Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Ena žalostna novica in opomin za vse nas ...

V Hlapičini na Hrvaškem (druga vas, če greš na Hotizi z brodom prek Mure) je gnes popoldne umrl 21 letni motorist ker mu je voznik traktorja izsilil prednost :( :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena žalostna novica in opomin za vse nas ...

V Hlapičini na Hrvaškem (druga vas, če greš na Hotizi z brodom prek Mure) je gnes popoldne umrl 21 letni motorist ker mu je voznik traktorja izsilil prednost  :(    :ninja:

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štuhi sem mislu ka si kaj pametnoga napijsau pa vijdim samo  :OK:. Jes pa tebi  :yea1:. Gnes san biu na Goričkom pa san te nej vidu. Ge se skrivleš :slap: :lol1:.

ge si bil ? , tan ge san ge bil te je nej bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.. - vej mo pa po naše pijsala, brez brige..

Prejšnji keden je poteko... Kak pomavadi. Nika ekstra. Aja edino z gsx-on san se malo za dušo pelala.. No, v petek pa začan dobivati na gsm msg-e z vsebino: ČESTITAN OB NABAVI NOVOGA STROJA IPD.. :o

Stvar mi je nej gli jasna bila in san se nej gli čednijla zakoj ide. No, v soboto so se začali klici z isto vsebino.. In te me je zvau Šuthec in mi pojasno zakoj ide. :hmm:

@KAWAMAN se je spoumno prvoaprilske šale! (fala ka si mi kaj povedo!) :lol1:

:slap:

Tak ka- greenninja je še itak greenninja, či gli se vozi z golfon 2-ko. Bi pa bilou fajn..

Ajaj.. :grrr

Se štejmo, lp GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo.. ge san pa iz černelavec :OK: no segli, če san samo 16 leten, vupan ka dobin neka z 125 kubikami. Pa zaenkrat še nemo mogo z vami :BUA: spoznmao se pa seeno lejko :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KAWAMAN se je spoumno prvoaprilske šale! (fala ka si mi kaj povedo!) :lol1:

:slap:

:lol1: Povedo ti nisem zato, ker potem to ne bi bilo zanimivo! :OK:

Drugo leto mi lahko vrneš uslugo! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KAWAMAN se je spoumno prvoaprilske šale! (fala ka si mi kaj povedo!) :lol1:

:slap:

:lol1: Povedo ti nisem zato, ker potem to ne bi bilo zanimivo!  :OK:

Drugo leto mi lahko vrneš uslugo! .)

ge san pa mislu, ka ma resno 10, vau :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tragična novica!

Pred nekaj trenutki, se je v križišču v lipovcih (pri silosih) zgodila prometna nesreča z smrtnim izidom. Žrtev je motorist.

Vzrok: traktor izsilil prednost motoristu oz. traktor prečkal cesto, med tem ko je motorist prehiteval tovornjake!

Sožalje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil res črni ponedeljek v Pomurju.

Malo pred polnočjo sta v razbitinah Opel Ascone na Krapju umrla dva sopotnika na zadnjem sedežu, potem ko je vozilo bočno trčilo v drevo.

Vse to je res žalostno, vendar nam mora biti tudi v poduk, da ne bomo sami končali na podoben način.

Umrli motorist je močno zaviral dobrih 40 metrov, nato je padel in drsel po vozišču še 20 metrov - direktno pod traktor. Če se kolikor tolikor spoznate na fiziko si lahko predstavljate s kakšno hitrostjo je moral voziti po cesti, kjer se valijo kolone tovornjakov, kjer je ogromno kmetijske mehanizacije ipd.... Ali res lahko pripišemo krivdo vozniku traktorja? Mogoče.

Žalostno, upajmo, da je bil prvi in zadnji letos!

Mogoče se komu zdi moje razmišljanje :topic: , vendar če bi kdo od vas videl vsa ta trupla, kri, razbito pločevino in reakcije svojcev, ko jim poveš da njihovega otroka, sestre, brata, zakonca ni več med živimi, bi me mogoče razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj 40 in 20 m, ojoj, ges si skoraj nemrem predstavljati, poleg se zato ka sam ka pozno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to je bilo njegvo ?

nej je on mel ZZR-ja ? 2 leti nazaj vsaj

Njegovo ja, par dni pred nesrečnim dogodkom bi si ga naj kupil, kolko jaz vem.

Pred nekaj trenutki je v radencih pri šoli padel moj kolega avtobus pa bi mu naj peljal prek nog :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegovo ja, par dni pred nesrečnim dogodkom bi si ga naj kupil, kolko jaz vem.

Pred nekaj trenutki je v radencih pri šoli padel moj kolega  avtobus pa bi mu naj peljal prek nog  :cry:

ufff, in kak je zdaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff, in kak je zdaj ?

Trenutno nevem nič novega, bom pa zvedela tekom dneva. Zgodilo pa se je tako, da je hotel prehitevati pred krožnim pa mu je eno vozilo iz nasprotne smeri začelo zavijati levo - ker je prehiteval se je tudi on znašel na tistem odstavnem pasu, padel je in zdrsnil pod nasproti vozeč avtobus. Govorice ne obetajo nič dobrega zato upajmo na najboljše.

Groza me je že ob misli da se mu je par ton peljalo prek noge :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se je sezona res začela katastrofalno. :(

Vendar moramo ostati optimisti predvsem pa pamet v glavo.

Včeraj sem v Kopru uspešno "legaliziral" Kawla, danes pa ga tudi registriral. :OK:

Vremenska napoved za vikend pa je :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se je sezona res začela katastrofalno. :(

Vendar moramo ostati optimisti predvsem pa pamet v glavo.

:grim se strinjam, samo je brez veze moralizirat, vsak mora te zadeve pri sebi razčistit :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se je sezona res začela katastrofalno. :(

Vendar moramo ostati optimisti predvsem pa pamet v glavo.

Včeraj sem v Kopru uspešno "legaliziral"  Kawla, danes pa ga tudi registriral. :OK:

Vremenska napoved za vikend pa je  :SS

vcasih se kaj trofi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomurci, malo dvignimo čelade... :friend1:

Začetek ni dober, upajmo na boljši zaključek sezone.

Pa kar k dejanjem... Če je kdo zainteresiran za obisk Mobikroga v Cerkljah v nedeljo 17.04., lepo furo (cca. 150 v eno smer) in ogled dirke, naj se javi.

Če nas bo dovolj, se zmenimo še za kak čevap na kraju ali pa doma. Odhod predvidoma (najkasneje) ob 10.30. Vredno premisleka, se spoznamo, pa še za domačega Tapajnerja bomo kako zavriskali.

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!