Skoči na vsebino

KTM LC2 125


U^F^O

Priporočene objave

Že dalj casa išcem nekaj kot je ta motor http://www.itak.f2s.com/LC2125ktm.jpg in sem koncno dobil ponudbo v bližini. Motor je 96 letnik zadnje registriran leta 97, ima 14000 km baje je bil vožen bolj na easy. Cena je 4 jurje mark nekaj pricakujem da bi spustil dol nekje nekaj sto mark... Kaj pravite na to? Pomagajte mi z komentarji... Hvala

NoFear

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je kar OK ampak taki motorji so z 14.000 km ze kar zmatrani. preveri motor, zobnike, menjalnik,... ce je vse ok pol dobro, drugace bos pa vec sraufal kot vozil. tek motor ne mores vozit na easy ker pol nikamor ne gre!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak motor je tud narjen da ga mors v obratih drzat, iz kje pa je ta tip k ga prodaja? Je pa to isti agregat kot pa pri YAMAHI TDR125 ali DT125, tko da vsi deli v masini pasejo, edino elektronka je druga...pa ce ma realno 14.000km pol boš mogu pri ene 20.000 zamenjat bat pa obrocke pa to...drugace pa ni problemov...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa btw...tak motor tud pri 30.000 se ni zmatran...ce je redno vzdrževan, ker to ni navita mašina...ma 11KW

pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa btw...tak motor tud pri 30.000 se ni zmatran...ce je redno vzdrževan, ker to ni navita mašina...ma 11KW

pa lp

ja redno vzdrzevanje pomeni menjave zobnikov, batni obrocki, mogoce kak bat, kaki ventili,....

ce vse redno menjavas ni problema ampak pol mas pol masine nove. dosti pa jih pri 14.000 se ne menja nic in pol moras ti v kratkem. temu jaz recem "zmatran" material.

ja 11 kw ni dosti ampak to se ne pomeni da ne mores masine matrat z visikimi obremenitvami. sicer pa ma KTM 125 EXE odprt cez 30 KM kar je ze nekaj.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

lp :hmm:

ja mene tui zanima predelava moje mašine...

KTM lc2 125, povečal bi hitrost,zanimam pa me če zgubiš kaj pri pospeških...

---

Kaj vse predlagate da bi predelal ???

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja redno vzdrzevanje pomeni menjave zobnikov, batni obrocki, mogoce kak bat, kaki ventili,....

ce vse redno menjavas ni problema ampak pol mas pol masine nove. dosti pa jih pri 14.000 se ne menja nic in pol moras ti v kratkem. temu jaz recem "zmatran" material.

ja 11 kw ni dosti ampak to se ne pomeni da ne mores masine matrat z visikimi obremenitvami. sicer pa ma KTM 125 EXE odprt cez 30 KM kar je ze nekaj.

hmm kaj pa lc2 ... gre tudi odpret...?

kaj vse gre???

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če boš zobnike menov boš zgubu na pospeških :? to se ti skor sigurn ne splača

pa tud če boš ful stvari zamenov pa ne vem kva use naredu se po vsej varetnosti kej dost nad 140 ne boš mogu vozit zarad airodinamike :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če boš zobnike menov boš zgubu na pospeških  to se ti skor sigurn ne splača

pa tud če boš ful stvari zamenov pa ne vem kva use naredu se po vsej varetnosti kej dost nad 140 ne boš mogu vozit zarad airodinamike

:hmm:

Ja, malo ga moram porihtat...oz. pridobit pri km/h ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno 5 Oct 2003 @ 16:09

--------------------------------------------------------------------------------

Mal nam povej kuk maš močenga! kuk bi hotu da b ti šu itd. 

---

Zdaj je trenutno še v originalu vse noter...pa nevem kolko bi rad mel km/h...samo rad bi zvedel kaj naj storim da mu povečem moč ?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam okol 120-130 ma!!!Tu neki morma it enkrat merit!!! :OK: :OK: :OK:

no če bil jaz na tvojem mestu bi pozimi al pa zaj v jeseni ga čist odprl!!!! :yea2: :OK: :OK:

vse kompletno mašino odpri!!Pa baoš mel zaenkrat dosti!! :OK:

za blokade pa malo poglej po netu al pa enga vprašaj kir je mel lc2!!!Al pa kr na servis peli!!! :OK:

to je moje mnenje!!!

lp!! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če gre že zej 120-130 poj pa kej velik več ne boš vn dobu. 10-15km/h u najbolšmu primeru mogoč 20 samo če boš hotu do te hitrosti pridt boš rabu ravnino 5km :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry_junior : :lol1:

Zdaj še mam gume z štopli gor...

pa motor še ni odprt...

...upajmo da bomo ga fajn odprli...

by

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno že možno samo lc2 boš mel malo premalo. če hočeš da leti potem rabiš ktm exc 125. to je pol prava zverina :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EXCja maš za tekmovanja in res hard enduro pa ne za vsakdanjo uporabo! Pa za EXCja je treba met tud dost keša!! :)

a ni to treba za vsak motor :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robtech Objavljeno 6 Oct 2003 @ 15:26

--------------------------------------------------------------------------------

možno že možno samo lc2 boš mel malo premalo. če hočeš da leti potem rabiš ktm exc 125. to je pol prava zverina 

Vem ja...samo glej...jaz mam že lc2...bomo videli kaj bom ostvaro :naughty:

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!