Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

ma ku bi človk vas kej razumu :grrr

Sanda buš mogla malo večkrat v naše kraje zavinouti in mo si te malo pogučali :) ....sicer pa či kaj ne razmiš pijtaj pa ti prevedemo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odavlen pumurski-slovenski slovar

prodam pomurski-slovenski slovar

vse skup je na lecitaciji, je malo guzva  :(

ma dokler se tinarr v moje konce ženi bove nardile kakšno menjavo teh slovarjev :grim itak pa ji zaupam da me navadi nekaj vrstic do druzga leta ko se primorci odpravimo v vaše konce :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda buš mogla malo večkrat v naše kraje zavinouti in mo si te malo pogučali  :) ....sicer pa či kaj ne razmiš pijtaj pa ti prevedemo  O:-)

bom zavila še gdaj v vaše kraje,da me boste malo pogučali kaj to pomen poseksali :hmm: al kaj,pol še raj pridem :slap: ,neki še kr štekam sam pitala pa ne bom nobenga ker odojkcev nimam .)

oštja vidm,da bo treba motorino zajahat,dat u prvo da se kamin dere in odpeljat tja gori,inu mure bit sunčnu vreme B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom zavila še gdaj v vaše kraje,da me boste malo pogučali kaj to pomen poseksali :hmm:

lejko tüj na praktičnon primeri pokažemo :grim boš sodelavala a ne? :P

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrejme je napovedano  :OK: jes bi büv za :yes: Red si je tüj nekaj guvčal, jose un je tak stalno na marofi, stuhi pa smrobi :? no nevem, če že smrobi ma stroj kredi?

Ka pa naša greenninja, nikaj se nan več ne javlja  :( če internet crknu :P  pa našivi "žabarki" ? Tina motorinoja je treba sprobati, kak "kaple" v ovinke :grim

Če bo solidno vreme, se odpovem SBK in štartam do 10.00, upam. Bote kaj spili v soboto, Ventilos, pa ne bo prekesno? Mene čaka težka sobota... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da vas bo ta konec tedn akaj bolj razumel ko se bom potikal po vaših koncih, sicer bo najbolje da vzamem slovar s seboj.

Če bo kdo videl kakega odšteaknega koelsarjav nedeljo na dragu v MS naj me pocuka za rokav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer bo najbolje da vzamem slovar s seboj.

Če bo kdo videl kakega odšteaknega koelsarjav nedeljo na dragu v MS naj me pocuka za rokav

Glede slovarja: ziher je ziher :grim

Če de pa vrejme v nedelo :SS se pa zna zgoditi, ka tüj jes prijden na drag :yes:

Hanzi, či de dež tüj prijdeš oz. prikolesariš ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red si se čül kaj s Krešojom, steza fraj  :hmm:

.....jes prijden malo kesnej, kda se malo naspin  :closedeyes:

Ne, nesen zva.....bon vutro proba.

Či bo Tapanjer tokrat res šel, bo itak ob 08.00 štart :blink:.... pa mo pred ograjo čepeli.

Naj nam končno pokaže "orientacijski" čas... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oštja vidm,da bo treba motorino zajahat,dat u prvo da se kamin dere in odpeljat tja gori,inu mure bit sunčnu vreme

Greš v nedeljo z mano na Marof?! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn, ti si pa zaslužiš :worship: :worship: :worship: !

Jaz letos dlje kot do Celja in Veleja še nisem pririnil.....ti pa že 4x ali 5x v Zagorje :OK:

Oblikujem še gomo na kontra strani, pa bo še kej za relacije.

Se čujemo - če nameravaš čez Ormož, pokliči, da damo za kafe. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele poslušal vreme. Od nedelje večer dalje je napovedano samo slabo vreme(cel teden) :SS , tako da moram še v nedeljo nekako priti do MB, v ponedeljek zjutraj pa na cug za žabarijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red si se čül kaj s Krešojom, steza fraj

.....jes prijden malo kesnej, kda se malo naspin 

Ma kakšen Red... :P ... Žabar je zrihtal, da je nedelja že rezervirana za nas... :devil:

Red še spi... :zzz:

Ti pa tudi pridi dol, pa magari malo kasneje... .)

BTW: v soboto je steza zasedena za testiranje Mercedesov... avtov... ne motorjev... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!