Skoči na vsebino

Igre


king4ever

Priporočene objave

jst sm sam napisu na e-mule, gp500 mod, pa mi je kuj tapruga vn fuknil gp500 motogp 2004 mod.rar, pa sm skinu pa inštaliru, tko da je preverjeno in dela odlično, povrh maš pa še čist na nov zmodelirane piste (tud tanove na letošnjem koledarju), motorje, zvok, skratka....use!

Action!

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, obupal nad Doomom 3 in mojih hardwareskih zahtevah in si kupo Unreal 2 The Awakening :) Z nečim se je treba potolažit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jst Doom 3 ne igram...ker ni filinga...bom počakal na posodobitev opreme, ki bo sledila čez zimo....

zdej igram Soldiers: Heroes of WW2 ...fletn špil...sam Starforce protection je pa zajeban...skrekat se sploh ne da....tako da so fantje najdli rešitev....izklopit je potrebno(fizično) optične naprave-cd-rom ali jih vsaj onemogočit v winsih...pol pa z Deamonom mountat image, ki je posebej narejen(30 kb) in špil dela....

res jeba...sam se splača .....špil je :notworthy:

aja pa Multiplayer American Army...a igra kdo..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dum3 sux. Ne se sekirat če ne laufa na počasnejših mlinčkih. Škoda treh cedejk.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... zasledil sem, da naj bi delal tudi na slabših mašinah, če je kolikor toliko OK grafična kartica - v 800x600? Pisalo je ~1.5 (kar kolikor vem ne obstaja :D) GHz. Skratka, da naj bi na mojem AMD Bartonu 2500 in Geforce 4 celo delalo ... bomo videli, dvomim ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si lahko zamislite koliko ljudi bo posodobilo svoje sisteme samo za to igro :wacko: , živela ralunalniška industrija :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si lahko zamislite koliko ljudi bo posodobilo svoje sisteme samo za to igro :wacko: , živela ralunalniška industrija :doze:

Podobno kot quake 2 in 3dfx voodoo :D

Ampak sedaj gre za bistveno večje vsote :wacko: !

Na koncu lahko hardwarske firme stisnejo rokico Adrian Carmacku in Johnu Carmacku. Če že ne miljončkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... zasledil sem, da naj bi delal tudi na slabših mašinah, če je kolikor toliko OK grafična kartica - v 800x600? Pisalo je ~1.5 (kar kolikor vem ne obstaja :D) GHz. Skratka, da naj bi na mojem AMD Bartonu 2500 in Geforce 4 celo delalo ... bomo videli, dvomim ... :D

Če imas Ti 4x00 potem bos lahko na 800*600 Medium igral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si lahko zamislite koliko ljudi bo posodobilo svoje sisteme samo za to igro :wacko: , živela ralunalniška industrija :doze:

izključno za to igro....ne vem....vem pa da je potrebno sisteme posodobit za vse novejše prihajajoče igre...poglej kakšne zahteve imajo....kriza..... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahteve pa majo tele igre, bratranec je kupil v avstriji labtopa PIIII 3000Mhz, pa ne more igrat dooma 3 ker ima preslabo grafično :wacko: , jest pa še zmerej z 633 celeronam okol strašim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi znal še doma nekje Spectruma najdit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal sem jst mojega commodorja 64 in amigo 500 že dal naprej...bi bilo zanimivo zalaufat zadevo sedaj...

commodore 64 je bil tak

post-21-1092999481.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Samo nekaj v opozorilo. Za Doom 3 je treba potegnit dol tudi patch, ker enemu mojemu kolegu je špil skuril Radeona 9800pro :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kako skuril...zakaj...kaj pa patch naredi da potem ne kuri kartic?

Nimam pojma :unsure: Ded ni nič navijal kartice, ampak po 3 dnevih igranja je baje crknilo vse skupaj in na monitorju ni blo več slike. In potem je neso na servis (ker ima pod garancijo) in so mu dali XT-ja. Patch pa naj bi popravil "preobremenitev" kartic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Softwersko je nemogoče skurit grafično kartico ali bilokero komponento.

Očitno se da. En drugi kolega je 3dFX-a skuro ob igranju TOCA 2 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, če grafična kartica crkne, potem najbrž crkne ko špilaš kakšno igrco. Pač to, kar najbolj pogosto delaš na računalniku.

Verjetnost ipd. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, nimam pojma kak se lahko to zgodi, mogoče je program bil tak napisan, da je (podobno, kot lahko narediš z nekaterimi programi) malo navil kartico al se mu je pač čisto sfuzlalo. Mislim, sej vem da se čuje banalno, samo ni skoraj razlage zakaj bi taki del strojne opreme pobralo. Sej zdaj je v garanciji dobo novo ;) Ko smo že glih pri karticah, sej vem da je :topic: , ampak se da kje dobit Radeona 9600 XT z 256RAM-a ceneje kot 45.000sit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radeona 9600 XT z 256RAM-a ceneje kot 45.000sit?

V www.enaa.com ga dobiš za 41,7k

klik!

Po spletnih trgovinah je itak najbolj poceni kupovat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ga že odigral...odlična igra...če hočš še kaj boljšega oz. novejšega probi Panzers phase 1 al pa Soldiers Heroes of WW2 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kurjenja grafičnih kartic..

Kolikor vem se te zadeve od vseh najbolj segrevajo. Zato imajo tudi svoje hladilne enote. Tako da je najboljš da maš sosednje slote prazne, da je več zraka okrog. Drugače jo pa pač ob neprestanem igranju (beri segrevanju) menda lahko hitro skuriš. Tako da software ima veze s skurjenjem kartic. Pač kombinacije polne obremenitve, nepravilne montaže in doooolgega igranja pozno v noč. Moje skromno mnenje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!