Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Katca, a se ti mal norca delaš z mene :fight2: ! Kaj drugega pa naj bi lovila?  :unsure:  Sej veš da jaz nisem taka!?  :rolleyes:

jest sm mislila na medvede pa lisice pa veverice......... :hmm: kaj si pa ti mislila, ha :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če pa imaš čas pa bi se lohka ti mal sprehodil, k že veš kje je to, pa ga nabereš kako vrečo, pa prideš z to vrečo v torek v Clubhouse! Te bomo zelo veseli! No da se ne bo preveč grdo slišalo, veseli smo vsakršnega koli obiska!  :kva2:

Jah.. kaj pa ce bi mal sodelovala :naughty: . Jst vem kje so kostanji, ti pa kje je clubhouse :D

Greva skupaj najprej na kostanje, pol pa k Firestartersom :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah.. kaj pa ce bi mal sodelovala  :naughty: . Jst vem kje so kostanji, ti pa kje je clubhouse  :D 

Greva skupaj najprej na kostanje, pol pa k Firestartersom  :OK:

lol vids mas ze frajarja za nabirat kostanj :D lol :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm mislila na medvede pa lisice pa veverice.........  :hmm: kaj si pa ti mislila, ha  :010

Ti bom že dala veverice, pa lisice pa medvede!!!!! :fight2: Boš fasala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah.. kaj pa ce bi mal sodelovala  :naughty: . Jst vem kje so kostanji, ti pa kje je clubhouse  :D 

Greva skupaj najprej na kostanje, pol pa k Firestartersom  :OK:

Ja zdej scena je taka! Jaz sem brez avta, tko da bo to s kostanjem težka, razen če imaš ti rešitev :doze: ! Kar se pa tiče našega Clubhousa pa sploh ne bo problema, k bi verjetn že miže našla! :kva2:

Ja ne vem kako se bova zmenila!!!!!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol vids mas ze frajarja za nabirat kostanj  :D lol :D :lol1:

No Tejči vidš, kako se da vse hitr zmenit! Beri in se uči! :P In a bova jutr spet kak bilijard odigrale?! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Tejči vidš, kako se da vse hitr zmenit! Beri in se uči!

No, naj omenim, da pri pobiranju kostanja in nasploh pri vseh jesenskih sadezih, je tendenca prepogibanja v pasu naprej neizbezna! Torej pozor, da vas kej nepricakovanega ne zbode v tazadnjo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej scena je taka! Jaz sem brez avta, tko da bo to s kostanjem težka, razen če imaš ti rešitev :doze: ! Kar se pa tiče našega Clubhousa pa sploh ne bo problema, k bi verjetn že miže našla!  :kva2:

Ja ne vem kako se bova zmenila!!!!!!!!  :hmm:

Hmm.. mam na razpolago 2 al pa 4 kolesa, tko da ni panike :D

Sam povej ker dan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.. mam na razpolago 2 al pa 4 kolesa, tko da ni panike  :D

Sam povej ker dan :P

Ja glede na vreme je boljše da so 4 kolesa, k je za 2 skoraj velik mraz! Zmeniva se pa tako: jutri ti pridi v Clubhouse, pa se itak tam vidimo, pa se bova potem že naprej menila! Ok? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na vreme je boljše da so 4 kolesa, k je za 2 skoraj velik mraz! Zmeniva se pa tako: jutri ti pridi v Clubhouse, pa se itak tam vidimo, pa se bova potem že naprej menila! Ok?  :naughty:

Ponavadi, dajo ljudje nedeljca, al pa kak drug casopis pod pazduho v takih primerih .)

1.) kako najdem

2.) kaj dam pod pazduho

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede na vreme je boljše da so 4 kolesa, k je za 2 skoraj velik mraz! Zmeniva se pa tako: jutri ti pridi v Clubhouse, pa se itak tam vidimo, pa se bova potem že naprej menila! Ok?  :naughty:

Mike_E_ najprej te bo sčekirala pol bo pa premislna al gre s tabo al ne...vidš pametna dečva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Zmeniva se pa tako: jutri ti pridi v Clubhouse, pa se itak tam vidimo, pa se bova potem že naprej menila! Ok?  :naughty:

Čak, čak, čak, na kostanj si pa kr naenkrat čist pozabla :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Tejči vidš, kako se da vse hitr zmenit! Beri in se uči!  :P  In a bova jutr spet kak bilijard odigrale?!  :kva2:

Ja ja mozno da se res vidmo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) kako najdem

2.) kaj dam pod pazduho

:grim

Scena je taka: do clubhousa ni nobena umetnost pridet! Nahaja se na Koleziji zraven bazena, če pa ti to ne pove dosti pa pejdi na spletno stran www.firestartersmc.com pa imaš tam clubhouse okenček pa bo našel zemljevid, kater te bo pripeljal ravno do nas! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mike_E_ najprej te bo sčekirala pol bo pa premislna al gre s tabo al ne...vidš pametna dečva :)

No ja to ni glih res, da ga bom prvo ščekirala, k ima itak fotko na netu :blink: , drgač pa je včasih bolj zanimivo da prvo spoznaš človeka kokr tolk, pa greš potem nabirat kostanj z njim a ni tako! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, čak, čak, na kostanj si pa kr naenkrat čist pozabla  :?

Na kostanj pa nisem pozabila, sam danes ga verjetn še ne bomo pekli, tko da je za nabiranje itak še dosti časa! :yea2:

Mike: Drugače pa s sabo ne vozim fotra, pa tud če bi ga verjetn nebi bilo nič hudo, k je tak smešen stric! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima itak fotko na netu :blink:

Zanimiva reakcija na mojo fotko :lol1:

Drgac sm pa vidu zemljevid, ja.. sej ne da zvim 500m stran - se moja bajta se vid na unem zemljevidu :P

Kdaj boste tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva reakcija na mojo fotko  :lol1:

Drgac sm pa vidu zemljevid, ja.. sej ne da zvim 500m stran - se moja bajta se vid na unem zemljevidu :P

Kdaj boste tam?

Ja no kaj se pa potem norca delaš? :nono: Ja tm bomo od 18.00 ure naprej, res pa je da se folk začne na veliko zbirat tam ob ene 20.00 uri in kasenje! Upam samo da ne bodo vsi preveč premraženi! Bo treba kak aperitiv za pogretje krvi ponudit! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva reakcija na mojo fotko  :lol1:

Drgac sm pa vidu zemljevid, ja.. sej ne da zvim 500m stran - se moja bajta se vid na unem zemljevidu :P

Kdaj boste tam?

kot vedno od 18.00 dalje..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prnesm mal kostanja, pa če se peče al pa ne :blink:  :naughty:  :naughty:

Ja hvala za kostanj še enkrat! Je bil dober :notworthy: ! Kar se pa tiče bilijarda bova šla pa drugič še kako igro ko bo več časa! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!