Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

@jose: še itak si gor med međimurcami pa vougrami? čuj vejpa vas itak telko gej ka se komout lejko menjate.. :hmm: ali pa.. glede na tou ka ŠE nemamo lokacije pridemo kama bliže pa te skoknemo poglednot. .)

@vsem: če koga zanijma vutro moto-smučanje: na pohorji ob petih, tak undercover san bila prisotna in znan, ka de bogati srečolov.. pssst! Več o ton lejko preštejte na prvoj strani motosvejta pa še ger vmejs tuj. :OK:

I´LL BE IN TOUCH.. :grrr

GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta..... na želost ne bom mogel priti zaradi drugih obveznosti :angry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozor: v soboto, 12.3. ob 19:00h, tenis center (no bil je tenis) Mešič. Naj pride kdo ma čas in voljo.

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozor: v soboto, 12.3. ob 19:00h, tenis center (no bil je tenis) Mešič. Naj pride kdo ma čas in voljo.

Lp, GREENNINJA

Tak se guči - porkamotorka!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozor: v soboto, 12.3. ob 19:00h, tenis center (no bil je tenis) Mešič. Naj pride kdo ma čas in voljo.

Lp, GREENNINJA

Zgučano, pa ka neva palik skoro samiva tan sidela :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jose tebi tuj ne folga 350.000 jurčkov :grrr za marec ? :kva2:

znaš ka je registracija za motor draga pa trbej pejneze :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jose: še itak si gor med međimurcami pa vougrami? čuj vejpa vas itak telko gej ka se komout lejko menjate.. :hmm: ali pa.. glede na tou ka ŠE nemamo lokacije pridemo kama bliže pa te skoknemo poglednot. .)

Ninja pri nas je menjava slujžbe jako komplicejrana zadeva :grim tak ka nejde tou tak lejko kak si tij predstavlaš :grrr .....se boumo da drgouč vidili .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znaš ka je registracija za motor draga pa trbej pejneze  :grrr  :lol1:

pac ne bos imel registracije - in pejnez ne rabis :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

:D Včeraj 12.3.05., večir na zgučani lokaciji smo se srečali :friend2: prekmurski in prleški MOTOsvetovci, pridruvžili so se nam tudi drugi motoristi in motoristke, keri do v bodauče postali člani MS. :OK:

:drunk: Na srečanju nas je bilo prisotnih 11, od tega 4 aktivni člani prekmurske sekcije Motosveta. ( Greeninja, Kawaman, Stuhec in Ventil ).

:OK: Zguvčali smo si ka se naslednjič srečamo na dveh potačah, pa te bi tudi fajn bilauv, ka bi nas bilauv malo več z motosveta :yea1:

:music1: :Povzetek: Bilauv je jako fajn, keri smo se nej med sef poznali smo se zdaj spoznali. Guvčali smo vse po prejk :OK: pa upoštejvali smo Natin nasvet, ka zmerno z :beer2: :drunk:

Lp ventil

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijetno presenečena nad udeležbo, bilou nas je čista zadosta, ka smo se meli fajn. :OK:

Malo smo si stare vojne zgodbe gučali, malo o kunjaj, o alfaj pa wv-jaj, o dacia-logani, punčoke sprobavali, šinfali zavarovalnice,... vglavnon- tipične debate za motorizejrano druščino. .)

Srečanje naše sekcije ocenjujen kak uspešno, saj nas je bilo za 2 več kak lani.. :OK: :OK: :OK:

Tak ka- drujgo leto de nas že 15! Te mo pa že pomali mogli drujgi plac iskati.. :slap: :lol:

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ka mo se lejko v kratkon tudi na dvej potačaj srečali, šče malo pa de snejg zgino, pa tudi naši vremenarji za kunec tjedna napovedavlejo temperature blujzi 20 + :OK: tak ka mo lejko končno privlekli motore ven z garaž :grim

....pomali začnite razmišljati ge pa kda de tou :doze: zatou ka pri nas vse tak dugo traja ka se nekaj zgučijmo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rejsan dobro, dobro je bilo, mojmu kolegu se ja v glavnem povidlo, kaj ste peravli: srecanje alf, je sam pito da bo strecanje on takoj ide poleg :D

šinfali zavarovalnice,... sam brez njih pa nemremo

nasljednji plac si pa moramo rejsan cimprej zgucati, ali pa bo nata zrihtala

kaki-ja pa sen gnes malo zakurblo :OK: bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, ka smo se srečali! Mislim, da smo ravno s tem pregnali toto prokleto zimo iz naših krajev. Fajn je bilo tudi to, ka nas je bilo ALFISTOV skoro tak dosti kak MOTOSVETOVCEV. :OK:

Sicer pa moram priznati, da mam od sobote že slabo vest, ker sem pogrunta, ka sem da premalo penez za rundo. Čist sem pozaba, ka sem bija z boljšo polovico in bi mora dati za dva. Kaj češ tudi to se zgodi. :cry:

Ker bi se vam rad vsem vkup odkupa, vas enkrat povabim v Prlekijo, ko bodo v oštarihaj začeli odpirati terase in častim rundo ali pa dve....

Še enkrat sory, neje blo namerno! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote KAWAMAN: "Sicer pa moram priznati, da mam od sobote že slabo vest, ker sem pogrunta, ka sem da premalo penez za rundo. Čist sem pozaba, ka sem bija z boljšo polovico in bi mora dati za dva."

@KAWAMAN: ne sekejraj se zavolo takših stvari- zemi tou kakkaa smo meli družinski popust. 2 za enega. .)

@vsem: v sredo 16 stopinj? :kva2: Jaz pa brez ninje... :cry:

Se beremo, lp GREEN :ninja: (NINJA)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vsem: v sredo 16 stopinj? :kva2: Jaz pa brez ninje... :cry:

Se beremo, lp GREEN :ninja: (NINJA)

jaz pa brez auspuha :(

brni pa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!