Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

....ma mislim da bom ob 10 že auf  O:-)

.....Gregs ti pa Slepec sama prijdeta ali de se vama še kdo pridružo ??

Aha... torej boš zgodaj vstal... :D

Jep, sama zaenkrat... nihče drug se ni javil...

Či buš prišo kak gledalec z avtom dosta pijače s sebof pripelaj, ka Gregs je fejst žeden  pa jemi zaj trbej plačati za tou ka se je fejst mantrau pa nam preimenuval sekcijo 

Robi, glej, da bo dovolj soka, če ne, ti bom gume prepikal... :devil: :devil: :devil: :P :lol1:

PS: Še vedno ne vem, kje je OMV pumpa v Ormožu?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Še vedno ne vem, kje je OMV pumpa v Ormožu?!  :hmm:

če se pripelješ po obvoznici iz smeri Ptuja, pri semaforju zaviješ desno in pumpa je na desni strani takoj ko pripelješ v Ormož :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nas :OK: kak že vsi znate, smo gjes bilij na dirkališči v Novem marofu HR :) S pomurske sekcije smo se udeležili Red, jose in jaz, zraven tega sta še prišla dva hitriva prekmurca Tapajner in Dule :yea2: Taka smo pomurci skoraj prevladovali :yes:

Čestitke Tapajneru za dosežen izvrstni čas (uradni rekord proge), ter tüdi Red-u :worship: Dva najhitrejšiva časa sta našiva :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svojega ne buš objavo  :hmm:  O:-)

san kar zadovolen :yes: že z Tapajnerun in Redon zguvčano za nekaj učnih uric :grim da še malo izpilimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tauv bi trbelo ja 

...bi si danes lahko ogledal na mojem motorju, kako izgledajo... O:-) ... ker imaš enak motor kot jaz... :D :OK: Preverjeno jih paše imeti... :grim

Banda pomurska, bilo vas je lepo videti in slišati... :yea2: Drugo leto pa se bom potrudil, da vam žabarji odvzamemo drugo mesto :P ... prvo je itaq nedosegljivo... .) ... za drugo so pa še šanse... male, ampak so... :naughty: :D

(Red, drugo leto "v smrt"...ehehehehehehe.... :whistle: O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda pomurska, bilo vas je lepo videti in slišati...  :yea2:

...ti bomo zaj pozimi en prekmursko slovenski slovar spisali in se boš tako do spomladi naučil po naše gučati, da ti ne bo pol treba vsake druge besede prevajati :friend1: :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ti bomo zaj pozimi en prekmursko slovenski slovar spisali in se boš tako do spomladi naučil po naše gučati, da ti ne bo pol treba vsake druge besede prevajati 

:devil: ... si me zamenjal s Sando, ki se je pritoževala, da vas ne razume... .) Jaz vas razumem v 90%... :naughty: :yea2: Se pa da še veliko naučiti.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vas razumem v 90%...

upssss te de pa trbelo paziti ka človik povej pred tebof ka nede ge kakšnoga nepotrebnoga ..... :xx: ... :whistle: O:-) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da ste bili vsi na Marofu, je bilo nekam malo motoristov v MS. :hmm:

Enih 5 Pomurcev res, 3 z MS.

Omenil si MP Ormož, pa Hyundai-a - si bil zamaskiran?....videl sem samo finančnika pa miličnika.....v vzratna ogledala nisem gledal. :?

Miljan je pa jahal rdečo 636 .)

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upssss te de pa trbelo paziti ka človik povej pred tebof ka nede ge kakšnoga nepotrebnoga ..... :xx: ... :whistle:  O:-)  :P

to vsi pravijo, na koncu pa :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventilos :yea2: - omenjal si plastike....na motori.hr/marof jih dobiš. Zagrabi! :rolleyes:

je mogauče, keri registrejrani na njihoven forumi?

telko, ka bi "ponudniki" poslal en PM, ka bi ovi dal tel.št. pa bi ga že te rufno!

San malo brskal po njihovem forumi pa san najšel od toga e-mail samo nejde poslati :(

@Red; kak je s tebo? Roka je boljša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mogauče, keri registrejrani na njihoven forumi?

telko, ka bi "ponudniki" poslal en PM, ka bi ovi dal tel.št. pa bi ga že te rufno!

san se že san registriral in poslal "ponudniki" PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tan si tüdi Ventil tak kak tü ?? :D

....btw si doubo fotke :hmm:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj, Ventil, boš čez zimo pripravil prasičko na boj z Marofom za drugo leto?! :grim (poliestripress) Saj jo moraš, ker CBRe se rade uležejo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!