Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Ka je zdaj? Ge mo se stalno vozo, samo ka nede snejg na cesti. Moj "prdaš" nejde na zimsko spanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino ka mi jna pamet spadne: fsi so na motoraj pa v nouro pamet žmičejo po cestaj, te pa nega časa za net :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ges, pa moj pajdaš - ki je nabavo k100rt - gnes ga ide registrirat - morava sprobati oldyja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K100 je bil negda svejta nobl moped, samo je te zgubo veljavo, ka so ga smrkci furali. Na vsakšen vogli je stal nagnusni plavo bejli s kuframi, pa tistof štangof na šteri je plavi posvejt sedo. :BUA: Mogli bi jin na čelade namontirat posvejte :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nika ne šteka.

Me pa neka zanima. Kelko prekmurskih forumašov je v motoklubih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pertočanec, kaj si ne prava, ka boš zaradi krize oda Tenerko.

Zaj pa delaš 9000 km na leto.... Kaj plastike še zdržijo tresljajaje paraleltwina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa Kavaman se je oglaso. Si med enduraše zblodo? Ja razmišlal san ka bi jo odal za pošteni pejnez kar pomeni ka jo pod 1400 ne dan pa je kak je. Če bi što bil interesent... Je pa istina ka san letos vsega vkup napravo točno 10897 km, pa mi niti ednoug neje nanč zakašlala naopak, poleg toga san pa z ženo naredo eno turico tridnevno - pertoča - bovec, čez vršič ta pa čez predel nazaj pa tak dale pa je bila poraba še itak pod 5,5l/100 km. kar se mi zdi še kar ok. Torej ča se v kratkon ne najde kupec, jo bon pelal na servis, te de pa cena 1700.

Ka se plastik tiče - svaka čast Kawaman , najboljši si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! Vem ka sem dober, ker to delam z ljubeznijo....

Pa ne do tebe ampak do motorov! :grim

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajdaš - či bi ti vido ka mi je kawaman sestavo bi tudi pil vodo v šteroj si noge mujvle :notworthy: .

Kawaman - kak to ka si si to nabavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premalo sem se voza, ka bi meja kakšen konkreten stroj. To pa mam za dušo, ne pelam se nikam daleč (čiglih sem že nareda 230 km v eni rundi) in niti sekundo mi neje dugi cajt. Pa zavedam se ka sem še živ, tak me "zvibrira"..... Saj veš kak gre tista Predinova: Bol star, bol nor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajdaš - či bi ti vido ka mi je kawaman sestavo bi tudi pil vodo v šteroj si noge mujvle :notworthy: .

Kawaman - kak to ka si si to nabavo?

Premalo sem se voza, ka bi meja kakšen konkreten stroj. To pa je igrača za dušo, vsako minuto na njem se počutim živega (tak kurva virbrira). Pa še šrajfam ga lehko večinoma sam, pa vozim se po cestah za kere do zaj nesem zna ka obstajajo..... Pa po zadjem sem se nafča voziti.....

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Štuhec !

Pogledni kaj sem nabava na stara leta.......

oo vao, svetoven

si ga probo pelat pa več nej šlo brez njega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!