Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

jo mam..pošlji mi Pm.....kaj za hudiča boš rabu ta špil??? :hmm:

ja kua, poslovne analize bo z njim delal ... zihr ma letno poročilo za napisat za tri največje firme v sloveniji :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kir kaksno u smislu...., da kr mal naokrog hodis, pa kirga tko, z lopato po betic urezes, pa mal obrcas, ce pa se kej serje ga pa z benzom polijes, pa zippota na njega vrzes, se predn pa to nrdis mu pa kak elektro shoker pod bezgavko stisnes pol mu das pa za podpisat ceglc, da te nau sou tozit slucajn... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kir kaksno u smislu...., da kr mal naokrog hodis, pa kirga tko, z lopato po betic urezes, pa mal obrcas, ce pa se kej serje ga pa z benzom polijes, pa zippota na njega vrzes, se predn pa to nrdis mu pa kak elektro shoker pod bezgavko stisnes pol mu das pa za podpisat ceglc, da te nau sou tozit slucajn... :hmm:

Postal 2 bi bil zate...

Poleg večine zgoraj naštetih stvari, ga lahko še poščiješ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izšel je dolgopričakovani Doom 3. ga ma že kdo al pa ga je kdo že igral?

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='2 Aug 2004 @ 10:06'] izšel je dolgopričakovani Doom 3. ga ma že kdo al pa ga je kdo že igral?

LP :yea1:

glih dol potegnu morm probat kva dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kod si si ga pa potegnil dol, če seveda ni skrivnost?? ke na suprnovi sta 2 rekordna torrenta, enga ma 15.000 ljudi, drugega pa 29.000 ljudi, pa noben ne vleče hitreje kot pa z 10 kb/s <_<

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če omam sploh dost močno mašino za ta nove špile

Jas ga sploh dol nisem vleku, ker bi kompjuter klocnu :) Se bom mogo zadovoljit z Generals: Zero Hour <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist tko za info!

Minimum Required Specification System

Our system was composed of a 1.5GHz Pentium 4, 512MB of Corsair RAM, and a GeForce 4 MX 440 video card.

Best Playable IQ Settings

Resolution: 640x480

Texture Quality: Low

Min Spec Bottom Line

There is no doubt that DOOM 3’s minimum system specifications can easily deliver a good gaming experience. We found it simply incredible that a system this old could run DOOM 3 at all, much less run it well. It may be hard to believe, but we can honestly recommend spending $50 on DOOM 3 if you have a system comparable to this. You can still have a very worthy DOOM 3 experience with it.

I know some of you are thinking that it would be tough to call gaming at 640x480 a good gaming experience, but the environments in DOOM 3 are very forgiving in terms of resolution as discussed in our IQ section. Do we suggest you use a higher resolution to place yourself in an even more immersive environment? Without a doubt, but it is hardly a requirement to really feel a part of the DOOM 3 story.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščem po internetu pa ne najdem. a mi lahko kdo pove kakšni so minimalne zahteve za igranje Doom 3 ??

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, sem našel minimalne zahteve:

Minimum specs:

1GHz CPU

256MB RAM

GF1 or Radeon 7xxx series card

sploh niso tak zahtevne, sem pričakoval da bo treba imet kr konkretno mašino, samo če lahko dela na GF1 te že grafika ne more bit najbolj zanimivia... <_<

(pustimosepresenetitpress)

je pa še na strani napisanih dosti zanimivosti, samo jih je preveč da bi jih vse napisal sem.

http://www.newdoom.com/newdoomfaq.php

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil [SLO]Gobec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahteve za Doom 3

Pentium 4 1.5 GHz or Athlon XP 1500+

384 MB RAM

8x CD-ROM

2.2 GB of HD space

Broadband (for multiplayer)

*Supported 3D Graphics chipsets:

ATI: Radeon 8500, 9000, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800

NVIDIA: GeForce 3, GeForce 4MX, GeForce 4 Titanium, GeForce FX, GeForce 6

na supernovi naj bi bil ta bittorent dober(ne v smislu hitrosti downloada ampak v tem smislu da vključi vse in dela 100%)

http://66.90.75.92/suprnova//torrents/2315/

Half life 2 naj bi imel take zahteve: it will run on 733mhz and 32mb video card

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še uradne zahteve za Doom 3, ki sem jih prekopiral pri inštalaciji....

Minimum System Requirements:

· English version of Microsoft® Windows® 2000/XP

· Pentium® 4 1.5 GHz or Athlon XP 1500+ processor

· 384MB RAM

· 8x Speed CD-ROM drive (1200KB/sec sustained transfer rate) and latest drivers

· 2.2GB of uncompressed free hard disk space (plus 400MB for Windows® swap file)

· 100% DirectX® 9.0b compatible 16-bit sound card and latest drivers

· 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers

· DirectX® 9.0b (included)

· 3D hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX® 9.0b compatible 64MB Hardware Accelerated video card and the latest drivers.

o ATI® Radeon 8500

o ATI® Radeon 9000

o ATI® Radeon 9200

o ATI® Radeon 9500

o ATI® Radeon 9600

o ATI® Radeon 9700

o ATI® Radeon 9800

o All Nvidia® GeForce 3/Ti series

o All Nvidia® GeForce 4MX series

o All Nvidia® GeForce 4/Ti series

o All Nvidia® GeForce FX series

o Nvidia® GeForce 6800 series

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam Durona 1300 64 Mb GF Mx440 pa 320 Mb rama..

pa mi šteka da ubistvu ni igralen....ko se katera žval pojavi zašteka...čeprov mam vse na minimum <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec,2 Aug 2004 @ 11:46] od kod si si ga pa potegnil dol, če seveda ni skrivnost?? ke na suprnovi sta 2 rekordna torrenta, enga ma 15.000 ljudi, drugega pa 29.000 ljudi, pa noben ne vleče hitreje kot pa z 10 kb/s  <_<

LP

Potegnu od tule TorrentBits

BTW morš bit registriran če ne nimaš nič

dela mi pa za en ku...c

Celeron 1200

320 Ram

GF2 64Mb

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj 2ghz proc, ti 4200 pa 512-ram se mi zdi da bi moralo zadostovati.

pri taki mašini boš lahko mel mogoče nastavitve na normal :P

jaz z mojim athlonom 1.6 xp, GF4 mx440 pa 256 mb RAMa niam kaj za čarat, samo še nisem preizkusil kako se igra, samo v meni sem šou pol pa je komp freezno :cry:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasplošno se mi doom 3 zelo dopade...karakterji so dodelani in tudi na minimum je lepo vidt zadeve...tudi sam način igranja in uporaba tiste naprave kjer maš kao mejle pa video in audio datoteke je super....tudi zahteve niso prevelike...sej današnje igre zahtevajo veliko več....sam je pa treba imet mašino malo boljšo..ker drugače igra izgubi čar če vse šteka...sploh tukaj ker gre za hitro akcijo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za foro sem probal na AMD1600, 512 RAM, GeForce2 GTS ... in zadeva na minimumu laufa od 10 do 30 FPS. Torej ni ne vem kaj, toda za tistega, ki si jo resnicno zeli igrati dovolj, da okusi vsaj malo cara. Torej beri: ravno na meji, da je se playable. Vsem, ki imate kaj vec ... pa zelim veselo igranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!