Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

ma kdo savegame od SBRC?

pa čimbolj na koncu prosim :P sem zgubil svojega pa se mi ne da še 100 let to obračat k mi je že mal bedno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo savegame od SBRC?

pa čimbolj na koncu prosim :P sem zgubil svojega pa se mi ne da še 100 let to obračat k mi je že mal bedno :D

:naughty: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Two worlds - hudo nalezljiva RPG. Malo ala Gothic, malo The Elder Scrolls - Oblivion (grafika je zelo podobna), predvsem pa RPGjka, ki ima skoraj vse, kar sem si vedno želel pri starejših igricah tega tipa.

Za tiste, ki radi opravljajo naloge in zbirajo zanimivo opremo in orožja a se jim ne da ukvarjati z omrežnimi RPGji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasne so pa kej zahteve za driver-parallel lines?

Popravljeno . Popravil mad driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

System Requirements

Supported OS: Windows® XP (SP 1 required)/Vista (only)

Processor: 2.0 GHz Pentium® 4 or AMD Athlon™ (3.4 GHz recommended)

RAM: 256 MB (512 MB recommended)

Video Card: 64 MB DirectX® 9.0c-compliant supporting Shader Model 1.1 (128 MB Shader Model 2.0 card recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c-compliant

DirectX Version: DirectX 9.0c (included on disc)

DVD-ROM: 4x DVD-ROM or faster

Hard Drive Space: 4.8 GB free

Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard and mouse, Xbox 360™ Controller for Windows

*Supported Video Cards at Time of

Release: ATI® RADEON® 8500/9000/X families NVIDIA® GeForce® 3/4/FX/6/7 families (GeForce 4MX NOT supported) Laptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game. For the most up-to-date minimum requirement listings, please visit the FAQ for this game on our support website at: http://support.ubi.com.

Notice: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disc and virtual drives.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo mogoče GP500 igrco oz. kšn torrent, ker je nikjer ne najdem :(

js igram skor usak dan GP500 :D hehe

čeprou je italjanska. :whistle: :whistle:

sj več ne rabm kokr pa RACE :D

pa še 2006 MOD mam naložen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej igram Godfatherja ... :OK:

A sčučajno kdo vse kje se druge obleke dobijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, Dolenc, sem videl, da si me klical, ampak me ni bilo doma. Komp pa je prižgan, ker sem veliki donator Partisa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, res je. Takšni tatovi smo v 90% vsi uporabniki račnualnikov s širokopasovnimi povezavami. Poleg tega se ne obremenjujem preveč, saj izdelovalci sploh ne vedo več, v katero telesno odprtino bi si še porinili fičnike. John Carmack (od ID-ja) nima več idej, kako še bolj naviti svojo Testarosso, ki je po zadnjih podatkih imela 1000KM. Spremeniti morajo tudi politiko poslovanja, saj 40EUR in več za igre, ne bo dajal nihče. Sej ne rečem, da ni umetniški izdelek, ampak umetnine so navadno v omejenih serijah ali celo unikati, 10.000.000 prodanih Simsov 2 pa niti ne. Še po 3-eh letih strmo držijo ceno, da ne omenjam dodatnih nategov folka s 500 različnimi dodatki od katerih sta mogoče celo dva vredna omembe, nobeden izmed njih pa ne 20EUR.

Drugače pa včasih tudi kupim kakšen dober izdelek, ki ga pol leta po izzidu dobim v retail verziji za 10-15EUR.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem sicer dans prvič slišov za ta špil :), World in conflict, ampak baje je huda strategija.

Če če kdo probat MP beto je ta mesec na voljo tukaj, pr men bo juter že dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem sicer dans prvič slišov za ta špil :), World in conflict, ampak baje je huda strategija.

Če če kdo probat MP beto je ta mesec na voljo tukaj, pr men bo juter že dol :)

Sem jo potegnil dol. Ne pozabi potegnit/registrirati še key za igro, če ne ne bo delala. Drugače pa je igra zelo ok, te takoj zasvoji, samo vsaj pri meni so fonti tako kockasti da nič ne vidiš, kaj ti hočejo povedat.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sprobov tole strategijo, men je čist huda :). Dela vse edin včasih, če minimizeram pa spet odprem se sesuje, ostalo pa vse šopa.

Način igranja je hud, ni nč grajenje baze al pa ekonomije. Samo zbereš si točko na zemlevidu kjer začneš in tam šopaš enote, maš neke vrste credits kolk enot ozirome "okrepitev" si lahko pošlješ. Zbereš še katero vrsto enot kontroliraš(tanki, pehota..) In potem s tem zavzemaš dele mape, zelo dober se upošteva okolje, način bojevanja je pa varjanta blitzkriega, vse sam šopa :D. Igra lahko po 16 igralcev naenkrat, torej 8na8 in pride zelo všečno.

Rabiš cca 5-10min da se naučiš igrat, tko da je zelo enostavno.

Huda uglavnem, vsem k se strategije dopadejo priporočam :)

post-4351-1184847230_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minimum System Requirements

Operating System Windows® XP, Windows® Vista™ operating system (32-bit)

CPU (single-core) 2.5 GHz or faster (2.8 GHz for Windows Vista™)

CPU (dual-core) Any Intel® or AMD®

RAM 1 GB (1.5 GB for Windows Vista™)

Hard Drive 2.0 GB available hard drive space

Video 128 MB video RAM, DirectX® 9.0c compatible (GeForce® 4 MX, Radeon® 8500, 9200 not supported)

Sound DirectX® 9.0c compatible

Input Keyboard and mouse

Internet Connection Cable/DSL

¹ You must be over the age of 13 in order to play the World in Conflict Open Beta.(ta je huda)

Se mi zdi da bi s tako konfiguracijo lepo delal, grafična pa saj ranga radeon 9800, geforce 6600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že pred časom videl oznanila na gamespotu in se mi je takoj prikupila. Sicer si je še nisem dolzaugnil, ampak imam namen :) Kdo pa sodeluje v spopadu? Kakšne svetovne velesile?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tomozuki, vidim da ti kraja intelektualne lastnine ne gre tolk v nos kot kraja skuterjev.

lp g.

Po mojem je tisti, ki bo, v Evropi, s takšno politiko cen in prodaje iger stavil vse na to, zgrešil. Prodaja opreme in igralnih pripomočkov je v konstantni rasti.

Vsaka pobuda o pavšalnih plačilih za domače uporabnike in prerazdelitvi denarja proizvajalcem softwarea je bila zminirana. Američanom ne diši, da bi evropske države imele preveliko besedo pri tem oz. verjetno se bojijo, da bi takšne pobude padle na plodna tla tudi v ZDA. Na srečo je, v Evropi, dovolj ljudi, ki razume, da kadar nek zakon kriminalizira tako velik del populacije ni nekaj narobe z ljudmi ampak z zakonom. Poleg tega, tukaj nismo tako zaslepljeni z lobiji, da ne bi znali ločiti pravega kriminala od namišljenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!