Skoči na vsebino

Not Another Moppe Movie


MotoRossi

Priporočene objave

_Roba_: kuko se ti pa kej moj filmck zdi (da naute sam benota hvalil:P:P) sicr ni tko profeseonalno zvoženo kokr je Beno zvoz, ampak useen :D :D

Vaja dela mojstra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da še bencina ne reciklira mašina kar med vožnjo :) Bi bla manjša poraba oziroma, sploh je nebi blo. Eh grem raje spat, ker že kekse serjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo še Bonzya pohvalit :) Sej se je kar vredu peljal. Ti pa priporočam kakšen neprometen rondo. Meni je ful pomagalo. Sej ko v eno stran znaš, gre tudi v drugo. Ene par krogo okol pa dobiš filing ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<=YaMaHa=> vse živo je zamenano :P :P ;)

O pol sm se kr zmotu...vem da so te skuteri do konca predelani sam d pa res mal kšna stvar originalna to si pa spet nism mislu...ej Beno a bi ti posodu tega skutera za kšn krog če bi se ke dubil ker me fullllllll zanima kako to potegne pa to...a bi se dal zment kako???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, postran je zato, ker je bil digitalc postran, okrog obracat se mi pa ni dal. Sicer je pa zanimivo pogledat :D

Aja, tist k se stevec vidi... nisem mogel dlje, pa tut startat nism mogu hitrej, kr sm vozu sam z eno roko :ph34r:

Sej je blo to itaq mal btw...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!