Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

S šrafncigarom si je pomagal....pa hamrom....je pa uspešen motorist drgačik...

A đe si ti dosada, bi jaz tebe baral? :fight2:

Sem mel "male obiske" ta vikend :004 Ke Jose misli celi den tan biti? :hmm: Ti pa očigledno garaš kak šumar(zamorc) :afro1: danes? :P

Popravljeno . Popravil smrobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Mali obiski" so v redu.....pa niso bli 2 tedna :angry2: Še Špelco več vidim, pa mamico tvojo.....

Jose..... :hmm: veš da bo do mraka :grim..... Motosvetofci :D :P O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jose..... :hmm: veš da bo do mraka :grim..... Motosvetofci  :D  :P  O:-)

:OK: znaš, trbej skoristiti :grim .....pa roštilj, čevapi, ražnjiči, pljeskavic.....bilou vse ka ščeš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke je ti glista goričkomariborska? Ti misliš priti kej v Lotmerk? Obeča si :yes:

sam mislo prit to nedelo, pa je nej zneslo (mamo boksi teren :OK: ), kda pridem, se cujemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne pri oz. v Murski Soboti padel motorist, z reševalnim vozilom je bil prepeljan v bolnišnico, pa baje da mu je čelado zlomilo na dva dela, upam da ni kaj hujšega

....mugouče zna što kaj več....jes san čül po....... :rolleyes:, samo tou ka san napijsau, spadno pa je ovi, ka ma v MS pooblaščeni servis za yamhao pa hondo....verjetno vsi znate što je tou :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s čehon je vse v redi.....blo je pri avtobusnen prometi......

Škoda le, da je mel motor, kak bi mi radi še poleg ovega za na cesto....puno $$ bo šlo v položnico :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i ja se pitam ka je šteu povedati  :huh:  :unsure:

Nisi ziher..... :devil: ?

Ti tüdi prideš na vrsto......qrc pa ručunalničari.....kdej bom jas špila kaj novejšega od Motogp 99. :? Pa empetrije poslüša :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti tüdi prideš na vrsto......qrc pa ručunalničari.....kdej bom jas špila kaj novejšega od Motogp 99. :? Pa empetrije poslüša :BUA:

Red san ži vse zrihtau, ka ti inštalejran motogp, pa ka mi nede trbelo cd-ja pri tebi pistiti, ka tij si nej ziher :whistle: .....samo du tebi moren prijti pa zrihtati......bou ednouk kda bou ;)

......pa malo jasneje se izražaj, ka čiduže menje mi je jasno ka bi rad povedau :stupid: :slap:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? kej? :hmm:

:nono: ne razmin :grrr

Od kda pa tebe zmede, če ena vejica fali? Če ni za na cesto, za kam je?

Za na..........p.........pppppp....iiiiiiii....... (saj te je mel ustavo prof. Stanković pa ti kdaj pomagal?) Pa nima zadeva nič z ustavo, ka se pa ne zmedeš.... ;)

Jose, ti si ded, vse maš naštimano.... :yes: vutro si ponoči? Čüj, pa te še DVD pripravi, ka se neš samo ti fčüja tehnike.....me interesira, kaj še ne vem ;)

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....še kakša glazbena želja :lol1:

btw.....včera mi je dol na dirkališči ovi z rdečo R6-ko pravo ka se negdi dajo dobiti dunlopke 208RR par za 48k sit z montažo.....znaš kaj od toga :hmm:

čuj, dej malo gregsa pobaraj, nej toto sekcijo preimenuje v POMURSKO

evo ti, Gregs je zrihtau, zaj si jemi pa dužen veliiikkkkkooooo :beer1: ali pa bačvo vina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti, Gregs je zrihtau, zaj si jemi pa dužen veliiikkkkkooooo  ali pa bačvo vina 

EEEmmmm... kaj ko bi meni potem raje kakšen sok mošta zrihtal?! :P

SMrobi: zakaj pa nisi mene kar sam pocukal za rokav, da preimenujem?! A rabiš tajnico!? :P :P :P Ko da me ne bi poznal... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!