Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

moja sestra jih tudi zbera lekar... tau tisti nekšni onej ka jih neven kelko moreš zbrati do neven keroga datuma? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi od mejne, srečno pa varno 2010, pa ka se dosta krat srečamo na cesti na dva potača ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša moto sekcija , je daleč najbolj siromašna--- naši komentari so večinoma brezvezni , oglašajo se iste face , pa še tou brez veze.. ko čitam druge sekcije so dosti pred nami , mi samo nakladamo brezvezne stvari!!!!!!!! pa kaj nas briga tekane čaj!!!!!!!!!!! bilo bi bolj koristno , da bi se prešteli motoristi prekmurja----mij razpravlamo kakšni so krofi na trojanah ---zelpo žalostno za nas prekmurce!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša moto sekcija , je daleč najbolj siromašna--- naši komentari so večinoma brezvezni , oglašajo se iste face , pa še tou brez veze.. ko čitam druge sekcije so dosti pred nami , mi samo nakladamo brezvezne stvari!!!!!!!! pa kaj nas briga tekane čaj!!!!!!!!!!! bilo bi bolj koristno , da bi se prešteli motoristi prekmurja----mij razpravlamo kakšni so krofi na trojanah ---zelpo žalostno za nas prekmurce!!!!!

no vijdin ka nemreš spati,

pa bi rad komstruktivno debato o motorizmi vrezo, ali na žalost je tudi ta tema že več ali manj zdavnaj izpeta, zato ne ostane več nika drujgoga kak bezvezno nakladanje na forumi, nevem tudi ka bi ti koristilo če bi preštel motoriste prekmurja, raj počakajmo spomlad pa se zgučijmo za kakšen krog, če glij že vnaprej znam ka je tou iluzija, ker se sakši več ali menje z svojo drujžbo vozi,

vidiš pa že pa nakladamo bez veze, tak ka mo si zdaj privouščo en tekane z dodatkom Altermajstra .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša moto sekcija , je daleč najbolj siromašna--- naši komentari so večinoma brezvezni , oglašajo se iste face , pa še tou brez veze.. ko čitam druge sekcije so dosti pred nami , mi samo nakladamo brezvezne stvari!!!!!!!! pa kaj nas briga tekane čaj!!!!!!!!!!! bilo bi bolj koristno , da bi se prešteli motoristi prekmurja----mij razpravlamo kakšni so krofi na trojanah ---zelpo žalostno za nas prekmurce!!!!!

ja glej, če bi se kaj kdaj dobli, bi tudi drugaček bilo

samo si nemremo zgučati niti 1 x letno,

tak ka je tak kak je

lejko pa ti kaj spremeniš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša moto sekcija , je daleč najbolj siromašna--- naši komentari so večinoma brezvezni , oglašajo se iste face , pa še tou brez veze.. ko čitam druge sekcije so dosti pred nami , mi samo nakladamo brezvezne stvari!!!!!!!! pa kaj nas briga tekane čaj!!!!!!!!!!! bilo bi bolj koristno , da bi se prešteli motoristi prekmurja----mij razpravlamo kakšni so krofi na trojanah ---zelpo žalostno za nas prekmurce!!!!!

izgleda ka si tij tudi mel samo tej en prdec v to temo fudnoti :whistle: :zzz:

doggie pa stuhec sta pa tak vse povedala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgleda ka si tij tudi mel samo tej en prdec v to temo fudnoti :whistle: :zzz:

doggie pa stuhec sta pa tak vse povedala

lp

seveda

pa jaz imam vedno prav :naughty:

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem raje izkoristil soboto, ko je sonce blo... Začuda nisem nobenga srečal nikjer :whistle:

Popravljeno . Popravil gumby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem raje izkoristil soboto, ko je sonce blo... Začuda nisem nobenga srečal nikjer :whistle:

ti si cesto, jaz sem sneg

smučar pa nisi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brb, smučanje po strmini je prenevarno :unsure: :grim tek na smučeh pa prenaporen :grim tak ka tudi jaz ne smučam :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brb, smučanje po strmini je prenevarno :unsure: :grim tek na smučeh pa prenaporen :grim tak ka tudi jaz ne smučam :grrr

motor je lejko tudi nevaren

al pa je še bola

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je lejko tudi nevaren

al pa je še bola

saj maš prav. pri meni je problem takšen ka man omejeno količino denarja s kerov razpolagan (saj ma vsak omejeno količino, ampak moja je bole študentska :grim ) če si zdaj kupim vso opremo za smučanje me v grobem prijde 500€ pa da se parkrat iden smučat je 500 cuj. na žalost ali pa na srečo pa mam še puno drugih stvari in interesov, potrebnih in nepotrebnih v katere bi prlej vložo denar kak pa v smuče :hmm: in se toga jurčka kaj hitro znebim :grim

Popravljeno . Popravil TheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

saj maš prav. pri meni je problem takšen ka man omejeno količino denarja s kerov razpolagan (saj ma vsak omejeno količino, ampak moja je bole študentska :grim ) če si zdaj kupim vso opremo za smučanje me v grobem prijde 500€ pa da se parkrat iden smučat je 500 cuj. na žalost ali pa na srečo pa mam še puno drugih stvari in interesov, potrebnih in nepotrebnih v katere bi prlej vložo denar kak pa v smuče :hmm: in se toga jurčka kaj hitro znebim :grim

ge si li najšo te številke ?

pa vse 5-tke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ge si li najšo te številke ?

pa vse 5-tke

malo reklame gledan, pa je te od oka tak naletelo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!