je 1024x768, za 19ko je 1280x960, za 21ko je 1600x1200 in tako naprej. In zdej slika bo najlepša, če boš ganjal stvar na taki resoluciji, ker pride točno vsaka pika na svoje mesto. To je še posebej opazno pri lcd monitorjih. Recimo če ima monitor optimalno 1024x, nastaviš pa na 800x, ima potem eno piko raztegnjeno čez več pik in s tem se kvaliteta slike poslabša, kot da bi ble neke črte vmes al pa nekatere stvari izstopajo, ubistvu zgubi ostrino. Pri crt monitorjih se to pojavi sam če je resolucija večja od optimalne.

Tko da za grafično je tko, tako resolucijo kot boš ganjal, boš rabil potem temu primerno grafično, ki zdrži to. Zdej so grafične ratale že ful pocen in dobiš za 120-140eu grafično, ki bo kos vsemu(gf7900, r x1950).

Glede velikosti se sam odloč kolk ti ustreza, jst mam 19ko crtja in mi je vrh glave :D, prjatu je mel nekaj časa doma 24 lcd, pa je reku da mu je blo prevelko, tko da to je najbolš da se sam odločiš kaj boš.

Potem se moreš odločet al bo monitor še 4:3 ali pa 16:9 (wide screen), stem je spet tako, idejno je bolša zadeva 16:9 ker oko ima večji spekter vodoravno kot navpično. Ampak pri taki velikosti monitorjev :rolleyes:. Za filme je bolši 16:9, za igre bi jst rekel da 4:3, ker če igra nima podpore za 16:9, je slika potem raztegnjena, je pa res da ima čedalje več iger podporo. Načeloma je vseeno kaj uzameš, kar ti paše :).

Al crt al lcd, tle ni kej dost razmišlat, res da ima crt pravo črno barvo, lcd je pa ne bo videl :D, pa bolši zorni kot, ampak je pa lcd zato veliko bolj praktičen, manjši, manj se greje, slika je pri novih že zelo dobra, tud cene so sprejemljive.

Pri lcdjih je kvaliteta slike odvisna od odzivnosti, svetilnosti in kontrasta.

Zdej teorije maš dost, pa pejt v trgovino pa mal poglej, pa boš vidu ker ti najbolj ustreza :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še mal reklame za gp 500 naredim, TUKAJ bo zdej uradno zbirališče za igranje, na forum se lahko registrirate, pa upam da se nas bo čim več nabralo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link

Kdor pa ni na filebitsu, se lahko pa zastonj registrera, je odprt zdej.

tuki se zlowda.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc tnx crt ni variante lcd obvezno sam tale wide screen mi se ne potegne cist u stacun sm gledu 24 inca in je bla slika razpacana nevem no grafa pa itak obvezno pod 200 eur ne grem

dolenc kva ti men predlagaš da uzamem 22 al 24 inca lcd pa za kok keša zj trenutno k so cene pa comp je sam za špile pa za filme ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle ti jst bol teško svetuje, ker men se zdi že 20 vrh glave :), če te muči da boš igre do "konca" izkoristil je vseeno, ker boš z obema, tko da vzem tistga, ki se ti bol dopade, cenovno pa tud ne vem, poglej na kakem comshop-u, se mi zdi da majo lcdje kar ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc kva ti men predlagaš da uzamem 22 al 24 inca lcd pa za kok keša zj trenutno k so cene pa comp je sam za špile pa za filme ?

prečekiraj sledečo stran:

http://www.ceneje.si/monitorji-lcd-monitorji

dejansko ti primerja cene na več slovenskih on-line shopih....desno imaš tudi priročen filter....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!