Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

nikaj zaj meni kcoj ne mejšaj, tij pa Ventil sta mela nekše želje, ka bi jo radiva vidila malo menje oblečeno  :whistle:

:blush: ti pa bi si da sončne očoli gor, pa fkrej bi gleja. Tak? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tij pa Ventil sta mela nekše želje, ka bi jo radiva vidila malo menje oblečeno  :whistle:

čüj tij (jose) zdaj si mi samo svajo skühal doma :fight2: ka güčijš o nekšij želja :blush: nej si znal, ka naša(mama) tüj čita MS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čüj tij (jose) zdaj si mi samo svajo skühal doma :fight2: ka güčijš o nekšij želja :blush: nej si znal, ka naša(mama) tüj čita MS

:OK: Ej mama, malo nazaj pogledni (dve strani) :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo, ka vas dobim ludwig_40.gifludwig_40.gifludwig_40.gif

ja tak je, či se ženske nafčijo na računalnik delati :grim [zakej pa si ji da tak dugo ketno, ka lehko iz kuhje do računalnika pride

Popravljeno . Popravil smrobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ludwig_39.gif tij si vsega krijf

:huh: te se zaj nemo več vüpau pri tebi staviti, da va se šla kama pelat, ka nemo ge z meklof pu hrbti doubo :xx: .....bun te v budouče pri kapejlici čakau :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh:  te se zaj nemo več vüpau pri tebi staviti, da va se šla kama pelat, ka nemo ge z meklof pu hrbti doubo  :xx: .....bun te v budouče pri kapejlici čakau  :kva2:

boš fajn prišel pa raztolmačo :yes: ka si skühal, te pa te jes ednog :fight1: za v bodauče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš fajn prišel pa raztolmačo :yes: ka si skühal, te pa te jes ednog  :fight1: za v bodauče :P

tij lepo tvojo ....pa nej mamo k meni pošli pa va si müva vse lepo pogučala tak ka v budouče ne buš meu več problemof :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost nikaj....nej bilou časa :(......pa šče Ventil mi nikaj grozij, tak ka sploj ne vüpan motora vö pripelati :unsure:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke je mafija :ninja: ? Ste se vozili kej gnes? :hmm:  Vreme je blo

našo(mamo) san malo pelal do tank štele, motorinoja natankal pa te čez moravce, dobrovnik-turnišči(stavila na langaši) žižki :)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!