Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

:lol1: Kje pa pridemo do št.!! :? :hmm:

Jutri se verjetno res ne bom mogel pridružiti, kakšen naslednji dan pa se lahko kaj slišimo in udarimo kakšno turico.

lp. Ventil

Hmmm... Mislim, da poznaš prijatelje prijateljev mojih prijateljev, ki majo kakega prijatelja, ki velja za mojega boljšega prijatelja- torej z mojo telefonsko. :D Vse se da če se hoče.. :D

p.s.: a ti je že kdo povedal, da se ti auspuh dere kot če bi kdo slonu na nogo stopil? Mislim, jaz vem, ker te slišim, ko mi pod oknom brniš ko greš v center murske.. :D

So that`s why I have to move.. :D

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: a ti je že kdo povedal, da se ti auspuh dere kot če bi kdo slonu na nogo stopil? Mislim, jaz vem, ker te slišim, ko mi pod oknom brniš ko greš v center murske.. :D

:grrr :nono: :grrr :nono: :grrr :nono: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je kdo pripravljen iti v Brno na GP v nedeljo zjutraj, da gremo potem skupaj. Samo resne ponudbe. Po tekmi se vračamo isti dan domov, seveda po drugi poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo..., pomurska sekcija!

Pred Brnom se bo zgodila tudi krvodajalska v MB, pa bi bilo fino napisat kaj o tem, če se bo kdo udeležil zadeve.

Bi se lahko dobili in skupaj odpluli za MB, seveda z motorji (saj je izvedljivo?).

Lep pozdrav. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Ali je mogoče kaki pacient za jutri ali v nedeljo,

da udarimo kakšno turico :?

Stil: LS-lagano sportski oz. ST-sportsko turistički

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je zaj "prekmurci" ... :P ... nikaj ne dogaja :? :unsure: ... se vozite kaj ... :hmm:

mater ste aktivni ... strašnooooo ... :kva1:

či te se kaj vozili tak malo - se lejko kaj pri meni oglasite na kakšoj kavi ... .) ... ka še posebej pa ekstra vala za tebe Grenka ... :grim :P

vrli bojte ...

Tanja ... :004 ... se vijdimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: Nič se ne vozim, ker sem po večih letih ponovno pešec :cry: .

Sicer če pomislim, da imam v garaži kolo, A3ML in Vespo potem pravzaprav niti nisem pešec :D .

Ampak se ne sekirajte za mene.

I´ be back - samo ne kot Kawaman ampak kot BigKawaman :yea2: :yea2: .

Pravi čas boste zvedeli zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grenka .... če se f kratkon ne boš prikazala pri meni - pa izpunila ''tisto obljubljeno'' ... te bom ... te bom ... te bom ... te bom ... khm .... jaz povabla na kavo bemtiš ... :angry: ... ko bom spet doma ... :wub:

:P

... javi se mi čimprej ... in to "on two wheels" !!! ... jasno !?!?! ...

ajd malecka ... :004 (saj nisi zgubla moje telefonske a ne ?)

ah ja - pa ostali 'pomurci' - pazte se ... :)

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
... zgleda ka so vsi motore že pospravili, kak je malo bole mrzlo gratalo :grim

@jose: Eni še nejsmo pospravili. (Vozimo se pa tudi nej..) Ge se pa tij kaj skrijvaš? Cejle dnejve v službi? Ja no, oglasi se kaj. Pa vrli boj. .)

@nata: šefica.. pričakuj me kmalu. kak dobin fraj den. (keri den de tou ti javin na pm ali gsm, ka so tu gori sokolova oka, kera malo preveč nous srbij za drujge.. u know what i mean.. :doze: ) :xx:

@prekmurcem: bi se lejko malo zorganizejrali, tak pred nouvin leton, pa se srejčali, se malo pogučali...

K prekmurcem vabim tudi prleke, marke,... izseljence, gast-arbeiter-je => (Nata, jaz) :D

@policajem prometnikom: :lol1: hvala za izkazano razumevanje.

@vsem: pridni & previdni..

Life´s too slow for Kawasaki and too fast for Golf Diesel.. That means I live po omejitvah.. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jose: Eni še nejsmo pospravili. (Vozimo se pa tudi nej..) Ge se pa tij kaj skrijvaš? Cejle dnejve v službi? Ja no, oglasi se kaj. Pa vrli boj. .)

Life´s too slow for Kawasaki and too fast for Golf Diesel.. That means I live po omejitvah.. :yea2:

Trenutno san na dopusti, tak ka man zaj čas ka trenejran ovijnek v šteron san se razsipau O:-)

...hm omejitve...po njij se lejko voziš samo z biciklinom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kawaman: čestitke :OK: :OK:

Vsem, ki pregledujete prekmursko sekcijo:

Ker se sezona očitno bliža h koncu, ker je vse manj sonca, ki bi nam grelo rezervoarje na katere naslanjamo pivske trebuhe B) , ker se asfalt nezadržno ohlaja in ker se bliža čas trgatev.. :kva2: ..menim, da je obdobje pravo, da se zmenimo za dan, ko se bojo spet srečale naše še po usnju smrdeče riti :naughty: .

Glede kraja in časa pa.. Zbiram predloge, kdaj vam najbolj ustreza, kje, kaka kelnarca al pa kelnar naj dela pa podobno..

Sama pa mam predlog, če ste za: motocenter gaber- poligon, bograč ms fešta, enkrat kmalu. Če boste za, se bojo zbirale prijave, ker moja baje za 4,5 ljudi ne bosta kuhala. No, to je le moj predlog, drugače pa... DA VAS ČUJEM...

SrEčno, GREENNINJA :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kawaman: čestitke :OK: :OK:

Vsem, ki pregledujete prekmursko sekcijo:

Ker se sezona očitno bliža h koncu, ker je vse manj sonca, ki bi nam grelo rezervoarje na katere naslanjamo pivske trebuhe B) , ker se asfalt nezadržno ohlaja in ker se bliža čas trgatev.. :kva2: ..menim, da je obdobje pravo, da se zmenimo za dan, ko se bojo spet srečale naše še po usnju smrdeče riti :naughty: .

Glede kraja in časa pa.. Zbiram predloge, kdaj vam najbolj ustreza, kje, kaka kelnarca al pa kelnar naj dela pa podobno..

Sama pa mam predlog, če ste za: motocenter gaber- poligon, bograč ms fešta, enkrat kmalu. Če boste za, se bojo zbirale prijave, ker moja baje za 4,5 ljudi ne bosta kuhala. No, to je le moj predlog, drugače pa... DA VAS ČUJEM...

SrEčno, GREENNINJA :ph34r:

Jaz sem zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak .... :D

samo draga družba - bo potrebno dobro in skrbno izbrati datum, ker za nas gastarbeiterse je malo problem prijti prejko Mure ... :D ... tak ka moremo najti neko skupno srednjo pout ... eli boukše povejdano seveda datum ... :D

jes bi na primer tan okrog 15., 16. oktobra lejko prosila mojega šefa, ka mi da malo izhoda ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak .... :D

samo draga družba - bo potrebno dobro in skrbno izbrati datum, ker za nas gastarbeiterse je malo problem prijti prejko Mure ... :D ... tak ka moremo najti neko skupno srednjo pout ... eli boukše povejdano seveda datum ... :D

jes bi na primer tan okrog 15., 16. oktobra lejko prosila mojega šefa, ka mi da malo izhoda ... :D

Ja takrat bi kar šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se pri moto- krožku pri lipi (mb) nekaj menili in mb-rčani so predlagal moto-bograč-party kot sezonootvoritvenofešto saj je itak sezonozaključnih že olala preveč. Kaj menite?

Mogoče predlog ni slab, vseeno pa se MORAMO pred snegom srečat.. Predlogi?

GREEN :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!