Skoči na vsebino

KTM LC2 125


U^F^O

Priporočene objave

a veš kaj rula med 125!!!

HUSQVARNA WR 125!!!stvarca ma 38 konjev!!!Dans sn se mal meno z lastnikom!!!Stari to pa je TOO MUCH!!!kaj si ti nor kaj to dela po off roadu!!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lp!

Mene nekaj zanima z zvezi z motorom, pušča mi malo prevelike madeže olja na jakni. Tak da sem zajebal že 2 jakni zaradi posledice olja na hrbtnem delu.

Se da kaj uredit, da nebi bilo teh madežev, niti čestilnica je ne more sprat

mogoče kaka druga olja za 2T ???

- kaj predlagate?

byby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvarca ma 38 konjev!!!Dans sn se mal meno z lastnikom!!!Stari to pa je TOO MUCH!!!

moj sosolc je mel KTMa EXC 300 (2T)... :D ...mehanik k mu ga je rihtu je reku da ma 72 konjev... :kva2:

@Mavro: ne se vozit... :lol1: ...al pa tak k js - crna jakna! .) mislim pa, da ce ga gonis, pa ti sprica olje vn, da mas premocno mesanico.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Mavro:Mal pel pogledat frgazar na kšn servis ker ti mogoče ne dela motor prave mešance in dozira preveč olja :hmm: ...kar pa ni najbolš tud za mašino ne!

Lahk pa da maš sam tko kt jst na bivši šestki...zapacan avspuh z olam pa vso pi***rijo in ti pol nazaj meče tko kt je men :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stela se crpalka za olje, uplinjac nima kaj dost z oljem, razn ene dize, ponekod pa se to ne. :)

lahk je tud auspuh zapacan, ja.

vsekakor pa ob teranju neb smel nastajat ostanki olja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem...jst bi vse skupej pregledu pa spucu pa zrihtu kokr se šika pa bi blo po moje bolš :hmm:

Prever kok je kej avspuh čist... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoz auspuh ene dva deci bencina spust pa bo! :OK:

Jp :OK: ...tko kt smo mi(ne jst osebno)delal na lipnikih pa tem sranju za šestke :devil: ...u avspuh mal benza pa šibico pa PUF :huh: ...in avspuh je čist :naughty: :OK: :lol1:

Drgač je pa bol da ga prov prepucaš na ornk...boš bol ole nv spravu!

Probi prevert če je avspuh zasvinan tko d ga odšraufaš pa postavčš navpično d vn ole teče za kšn tedn al pa še dl...tko sm jst naredu in je iz avspuha dobesedno prtekla lužca(ene 10X10cm)ola pa vse pizdarije k je možno sam pol pa avspuh ni več tok svinov :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pa to s prenerjem zagrejemo, pa z wapom na kakih 100 barov vroco vodo skoz spustimo... ...prov fajn ga spuca!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, hvala vam!

- za zimo bo fajn dela :grim

- nix neom vozo kaj extra po snegu :doze:

Ajde by, fajn pridejo kaki nasveti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Oglašam se na na temo ki je že odprta 2leti [ne duha ne sluha], sem se odločil, da napišem nihpar svari...

Zanima me, če ima še kdo ta motor? :naughty:

Ter kakšne modifikacije so uspele (če so)

lp; Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ni zaribala, zdej res super laufa. Husqvarno bom verjetno obdržal če se bo dalo dat gor 250ccm mašino, drugače bom prodal.

EDIT: Zanima me koliko KTM pije benicnam če kdo ve ker nikjer ne najdem podatka.

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tak je, moj kolega ga je nonstop rihtal, ker ga prejšni lastnik ni dobro vzdževal, tako, da dobro preglej motor, ker če je bil zguran pa dosti na terenu, se zna zgodit, da boš dosti šraufal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, ni za verjet da si je punca kupla skor krosko... če je pa tak hard enduro pa veš da je bil gonjen...

Jest bi raje DTjko kupu, je vseeno bolj kulturen bicikl :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni nasveti kaj vse naj pogledam? Ima pa presenetljivo malo kilometrov... :hmm:  Rekel je da je bila prva lastnica punca.

Lahk ti dam njegov msn, pa ga mal povprašaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, dej prosim. Nisem dobro razumel, a je prodajalec tega motorja tvoj prijatelj ali je mel pač tak motor? Prosim za msn.

DimniBurek: Moja večna želja je bil KTM, že od 10. leta. .) Nevem zakaj, ampak zmeraj sem imel take bolj redke motorje in manj znane. Tudi doma imamo zmeraj take leve in redke firme avtov... :) Bo pa Yamaha čez 2 leti ali pa še kaj prej.

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej me pa zanima kaj se bolj splača vzet:

KTM lc2:

- 17.000km

- letnik 98

- Menjana 2 bata

- Vozil se je po hosti

- Končna 121km/h

- Dobro ohranjen

- Cena: 390.000sit

KTM lc2:

- 5400km

- letnik 98

- nekaj špotnik delov

- Nova guma

- zraven še jakna KTM in rokavice KTM

- Odlično ohranjen

- Končna 130km/h

- Cena 530.000sit

Zdej pa kaj se bolj splača glede na to da sta isti lenik samo cena je velika... Jaz sem bolj za drugega ker je pomoje manj zmahan motor, samo je pa pač tokliko denarja več. Oči pa je bolj za prvega... Hmmmm :hmm:

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAh povej mu-očetu da če boš kupu taprvga boš več keša verjetno pol dal nanj, ker je bolj u kurcu... pr 17k km že 2 bata je pa velik, mogoče mu je celo ribnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pr taprvm se pa pozanimaj keri športni deli so gor. kr če je kej friziran al pa odprt ti ga ne priporočam

za porabo si neki sprašvou. moj ma rezervar 8,5l pa nardim z enim prbližn 160-170km (mal hitrejša vožnja) +rezerva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zdej mam 1 vprašanje glede auspuha :) a je mu mogoče že kdo kak drug auspuh gor?? :OK: pa kakšnega?? pa če je blo treba po namestitvi auspuha še kej druzga naštelat (frgazer...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!