Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

shall we make a party!!!!!????

No da slišim zdaj, kaj se je tako posebnega dogajalo, ko mene je ni bilo! Sej ubistvu ste mi kar mal manjkali :doze: ! Sam je res boljš da sem doma! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufffffff.......dobro jutro! Mislim da je bila žurka do ene 06:30..... .......:

(Ej trubači so bili zakon. Bolje dve uri v Clubhouseu kot 1 teden v Guči. :OK: BVejbe v vročih hlačkah so mi vzburile domišljijo. Še sedaj mi je vroče. Aja zato ker se dve še vedno stiskajo ob mene kot klopa. Hmmmm pa miss wet T shirt je res beda, če jih poleg stoji par komadov brez majčk. Pa čevapi so bili tut dobri.....Hmmmmm)

..............Pol sem se pa zbudu in se je začela nova žurka, ki se ji reče nov delovni dan! Šit! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ixs! A je to za v temo nasmeh, al vomitorium?

Blo je pa :yea1: Si pa zamudu after party :kva2:

Aja..... dobro jutro :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začenja se kukuruz time! Bo treba pripeljat roštilj iz Krškega v ljubljano, da bomo kakšen torek lahko zapekli!

KU KU KUKURUZ!!!!! :OK:

A kdo ve če je že kje zrela! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KU KU KUKURUZ!!!!! :OK:

A kdo ve če je že kje zrela! :?

Mi smo jo na rabu rabutal že 3 tedne nazaj.. počas bi bla lahko tut že pr nas pomoje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo jo na rabu rabutal že 3 tedne nazaj.. počas bi bla lahko tut že pr nas pomoje  :hmm:

Ja kaj jo pa nisi z Raba kej prinesu! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ja amm a nima dons TInchi rojstni dan?No ja vse najbolse :010 :yea1: pa upam da bo kmal kak motorck padu ane... :P

papa tejcy :blush: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za csestitke! Kakor kaze bo motorcek kmalu.

Se ze veselim  :kva2: 

Hvala se enkrat!

Kok sem pa jaz smotana....... mater..... pozabila sem ti čestitat v živo Tinchi, ko smo se videli na Iverčkem...... :slap:

sorry........ :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen!

O groza ... po full frej časa spet na delovnem mestu .... pa še vreme čist v p****.

:SS

Ampak sej bo jutri Clubhouse, pa folk (vas že mal pogrešam) .... pa koruza bi se tud prilegla, čeprav kej za pod zob se bo jutr ziher našlo .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se bo definitivno naslo kaj za pod zob in tud kaj za popit. :D

Dvomim, da bo koruza, razen ce bo Hanzi kaj zrihtal.

Kar se pa vremena tice bi blo pa fajn, da se do jutr mal ogreje, da ne bomo zmrznl v klubu.

Hrco...ne pritozuj se prevec, saj si uzivala skor en mesec. Nekateri smo ves ta cas delal.

Smo se vcer dogovarjal, da bi sli ta vikend na Metal Manio. Ce je kje kak interesent imate tukaj link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se bo definitivno naslo kaj za pod zob in tud kaj za popit.  :D

Dvomim, da bo koruza, razen ce bo Hanzi kaj zrihtal.

Jaz jo rihtam ponavadi bolj pozno, tam enkrat Novembra, visoko iz planin. Mislim da je v naših koncih šeni prav veliko, čeprav divji prasci že na veliko delajo škodo :BUA:

Mislim, da nam jo kak kmet s traktorje pripelje, če mu v njegovi koruzi ulovimo prasca. seveda prasec tudi ostane nam :devil:

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!