Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Mnjaaaaaaaaaam kok diši iz naše kuhne :rolleyes: . Mogoče bo jutri pridišalo še kam. Prit bo treba pa hitr, k ne bo glih preveč! Moja vifika se je spet izkazala in enga :004 dobila .)

Kaj se vrtiš ko mačk okol vrele kaše :angry: Povej kak party bo, pa je :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bomo torej dobrega jedli in pili ta torek? Baje je napovedan Menta party, ce se prav spomnim. A bo se kdo kaj prnesu?

Karmi se zihr javi, da spece rogljicke! :P

Ja da ne bo tako kot je rekel Shargo da se samo menimo na forumu je scena taka da je rolada že pripravljena za jutr! Res da jo je naredila moja mama, ker sem imela jaz nekaj posla z mlado belouško, ampak dobra bo pa vseno, verjetn še boljša kot če bi jo jaz naredila! :unsure:

Sicer pa pravijo da jabolko ne pade daleč od hruške al kako že gre!!!! :afro1:

Sicer je ni za izvoz tko da rečem takole: TIST K PRVI PRIDE PRVI MELJE! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa pravijo da jabolko ne pade daleč od hruške al kako že gre!!!! :afro1:

Sicer je ni za izvoz tko da rečem takole: TIST K PRVI PRIDE PRVI MELJE!

Hruška ne pade daleč od jablane? :D

bom probla pridt mlet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ce boste pa ze skor vsi nekaj sabo prnesl, bom pa se jaz Darjana, pa Zorana (to je tist k je zdle en hud kitarski R&R bend skup sklanfal za katerem se bo se kadilo) pa Sandko pripeljal pa bomo mal zazurali, ne?! :P

Qurc sam pred 19:30 nas ne bo! :(

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se vrtiš ko mačk okol vrele kaše :angry: Povej kak party bo, pa je :rolleyes:

Ja veš to je pa tko kot pri Butalcih, kjer so mladega kovača vprašali kaj bo ratalo, ko je prvič koval. Pa je povedal:

Če bo špičasto bodo vile in če bo ploščato bo lopata! :lol1:

(bo pa linško pecivo, karkoli že to je. Pa ne okol govort :nono: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predlagam Motorheade za kako urico danes, kar se muzike tice...Kaksna druga ideja? Bos ti kaj drugega pritrogal US? Kaksne Sacred Reiche mogoć prinesooo .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufffffff.....THE MORNING AFTER je res prava mora. Ampak MENTA rules.....čeprav imam še danes čist zelena usta.....

A ma kdo kakšen dobr in konkreten prdlog za prvo pomoč proti tigru?!?!? A mi lahko kdo pošlje kakšen lekadol po mailu?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaščice in rolada so pa tok hitr izginl, da jih tut fotoaparat ni ujel. :grim

Čudno kaj :hmm: :hmm: :hmm: :kva2:

A nisi opazil,da je Sym zravn sedel :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pa HEKWAP je bil tut carski :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klub firestarter.... garant sva z Žanom pokurla pol rezervarja preden sva vas našla :D :D

pohvalno ni kaj!!! nice place!!and folk!!

naslednič ostaneva več časa, ker ga ne bova porabla za iskanje he he .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi opazil,da je Sym zravn sedel

Ja sej pr pici ga je blo tut največ zravn. Dobesedno :lol1:

Za una k sta bencin kurla pa to, de smo mi vsaj pol pira popil preden sta na našla. Pa smo kvit! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klub firestarter.... garant sva z Žanom pokurla pol rezervarja preden sva vas našla :D :D

pohvalno ni kaj!!! nice place!!and folk!!

naslednič ostaneva več časa, ker ga ne bova porabla za iskanje he he .)

Ja no sej mi smo vaja vidl, k sta se vozila mimo clubhousa, sam problem je bil v tem, da sta bila malo prezgodnja, pa zato vrata še niso bila odprta :wacko: ! Drgač pa škoda da sta že tolk hmalu pobegnila, k se je potem tak žur začel da ni za povedat :OK: ! Spila se je vsa menta in še vodka, tko da moram rečt da je bilo v okolici nas na koncu v zraku 0,7 promila :kva2: ! Pa drugič dalj časa! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sej mi smo vaja vidl... Pa drugič dalj časa! :yea2:

Jah, ste skriti tm nekje :ph34r: :D Še dobro d nam je Gregs po telefonu dal taka dobra navodila:" Če prideta s centra tik preden na most zavijeta ne spustit gasa pa bosta direkt v njihovi garaži oz. če ne zovziš ovinka si točno tm :lol1: " No tko sva vas pole najdla :huh: :grim Pohvale, lepo zrihtan ambient :OK: škoda res k sva bla sam malo tam, sam primorci se bjimo teme :kva2: :lol1: Oblubim d drugič bom več cajta k bom peš...(drug teden začne fax :naughty: pa mamo torke zvečer frai :yea2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, ste skriti tm nekje :ph34r: :D Še dobro d nam je Gregs po telefonu dal taka dobra navodila:" Če prideta s centra tik preden na most zavijeta ne spustit gasa pa bosta direkt v njihovi garaži oz. če ne zovziš ovinka si točno tm :lol1: " No tko sva vas pole najdla :huh: :grim Pohvale, lepo zrihtan ambient :OK: škoda res k sva bla sam malo tam, sam primorci se bjimo teme :kva2: :lol1: Oblubim d drugič bom več cajta k bom peš...(drug teden začne fax :naughty: pa mamo torke zvečer frai :yea2: )

Vidm da ste uzival :D jaz pa (ne)uzivam v matematiki :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da ste uzival :D jaz pa (ne)uzivam v matematiki :wacko: :wacko:

Thanx za pohvale. Dogajanje se začne šele okoli 20:00 ure.....

Počasi pa bomo torkove termine prestavili ali dopolnili z rezervni,mi termiti ob petkih ali sobotah, ko imamo več časa in se lahko po žuranju tudi malce naspimo.

RIDE SAFE AND FREE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thanx za pohvale. Dogajanje se začne šele okoli 20:00 ure.....

Počasi pa bomo torkove termine prestavili ali dopolnili z rezervni,mi termiti ob petkih ali sobotah, ko imamo več časa in se lahko po žuranju tudi malce naspimo.

RIDE SAFE AND FREE

Pametna ideja......sam torke pa tut še pustite.....bo večkrat vzrok za ven pobegnt!!!!!!

ItaQ,da sem mislu od doma :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!