Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Odavlen Burgmana 400 2008, cena takšna kak je, odlično ohranjen, lepi, pa povišano steklo ma

Iden nazaj med motoriste, ka me nišče več na cesti ne pozdravla! Oglas na avtoneti pod milan!

041475444!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo zgubili enega somišljenika na cesti Gederovci - Kuzma, pri Kraščih. Glih sem priša naknadnega ogled kraja nesreče. Verjetno se je dečko resen mali hitreje pela kak 90 km/h, samo glede na preglednost ceste ga je šofer avta izsilja na puno - klasika...... R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se globoko strinjam Kawaman. po tisten ka se na cesti vidi dečko ni mel šanse, kda je oča namotal v levo....R.I.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Očitno so vrli prekmurci ob izgubi prijatelja obnemeli (ali obnepismenili), ka je takša gužva na toj strani. Saj je res tragično, da je človek umrl, ampak jaz se mo še itak vozo z motorom pa debatiro z drugimi motoristi. Vupan samo, ka smo se iz te nesreče vsi kaj pametnoga navčili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mi, ce gledas naso skupino smo upam da pouceni, da ne bos, ce vidis nasprot vozilo zavil levo ne mores nic, ce se peljes po ravni cesti s 90 na h in 10 pred tabo avto zavine genao v tebe. Obstaja resitev ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ja. Nekda smo mogli vsakih 10 let obnavlati vozniško, te pa si mogo priti z zdravniškim. Gnes maš pa vozniško do 85 leta starosti. Saj ne rečen ka eni nejso sposobni voziti tudi pri tej lejtaj ampak procent takših je bistveno menjši. Poleg toga pa je najvekši problem na splošno psihofizična sposobnost šoferov. Ampak to je teško rešiti na sistemski ravni. Delati bi trebelo na vozniški kulturi - že v vrteci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itak. Sploh za starejše voznike. Čeprav je treba tudi priznati, ka se splošni kulturni nivo najlepše odraža gli na vozniški kulturi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gnes san cul kak 1 dedek voz, vid telefon na 10 cm, vozi pa avto nikdar sam, poleg je skoz babica, kera mu govori, ce je kaj na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vabljeni na prireditev "VOZIMO ORANŽNO" v nedeljo 17.6.2012 ob 9.00 uri v Španik center, obeta se free bograch......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti idealno

Vabimo vas na 9. srečanje Mk Lisjak,ki bo 22.in 23.6. v Zgornjem Konjišču pri Gornji Radgoni.Poskrbeli bomo za dobro hrano in pijačo,zabavali se bomo ob moto igrah in striptisu,igrali nam bojo odlične rock skupine Bataljon, Toti štirje ,Resonanca in Drugo Dugme,spremljale pa jih bojo go-go plesalke, utrujeni pa boste lahko spali v senčnem kampu od ribnikih. V petek bo panoramska vožnja ob 17 uri , v soboto pa ob 16 uri.

Vabljeni in dobrodošli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo jajca na oko,podložena z pleskavico,paradajz in luk po izbiri,kruh tudi, piva pa bo tudi kaj ostalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ešče smo tü

ka či je prevrouče, ka bi vijso na neti :)

rajši san na plaži na mojen dvorišči z vejdrof solene vode - večer pa te šče malo na moped - pa je den komplet :)

fajni pozdraf fsejn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja - dobr jutr drek. Gli gda mislin ka mo lejko nekam šou se mi služba postavi na pot. zaj se ne bom več javlo na mobitel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se hecaš. Z Yamaha xtz ST v alžiriji ne bi niti pomislo na gajševci. bi mel preveč posla v puščavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!