Skoči na vsebino

KTM LC2 125


U^F^O

Priporočene objave

Jest sem mel odprt sam zadnji lonec.

Auspuh je pa bil svetel-ne črn!

Potegno je pa bolj ko vsaka Yamahca.

Na fregazerju nimaš kej štelat, ker je že tak al tak boljši ko na Yamahi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ja sej jst mam tud svetel auspuh. kku pa si odprl lonc. jst sm že neki poskušou pa je use neki zvarjen????

ja to da je bolš k yama pa že vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. mene smao nekaj zanima kaj se mi blo splača kupit KTM LC2 al EXC ? baje da EXC ne moreš več registrirat ? pa rull malo se jih prodava ?

aja pa še za huso gledam SM al pa WR al pa WRE malo nasvetov bi proso ..

pa če se da to kaj tunnat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. mene smao nekaj zanima kaj se mi blo splača kupit KTM LC2 al EXC ? baje da EXC  ne moreš več registrirat ? pa rull malo se jih prodava ?

aja pa še za huso gledam SM al pa WR al pa WRE malo nasvetov bi proso ..

pa če se da to kaj tunnat ?

EXC pa WRE ti nista za po cesti-to je dobesedno hard enduro!

Kaj ma mogoč kdo zdej mojga KTM-a, al je že kje totalka?

Mel sem pa okrogla ogledala (od Gilere DNA), pa mal je bil popraskan-mensezdi da po levi strani.

Aja, pa kovček od kappe sem mel gor, če se dobro spomnem.

Sej bi dal tud sliko gor, pa ne znam :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ql hard enduro to hočem tudi met :> če so okoli in okoli bregi :> sej za tu pa tam za v sql za pelat pa bo čisto vredi :>

Z LC2 boš zlo teško pelal po kakšnem zahtevnem terenu. Dober pa je za po makadamu, ker je mehak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ušeč že ja samo EXC je najbol navita :> oz najbol gre hehe drugačče pa LC2 tudi ni slab kolko te ma konjev če ga odpreš do konca pa kaki izpuh menjaš pa to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,19 Sep 2005 @ 19:06]sej ušeč že ja samo EXC je najbol navita :> oz najbol gre hehe drugačče pa LC2 tudi ni slab kolko te ma konjev če ga odpreš do konca pa kaki izpuh menjaš pa to ?

Ja, kot sem že reko, če se misliš po cesti vozit si kup LC2, ker z EXCjem ne boš naredo velik kilometrov po cesti,

Na LC2 pa odpri samo zadnji lonec, pa bo že dost-tak da gre bolj ko kak DT! :OK:

Aja, mislim da je neki tam okol 25...za razliko od yamahe ta mašina vleče samo na obratih-spet odvisno kolko odpreš ventil.

Popravljeno . Popravil beli
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ludi da se vam javim!

Motor je brutalno hud, naj vam ostali povedo ko so bli na meetingu, sam ni bojazni za avstpuh, če ne želite daste oba (sprednji, ter zadnji del nazaj) vam nastavim 1min dela in je to to!

če še želite kaj sem Vam na razpolago!

lp;

Jernej

P.S: takega motorja ne boste nikjer dobili, saj je ohranjen in je brez praske!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, 1.lastnica je bila punca!

Pije pa kak imaš adrenalina ... jaz sem ga že spravo na 7l na 100km, drugače pa od 5-6 kr srednje hitre vožnje

po omejitvah pa slabih 5

lp;

Jernej

http://www.prodam-ktm.cjb.net/ tu ga PRODAJAM!

Popravljeno . Popravil J`MavrO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

aja, 1.lastnica je bila punca!

Pije pa kak imaš adrenalina ... jaz sem ga že spravo na 7l na 100km, drugače pa od 5-6 kr srednje hitre vožnje

po omejitvah pa slabih 5

lp;

Jernej

http://www.prodam-ktm.cjb.net/ tu ga PRODAJAM!

Kdo ma lc2 k se je pred cirka 2-mi leti prodal iz okolice nove gorice v okolico maribora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ma lc2 k se je pred cirka 2-mi leti prodal iz okolice nove gorice v okolico maribora?

mhm al lih obratno ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Da spet malo oživimo temo :)

A mogoče kdo ve kir auspuh bi se dalo nabavit za ta motor, da bi originalnega zamenjal??

Tko da bi imel motor malo več moči, pa lepši zvok kot pa original.

Sm že gledal po intrnetu, pa je zelo malo informacij glede tega.

pa kje bi se ga dalo dobit v slo??

lp-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da spet malo oživimo temo :)

A mogoče kdo ve kir auspuh bi se dalo nabavit za ta motor, da bi originalnega zamenjal??

Tko da bi imel motor malo več moči, pa lepši zvok kot pa original.

Sm že gledal po intrnetu, pa je zelo malo informacij glede tega.

pa kje bi se ga dalo dobit v slo??

lp-

Ko sm meu jst lc2-ja sm si nov izpuh naredi v ozeljanu pri novi gorici. Sta dva tipa ki masta svojo firmo za obnavljanje in menjavo izpušnih cevi. Motor je kar lepo pridobil na zvoku, na moči pa skoraj zanemarljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

da malo obudimo temo

vozim predvsem hard enduro, trenutno mam razmerje 13 - 45 in gre predvsem 1, 2 brzina.. pa me zanima kolk ste meli kej razmerja? mislim dat 50 odzadaj..

aja, lahko dam kar od crossa ketno? kolk stane set? se mora to točno za LC2 nabavit al so vsi seti enaki

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

po dolgem času spet nekaj novega:

A kdo proda KTM LC-2 sm ga mal sprobov pa je odličen motor zame sploh ker sm mal manjši. Kdo pozna koga ki proda motor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LC-2 je zelo redek motor in tudi malo v letih. Po obliki sodeč je KTM EXC 125 njegov naslednik, kateri se dajo dobit. Zmogljivosti so pomoje enake, po višini pa nisem prepričan če sta enaka. Če se odločaš za nakup endurota je najbolše da jih sprobaš. Tako boš najbolše vedel kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Poglej še Husqvarno - tudi ni previsok motor. S svojimi 175 cm sežem normalno do tal (celi podplat). Maš pa še Aprilio sx 125. Tudi cvajtakter, v višino pa nevem koliko meri.

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LC-2 je zelo redek motor in tudi malo v letih. Po obliki sodeč je KTM EXC 125 njegov naslednik, kateri se dajo dobit. Zmogljivosti so pomoje enake, po višini pa nisem prepričan če sta enaka. Če se odločaš za nakup endurota je najbolše da jih sprobaš. Tako boš najbolše vedel kako in kaj.

Zmogljivosti niso NITI NAJMANJ ENAKE. Niti podobne niso. EXC je Hard Enduro, motor navit za "profesionalno" uporabo, blizu 40 konjev, vrhunske komponente in visoko ceno ( aka 6400e ). LC2 je soft enduro, slabsi materiali, nekje med 20 in 25 konjev, namenjen vsakodnevni uporavi za amaterje, cena verjetno skoraj 2× manjša kot pri EXCju ;)

EXC je tudi zelo višji od LC2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!