Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Pomurska


greenninja

Priporočene objave

Grenka - itak, da na tvojem zeljniku zrastejo ta prave ideje ... :D

kak smo se zaj odloučili ... :hmm: ... vikend ali srejdi tjedna ali kak ? ... malo mo se mij tou mogli bole fejst zorganizejrati glede datumof, ka či jes ne bon znala bar pet dni vnaprej, ne bon mogla prijti ... :(

tak ka predlagan ... eli 22.,23. eli pa še en vikend bole kesno ... :unsure:

ka pravite ... :hmm:

P.S. - "mala" javi se tij meni kaj - ja ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@green-ka

Tudi jaz pridem. Program, dnevni...vozni red... če ne vprašam preveč? :rolleyes:

Upam, da se ne srečamo brez plovil... pa naj se zgodi pred 1.11., mogoče bo še kaj sonca, pa še kaki trgatvi se izognem... Pa emajlerajta nas, da bo bol ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

... evo ... da malo oživim in dvignem temo ... :D

vupan ka mo se kaj vidli ove dnij pred božičon, ka jes roumlen prouti domačin krajon ... :kva2: ... pa naprafte nekaj, ka de snejg šou ... :grim

@Ninjika ... oglasi se kaj zgublena duša .... :004

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem motoristom z leve in desne strani Mure želim VESELE PRAZNIKE  :D

ka tou pomejni, ka se na srejdi srečava pa spijeva kakav eli nekaj toploga, pa malo potračkava - zaj ka prijden domouv - pa ka san vas ži nej stou lejt vijdla ... :? :P

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka tou pomejni, ka se na srejdi srečava pa spijeva kakav eli nekaj toploga, pa malo potračkava - zaj ka prijden domouv - pa ka san vas ži nej stou lejt vijdla ...  :?  :P

:devil:

...kak si vzemeš :naughty: ...pa nekaj dugo ži hodiš domou, ka si nej slučajno bijla Božičkova spremljevalka :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kak si vzemeš  :naughty: ...pa nekaj dugo ži hodiš domou, ka si nej slučajno bijla Božičkova spremljevalka  :devil:  :P

evo - zaj san te bijla doma, pa san nej mejla čas, ka bi priletejla po tebe, pa ka bi šla na kavo ... :cry:

....eli drujgič pa nede več izgovorov ... zaj pa rejsan ... :grim

no - vejpa te fsejn fse lejpo .... za nouvo leto ... pa ovačik za vsaki den ekstra tudi ... :lol:

:photo:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki prebirajo "dogajanje" prekmurske sekcije želim v novem letu vse samo dobro; zdravja, sreče, obilo uspehov, nekršenja cpp- no, da vas ne dobijo.., obilico finančnih sredstev, predvsem pa varnih kilomertov in čiste uživancije. :yea1:

Lp, GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo. še na overmurašica! sicer brez mašine, za okras sem pa dobra :yes:

upam, da nisem prepozna za "prijavo" ali ka koli to že je.

dobri bojte pa po pameti kda te vozili. zaj še vupan ka nej, ka gor zmrznete. te de šče vrag :)

LP, Nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Dobrodošla Nina (stara motosvetovka z novim nickom mogoče?). :hmm:

Banda motoristična? Je kdo kaj razmišljal o kakem srečanju? Noben nič ne reče, noben nič ne vpraša... :zzz:

Po mojih informacijah se količina motoriziranih osebkov v prekmurju neverjetno hitro veča :OK: , ampak jih ni nič več članov tukaj, zato bi bilo lepo, če bi malo spropagandirali našo sekcijo s kakim meetingom..

Predlogi?

GREENNINJA

p.s.: a ma ta smajl - :fredy: kak globji pomen? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Dobrodošla Nina (stara motosvetovka z novim nickom mogoče?).  :hmm:

Banda motoristična? Je kdo kaj razmišljal o kakem srečanju? Noben nič ne reče, noben nič ne vpraša...  :zzz:

Po mojih informacijah se količina motoriziranih osebkov v prekmurju neverjetno hitro veča  :OK:  , ampak jih ni nič več članov tukaj, zato bi bilo lepo, če bi malo spropagandirali našo sekcijo s kakim meetingom..

Predlogi?

GREENNINJA

p.s.: a ma ta smajl -  :fredy: kak globji pomen?  :rolleyes:

ž

... prijden :) iz lejnarta v lijpovce nej proublejm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ž

... prijden :) iz lejnarta v lijpovce nej proublejm :D

Alo Symo, kam pa prideš? Ok, ok, saj glavno, da prideš, kak predlog pa tudi nebi bil odveč... What u say? :naughty:

Vidim pa da si kar v Lipovce napisal... Je to prva opcija, kje bi lahko bili? Pa lastnica bajte to ve? :hmm:

Lp, GREEN :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma neee smo se heecali :)

lijpouvci se tak lepo sliši :)

sploh mi je všeč postalo po prekműrsko pijsat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

van je že dan - ka te se vij brez mene nekaj tu zgučavali ... :eek:

sicer pa - predlog niti nej tak slab .... :grrr .... dajmo se lipou zorganizejrat ... jes ne bi nikaj mejla prouti, či bi se doubili v Lipouvcaj ... :grrr .... tak ka predlagan od 08. januarja pa do 12. januarja en den - pa se dobijmo - poveselijmo - potračkamo pa še kaj ... :kva2:

ka pravite ostali ???? .... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!