Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

:nono: :nono: :nono: :nono:

Jaz sem bil prvi! Še ko je virtualni smrobi bil DOJENČEK. Hočemo prleško-prekmursko :baa:

No, tudi prekmursko-prleška ni slabo... :doze: O:-)

Glede ugodnih nakupov, Jose :whistle: . Je treba z rezervo, saj veš....ne verjamem, ker ne vidim računa. Sigurno je tudi na 12 obrokov :lol1:

Urejam: vidim da si me že prehitel, Gregs. No, saj se strinjam z Josetom.

Naj kar smrobi plača.... :D ....preberi par strani nazaj....težko je njemu z moštom :D :devil: :P

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs Smrobi take zadeve rešuje diplomatsko, da si sam rok ne 'maže' in zato druge pošilja na bojno polje :lol1:

....glede grozdnega 'soka' se pa lahko tudi pri meni oglasiš :grim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil prvi!...................... Hočemo prleško-prekmursko :baa:

No, tudi prekmursko-prleška ni slabo... :doze:  O:-)

ma je bouše tak kak je zaj, tak ka mo vsi zadovolni, či bi bilou po tvoje, te bi sa pa krejgali, zakoj so edni ali pa drüjgi prvi napijsani :o B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma je bouše tak kak je zaj, tak ka mo vsi zadovolni, či bi bilou po tvoje, te bi sa pa krejgali, zakoj so edni ali pa drüjgi prvi napijsani  :o  B)

hej hej hej

ne bi bilo bokse prekmursko-goricko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kak prvo ste fsi brezvezni ka ste nej pozvali za kaki drink ... :BUA:

drujgo kak drujgo pa brezveze ka ste spremotali naslov te teme ... :BUA:

baš ste nikši nej ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kak prvo ste fsi brezvezni ka ste nej pozvali za kaki drink ...  :BUA:

te vikend je bilou tak fajno vrejme ka bi bilo škoda časa pa grej posedati po gostilnaj :doze: smo rajši gume körili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kak prvo ste fsi brezvezni ka ste nej pozvali za kaki drink ...  :BUA:

drujgo kak drujgo pa brezveze ka ste spremotali naslov te teme ...  :BUA:

baš ste nikši nej ... <_<

Mislin ka ve se midve mogle pa na 3M v lublani dobiti na drinki ka so naši pomurci ne za akcijo <_< :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislin ka ve se midve mogle pa na 3M v lublani dobiti na drinki ka so naši pomurci ne za akcijo  <_<  :P

od četrtke dele lejko ideta v nauvo oštarijo BAR, samo ka neta preveč :drunk: ka mu vse vidli na tv :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto smo naročili lepo vreme, gorenjska sekcija organizira skupinsko vožnjo na primorsko in nazaj, s skupnim druženjem in kosilom v gostilni Bolero v Naklem (blizu Kranja). Za zaključek pa se skupaj odpravimo pogledati na motozbor ki se bo odvijal na Bled-u.

več na :

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...335#entry574127

Vabljeni v čim večjem številu, vstopnine ni, prispevkov ne bomo pobirali, voda bo zastonj(čeprov smo gorenjci), hrano in bencin si pa plačate sami

Stil vožnje bo LaganoTuristički. V kolikor se iz katerih drugih krajev zmenite da se pridružite, sporočite točko kjer se dobimo.

Lp, Robberrt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj, pomurci-prekmurci-prleki-povani-zagorci-ali-karkoli-že-hočete-biti.... :P , a boste kaj na Marofu v nedeljo ali boste samo po gostilnah posedali in cuzali pivo?! :naughty: Dajte zrihtat lepo vreme, pa se vidimo v nedeljo na Marofu... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrejme je napovedano :OK: jes bi büv za :yes: Red si je tüj nekaj guvčal, jose un je tak stalno na marofi, stuhi pa smrobi :? no nevem, če že smrobi ma stroj kredi?

Ka pa naša greenninja, nikaj se nan več ne javlja :( če internet crknu :P pa našivi "žabarki" ? Tina motorinoja je treba sprobati, kak "kaple" v ovinke :grim

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj, pomurci-prekmurci-prleki-povani-zagorci-ali-karkoli-že-hočete-biti....  :P , a boste kaj na Marofu v nedeljo ali boste samo po gostilnah posedali in cuzali pivo?!  :naughty:  Dajte zrihtat lepo vreme, pa se vidimo v nedeljo na Marofu...  :yea2:

v nedeljo pride 1 z off roadom probat nas goricki teren

moram si prej neke felne za ta marof nabavit, ka ta mi lejko gledali kasni lepo rdeco luc mam

poleg toga naj bi bilo v nedeljo spet vreme :SS bomo vidli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  pa našivi "žabarki" ? Tina motorinoja je treba sprobati, kak "kaple" v ovinke :grim

Či de lepo vreme se zna zgoditi ka pridem malo poglednit na naš kunec. motor pa ful kaple v ovinke vervli :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ku bi človk vas kej razumu :grrr

odavlen pumurski-slovenski slovar

prodam pomurski-slovenski slovar

vse skup je na lecitaciji, je malo guzva :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!