Skoči na vsebino

Igre


Priporočene objave

zdej nažigam Blitzkrieg (je v nemščini ma nima veze-Emule) pa WW2:Frontline Command...Pa elite force 2 tud ni slaba..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejle sem potegnu iz enga ftpja tony hawk 4 (štirkaa!) ;) mislm, da je biu mal fentan arhiv, ker jez cracka ne najdem.. ce ga kdo najde mu castim sok (takga da bo poj delal seveda) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut Toca Race Driver ne dela. Ce dvakrat "startam race" se mi comp ugasne ... pa če mi ze rata začet špilat mi zvok ne dela ...

A je komu to kej znano, kaj bi lohko blo narobe?????? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

uh, Vice City.. sem prisel do 72% B) :) z unim GSJ600 mi je pa ratal nardit 4sek trajajočega stoppija :yea2: almost like the real thing :OK:

samo, če kerga zanima: zdej sem dobu Tony Hawk pro Skater 4, sej je uredu, dam sem se tud že mal naveličou, ker je skos isto.. :zzz:

Še zmerej pa nestrpno čakam na Need for Speed: Undergrounf :wub: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš pri Vice City cheat-al, je neboš mogel dokončati 100% ;)

PS:Danes sem izvedel, da spomladi l.2004 izide Need For Speed: Underground in bo nekako v stilu (za tiste, ki ste gledali) 2Fast and 2Furious. Ne bo vec Ferarijev, Poršejev, in McLarnov, temveč bolj Toyote, Nissan in podobni avtomobili, ki se navijajo do skranjosti :) Novost bo dragracing (dirkanje po ravnini) in še druge reči.. V glavnem - vredno igranja! Če bo kdo našel demo, ali celo celo igro, naj prosim pove ;)

Preden boš dočakal leto 2004 si raje Midnight Club 2 dol potegni, je čisti 2 Fast 2 Furious.

Ko vklopis nitro doživiš pravo brzino, ko pa si v zavetrju za drugim in pol nitro uporabiš si pa ultra hitri in komaj vidiš kam pelješ.

Vredno poizkusiti, 2CD-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blame, vlekel sem to dol iz kazaa in mi je komp ful stekal zarad tega :BUA: ampakje blo velik samo 60 MB :? bom šenkrat probov, če bi biu pa kro prpravljen kdo zapečt, pa da dam 400 sit, bi blo pa tud uredu :OK: Prajvt Mesidz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam na dveh cedejih.

Pa če smo že glih pr modih za VC... Ducati 996 roxx... sam zvok je treba manualno not vtaknit... :D

Tut CBR ni švoh, sploh po performansah.

Ni lih 80s, ampak jebiga.

Glede zahtev.... dobra grafa pomaga...sicer pa... kaj maš?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo nekej, nekdo mi je reku, da že ma NFS: underground in da mi jo drug teden enkrat lahko zrihta.. kolkr sem jez slišov to izide šele čez par mescov :?

glede vice city pa: it R0X :yea2: :OK: tud zgodba, igralnost, muska, vse je res dobr.. samo sčasoma se pa naveličaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jez trenutno špilam MotoGP2, ki je vsaj pomojem res zakon :OK: :) dejte mi samo motoristi povedat (če sploh kdo bere to kategorijo) kako nej bi se v ovinku nagibov? maš namreč še možnost, da se nagneš naprej in nazaj.. jez se pred ovinkom nazaj in tko skoz cel ovink, na izhodu pa naprej (pozna se tud zračni upor, naprej nagnjem pridobiš 10kmh pri končni in tud pri pospeških :) ) pa še, a je kej važn kdaj se bremza na prednjo in kdaj zadnjo bremzo? maš tud nadzor nad le tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa tanovo od colina! Zelo lepa grafika! Pa zakon rallye proge! :D

mam pa še jedis might academy( ne me za besedo držat naslov je narobe napisan)! :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez trenutno špilam MotoGP2, ki je vsaj pomojem res zakon :OK: :) dejte mi samo motoristi povedat (če sploh kdo bere to kategorijo) kako nej bi se v ovinku nagibov? maš namreč še možnost, da se nagneš naprej in nazaj.. jez se pred ovinkom nazaj in tko skoz cel ovink, na izhodu pa naprej (pozna se tud zračni upor, naprej nagnjem pridobiš 10kmh pri končni in tud pri pospeških :) ) pa še, a je kej važn kdaj se bremza na prednjo in kdaj zadnjo bremzo? maš tud nadzor nad le tem :)

kot delaš je čisto kul...glede zaviranja pa ne vem najbolje da bi z obema....jst ne rabim zadnje bremze veliko.....kaj ni kul ko podrsavaš z zadnjo gumo skozi ovinek....to je ful dober filing...

colin ni slab...čeprav poskušaj dobit 2 pa malo primerjaj...grafika se skrije ma veliko drugih stvari je boljših....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!