Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Po obvoznici, zaviti z nje na izvozu Center in naravnost po tisti vpadnici, dokler ne prideš čez drugi most, tam pa na semaforskem križišču takoj za mostom zaviti levo in še cca 200 m in se zaletiš v kopališče.

Kje pa je mikrolokacija te Firestarterske luknje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbl enostavn ce gres po Askercevi iz centra do tja

boh ne daj po Aškerčevi ... boš čisto narobe prišel .... po slovenski je treba :P :o :D B)

Ufffffff.... kako sm bljutav :rolleyes: :D :P

Res je po Slovenski je treba ostalo pa vse drzi ;) B)

Hoćko thnx!

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je mikrolokacija te Firestarterske luknje?

Ce bi se po tvoje 'zaletel' potem bi se v zeleno ograjo! :ph34r: :lol:

In to je to ;)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po obvoznici, zaviti z nje na izvozu Center in naravnost po tisti vpadnici, dokler ne prideš čez drugi most, tam pa na semaforskem križišču takoj za mostom zaviti levo in še cca 200 m in se zaletiš v kopališče.

Kje pa je mikrolokacija te Firestarterske luknje?

... po zadnjih 200m od semaforja prideš na Y križišče, kjer ne greš ne levo ne desno, ampak parkiraš na pesku sredi križišča potem pa naravnost na dvorišče za železnimi vrati in znakom prepovedano parkiranje :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak parkiraš na pesku sredi križišča potem pa naravnost na dvorišče za železnimi vrati in znakom prepovedano parkiranje :) ...

Ce pa se primajes z motorinom potem lahko parkiras za ograjo B) :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je v sklopu kopališča?

Je potem kopanje zastonj? :rolleyes: :D

Odvisno, kolk hitr spležeš čez _visoko_ ograjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi v vodi meseca kazat :P

Sem bil okol Kolezije(kopališča) oz. okol Yannija pa mi ni nikjer dišalo za klub.

Mikrolokacija !!!!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi v vodi meseca kazat :P

Sem bil okol Kolezije(kopališča) oz. okol Yannija pa mi ni nikjer dišalo za klub.

Mikrolokacija !!!!! :unsure:

a ti ne čitaš al si mal kratkoviden ... zgoraj že 10 postov napisanih o mikro/makro/mekro lokacijah .,.. če pa zdaj ne najdeš pol pa tut ... :o :D :D B) ... si čudn :D :D :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, ti, ki znaš marsikaj.

Snemi dol mestni načrt kopališča Kolezija iz telefonskega imenika in iz puščicom označi tista plehnata vrata in sem not nalimaj :lol:

Boš danes kaj hodil okoli Vžigalnikov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, ti, ki znaš marsikaj.

Snemi dol mestni načrt kopališča Kolezija iz telefonskega imenika in iz puščicom označi tista plehnata vrata in sem not nalimaj :lol:

Boš danes kaj hodil okoli Vžigalnikov?

tam enkrat po 19h pa verjetno res pridem ... žal pa tukaj nimam orodij s katerimi bi narisal puščico ... bi moralo pa tole zadostovati ... kolezija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tkole:

Mislim, da je najlazje ce greste tako kot je Hotschko povedal na zadnje ko smo sedeli skupaj. Do konca slovenske proti Trnovem. Ko je konec slovenske gres po prednostni desno in cez semafor naravnost. 100 m. kasneje vidis nekaksno cudno pesceno "parkirisce/krozno krizisce" in cez njega vidis zeleno zelezno ograjo, ki ima na sprednji strani eno ogromno aluminijasto plosco na kateri je znak "prepovedano parkiranje" (znano po tem, da ima v krogu velik rdec X <== u redu ne :) )

v principu bodo ta vrata najbrz odprta, kasneje jih zapremo (okoli 22h), se pa da pripeljati (z motorjem) pred njih, pocakati minutko ali manj, da se vrata odprejo in zapeljete noter. Ce ste z avtom pa parkirate spredaj na tistem pescenem "prostoru" in stopite pes do vrat, ki se rocno lahko odprejo (za pesce)

Uff.. mislim, da je to od moje pojavitve na motosvetu najdaljsi post :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je v sklopu kopališča?

Je potem kopanje zastonj? :rolleyes: :D

Da, je v sklopu kopalisca, ampak je le-to zaprto ze par let, kot jaz vem. Zal - bomo se to najeli pa bomo imeli clubhouse z bazenom. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ta torek (mogoce tudi v cetrtek) imamo v klubuhouseu Beer&sausage party. Kombinacija obeh za male pare...

Ponudba velja do razprodaje zalog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal stvar deluje po principu - tko rano rani dve klobase grabi :)

V principu smo imeli v soboto klubski piknik ob obletnici obstoja, pa nam je ostalo nekaj hrane (zacuda pijace ni ostalo niti za vzorec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretekelroktrajanja press

ali pa

malorabljeneklobasepoceniprodam press

:lol: :lol: :lol:

Upamo na to, da ne bo pretekel rok trajanja - kar pa po moje ne bo problem, ker so dobre u iber :) samo nas je v soboto malo dez presenetil pa smo manj pekli, kot je bilo planirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat pa brezplačno kopanje samo v času popoldanskih neviht in ploh :D

Tocno.

BTW: ce se oglasis, naj te ponudba klobasic ne omejuje pri tem, da bi prinesla tudi tokrat kaj home-baked peciva. Upam, da je max se vedno brez motorja, da bosta lahko vec pripeljala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat pa brezplačno kopanje samo v času popoldanskih neviht in ploh  :D

Tocno.

BTW: ce se oglasis, naj te ponudba klobasic ne omejuje pri tem, da bi prinesla tudi tokrat kaj home-baked peciva. Upam, da je max se vedno brez motorja, da bosta lahko vec pripeljala :)

če ne se da pr nas kanguja sposodit ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, tud v 52-litrski kufer se da kr neki naložit :D

Počak, da še kak izpit nardim :rolleyes:

P.S. v soboto ob 5. junija ob 17h prenos "almost live from Firestarters garage" na RŠ (89,3 MHz) .... :D

podrobnosti

Popravljeno . Popravil LuCy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da še jaz pristavim kako besedo.

Glede na to da sem kakih 100m stran doma me je lahko že sram da še nisem prišel.

Ta torek pa sem si že vnaprej rezerviral tudi če ne bi blo klobas. Einherjar predvsem me zanima če boš ti tam in od kdaj, nekaj te rabim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat pa brezplačno kopanje samo v času popoldanskih neviht in ploh  :D

Tocno.

BTW: ce se oglasis, naj te ponudba klobasic ne omejuje pri tem, da bi prinesla tudi tokrat kaj home-baked peciva. Upam, da je max se vedno brez motorja, da bosta lahko vec pripeljala :)

:lol: U B) wish :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat pa brezplačno kopanje samo v času popoldanskih neviht in ploh  :D

Tocno.

BTW: ce se oglasis, naj te ponudba klobasic ne omejuje pri tem, da bi prinesla tudi tokrat kaj home-baked peciva. Upam, da je max se vedno brez motorja, da bosta lahko vec pripeljala :)

:lol: U B) wish :P :D

Potem pa se skoraj moras malo prit pokazat, da ti bomo fous.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat pa brezplačno kopanje samo v času popoldanskih neviht in ploh  :D

Tocno.

BTW: ce se oglasis, naj te ponudba klobasic ne omejuje pri tem, da bi prinesla tudi tokrat kaj home-baked peciva. Upam, da je max se vedno brez motorja, da bosta lahko vec pripeljala :)

:lol: U B) wish :P :D

Potem pa se skoraj moras malo prit pokazat, da ti bomo fous.

Firestarter Open - pikado tournament! B)

Pridemo tudi pes ampak raj se prikotalim tko da... danes mejbi 75% :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!