Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Uf, malo bo težka, ampak mogoče....

Sicer nas je tu kar nekaj z mopeki, ampak mam občutek, ka sem edini na MS registrirani oz. sem prepričan.

No, morda pa le...kdo bi pa bil po tvoje?? Ka se mogoče poznava s panonija "ceste"? (Mađar.press)

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, malo bo težka, ampak mogoče....

Sicer nas je tu kar nekaj z mopeki, ampak mam občutek, ka sem edini na MS registrirani oz. sem prepričan.

No, morda pa le...kdo bi pa bil po tvoje?? Ka se mogoče poznava s panonija "ceste"? (Mađar.press)

:kva2:

Si mogoče imel prej zxr-a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo te pa te poznan pa ti mene tudi. samo še povej če plavega zxr-a?

:grrr ne, ne, nisem Aleš-ko... :grrr Se pa vredi poznma, pa všasih kaki rol naredi v delavnici itd... :yea1:

PS

v moji lasti je black devil kaffa 9-ica :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr  ne, ne, nisem Aleš-ko... :grrr  Se pa vredi poznma, pa všasih kaki rol naredi v delavnici itd... :yea1:

PS

v moji lasti je black devil kaffa 9-ica :yea2:

jaz sem pa mislila da si on :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, te pa slabo misliš... :yea1:

maš PM

joj kak si ti brihten, ja v kakšo šoulo pa odiš. sigurno študejraš :kva2: :lol: :OK: :lol1: (ve se samo hecan, vutro bo trbelo v službo iti pa se šče malo tolažin)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kak si ti brihten, ja v kakšo šoulo pa odiš. sigurno študejraš :kva2:  :lol:  :OK:  :lol1:  (ve se samo hecan, vutro bo trbelo v službo iti pa se šče malo tolažin)

Ja, to pa bo držalo. Brihten ko tikef na jivi.. :OK:

Ah, moraš meti tako službo kot jaz recimo....ja zaj bi naj delo, pa mi sploh neje.... :yea1:

PS

Ka pa je to študij?? :grrr :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodala? Jaz mam eno viška - lepo, poslušno, hitro ...  :ninja:  :friend1:

samo pa rdeča farba ne paše k njenomi vzdevki :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ge se tak vstavljate za vikend ?  v nedelo

pa s cim

lansko sezono včasih na poligonu v MS ali na Kapci v MAlibuji, Benedikt Vijolici, pa tauv tak spilij pijačo dvej, pa dele :D Škoda, ka bi ge dugu sedo, da je fajno vrejme :grrr

:yea1: Tauv sezono pa še nikdi, ka še neman registrejranoga, pa me je jose prestrašu, ka su velke kazni :nono: te pa rajši nej. Še malo pa bun registrejral :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, ka bi ge dugu sedo, da je fajno vrejme :grrr

:grim :OK: točno tak pozijmi lejko sidijmo po gostilnaj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dovolite, bi podal en skromen predlog....mogoče Pomurska sekcija ???:yea1:

Če pa smo si tak blizi duma, ka nemreš vervati.... :kva2:

To sem že sam pred časom predlagal, saj nas je tudi vedno več Prlekov na forumu. Kdo je za to, da se preimenujemo v Pomursko sekcijo?

V nasprotnem primeru se bomo pripravljeni odcepiti in ustanoviti Prleško sekcijo.

Obenem pa bomo poskrbeli, da Prekmurci ne bodo imeli vstopa na Prleško ozemlje, oz. če boste že prišli bo to povezano z precejšnjimi stroški ( globe, kazenske točke, zasegi motorjev....). :angry2:

Ste že mislili, da mislim resno! :slap:

Hecam se! :yea2: :yea1:

Kar pa se tiče preimenovanja - zadeva je za razmisliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi mene se lejko preimenüvle, ka se prleki nete počüjtili zapostavlene O:-), pa ka nemo mij prekmurci ostali brez motorov, či te nam jih zaplenoli :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes san zato ka mamo vsi registrirani člani MS oz. cejla motoristična banda (ljudska iniciativa :SS ) z lejvoga brejga Mure referendum z zelo enostavnim vprašanjom po tuj problematiki. Či de eden proti do spremembe imina nemre prijti :BUA: :nono: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Predlagam oz. se strinjam z REFERENDOMOM :D

Predlagam tudi, da bi referendom potekal približno tako, kot naše zadnje forumsko (prekmursko-pomursko) srečanje. Samo, da se tokrat zberemo z našimi jeklenimi konjičkami in, če bo referendom uspešen se še lahko skupaj zapeljemo :OK:

:kva2: udeležba OBVEZNA :grim

:P Datum: Po dogovoru B) (ko bo vreme lepše)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  :P Datum: Po dogovoru B) (ko bo vreme lepše)

ka pa te zaj tumi vrejmeni falij :? nemo valda čakali ka de +30 :nono: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novica dneva!

Greenninja je včeraj iz Dojčlanda pripelala zeleno Ninjo 12-ko. Torej lahko obdrži stari nickname.

Čestitam :OK: :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa te zaj tumi vrejmeni falij  :? nemo valda čakali ka de +30  :nono:  :rolleyes:

zdaj pa je mi rejsan nikaj ne falij :OK:

Greeninja: tauv čudo ščimo čim prli viditi :OK: Čestitke :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vutro bon pozdrovla z levo in desno po čeladi :slap: , pa prekrižal roke in :slap:, da se prepoznamo...

Med 13.00 in 14.30 za Pomursko sekcijo kavica po redni ceni pri Gabru :?, lahko pa po 14.30 pri Slovenici v LTM; ali pa se kaj godi na poligonu?

Da vidimo, če se kdo prirola... Pa še referendom izvedemo, če je res treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem že sam pred časom predlagal, saj nas je tudi vedno več Prlekov na forumu.  Kdo je za to, da se preimenujemo v Pomursko sekcijo? 

V nasprotnem primeru se bomo pripravljeni odcepiti in ustanoviti Prleško sekcijo.

Obenem pa bomo  poskrbeli, da  Prekmurci ne bodo imeli vstopa na Prleško ozemlje, oz. če boste že prišli bo to povezano z precejšnjimi stroški ( globe, kazenske točke, zasegi motorjev....).  :angry2:

Ste že mislili, da mislim resno! :slap:

Hecam se!  :yea2:  :yea1:

Kar pa se tiče preimenovanja - zadeva je za razmisliti.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Štuhi sem mislu ka si kaj pametnoga napijsau pa vijdim samo :OK:. Jes pa tebi :yea1:. Gnes san biu na Goričkom pa san te nej vidu. Ge se skrivleš :slap: :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!