Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Pizda si pa najdu sliko :) :) :)  :OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Ampak zdejle ste me pa full full nasmejali! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tinchi, čestitke! B)

Sedaj pa pazi na piksne na štirih kolesih s osebki, ki gledajo v drugo smer od tiste, na katero že speljujejo in zavijajo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut za take smo ze nasli zdravilo ;)

Zavpijes Mayday, mayday, going down... (ce imas cas, seveda) drugace pa samo izstrelis Ejectseat, motor pa direkt v avto. :devil:

post-2120-1122034357.jpg

Se mi zdi, da bodo naslednjic bolj pazljivi, kako se vkljucuje v promet ( :slap: ce bojo preziveli, seveda )

Aha, firma je naprodaj, ce bi se kdo slucajno hotel igrati podjetnika :rolleyes:

:P

Za prvi motor se vedno predlagam Hayabuso. Recimo tole

post-2120-1122034746_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej glih Hayabuso sva mislila kupit, al pa kako ninjo 12...

V skrajnem primeru pa ali XXo (da bova mela enake motorje), gsxr 1000 ali pa ta novo R1...

Se pravi nekaj na easy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :kva2: :blink:

Total Kaos Performance builds the highest Horse Power Street Turbo Hayabusa in the world!

post-2120-1122035403_thumb.jpg

Hehe....mogoce bi pa res raje serijsko, za zacetek... Kaksen mesec...potem pa.....upgrade ;)

Seveda govorimo o Tinchi. Jest bom su raj nazaj na Pony Express

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej se ne delamo norca, noooooooooooo :P

<_<

Al se?

Ma ne, sej se ne.....

:)

Za igrce pa.... :blush: eh, nimam refleksov. Mi ne gre.

:)

Sicer so pa igrce za otroke. Mi si raj glave razbijamo, kosti lomimo, pa kozo drajsamo

:kva2:

:slap:

kožo drajsamo....

:blink:

Spet neki ne stima....

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skladno s skrajno neurejeno okolico clubhousea(postavljajo plinovod ali pa iščejo nafto - težko ugotoviti glede na velikost izkopanih kraterjev) poudarjam da je dovoz do clubhousea še vedno mogoč in predlagam, da bi za popestritev torkovega druženja lahko organizirali Izbor najbolj EXTRA BRAZGOTINE(po možnosti pridobljene med uporabo enoslednega motornega vozila - po domače motorja!

Minimalno število udeležencev: 10 :OK:

Strokovna komisija v sestavi Firestarters :OK: :OK:

Glavna nagrada: sponzorji še niso dokončno potrdili - ampak ali 10 dnevno križarjenje po amazonki s Turbo maksimusom ( :yea2: )ali pa(že potrjeno) hudo mrzlo pločevinko piva priznanega proizvajalca :beer2:

Prijave zbiramo že sedaj pod geslom EXTRA BRAZGOTINA :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki bi si želel jutri ogledat moje brazgotine, mu odstopam nekaj dni križarjenja po Amazonki s Turbo maksimusom, (seveda če bom zmagal), ker se bojim da ga bo bolj potreboval kot pa jaz :hmm:

A dam za ogrevanje (in strašenje morebitne konkurence) kako slikco :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da se poznamo bi lahko zatrdil da je HAnzi en izmed favoritev pa vendarle nikoli ne veš.....

Maestro...slkco prosim! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki bi si želel jutri ogledat moje brazgotine, mu odstopam nekaj dni križarjenja po Amazonki s Turbo maksimusom, (seveda če bom zmagal), ker se bojim da ga bo bolj potreboval kot pa jaz :hmm:

A dam za ogrevanje (in strašenje morebitne konkurence) kako slikco :eek:

JOJ, ne slikce! :cry: K nekak ne prenašam glih dobro teh stvari :SS ! Verjamem pa da si favorit! 100%!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a spadajo brazgotine pridobljene na motozborih tud v ta segment, al moraj bit obvezno take, da te je motor pokril :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJ, ne slikce!  :cry: K nekak ne prenašam glih dobro teh stvari  :SS ! Verjamem pa da si favorit! 100%!!! :OK:

Pimpi: hitro vrečko k mizi in viledo v roke, da boš lahko monitor pobrisala če kaj "uide":)))) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!