Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Jaz sem se pa že vstrašla, da je tist, da je konc sezone za rogljičke resnično .... :lol1:

:lol1: :lol1: kaki konc sezone saj mate že vsi recept :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  kaki konc sezone saj mate že vsi recept  :D

Sam original je vedno najboljsi. Sorry tinchi - mam raje, da ona dela, kot da se ti namesto z mano ukvarjas z rogljicki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: kaki konc sezone saj mate že vsi recept :D

Karmi jaz bi jih z veseljem nardila, sam mi je stari (lastnik) pečico odklopil :fight2: - treba šparat - :angry: tako, da z mojo peko na žalost ne bo nič ..... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karmi jaz bi jih z veseljem nardila, sam mi je stari (lastnik) pečico odklopil :fight2: - treba šparat - :angry: tako, da z mojo peko na žalost ne bo nič ..... :(

Sej to punce vam hoečm dopovedat, da ste polne izgovorov :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz tudi zagovarjam tezo, da, ce kdo kaj omenja tukaj in objavlja v zvezi z hrano, naj to tudi izvede, ker drugace nastane zmesnjava in lahko se zgodi, da vsi pridemo sestradani, doma se nam pa odojek pokvari oziroma dobi zelenkasto plesen :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to punce vam hoečm dopovedat, da ste polne izgovorov :cry:

ej karmi ce pa ti tok zazgeš da raj teb use prepustimo :D treba kdaj se v sevnico uglast :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej karmi ce pa ti tok zazgeš da raj teb use prepustimo :D treba kdaj se v sevnico uglast :P

Ja pa sej, če si pr Firestarterjih, morš zažigat B) no jaz sm zakurla, ve pa nalagajte zdej, da ne bo ugasnilo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej to je bil pa sigurno bojan :D k je tud pr icyju skor zazgal vse :D

Ja bravoooooo! :010 To si ga zihr po lajbcu spoznala :hmm: !.... u matr.... :cry:

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tkole po forumu bskam, pa naletim temo Mister Motosvet :hmm: pa ne najdem nobene slike nasih pobov :( no se bo kir prpopal :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tkole po forumu bskam, pa naletim temo Mister Motosvet :hmm: pa ne najdem nobene slike nasih pobov :( no se bo kir prpopal :naughty: :rolleyes:

sej a nista bla einherjahr pa shargo notr :D nazadnje sm se za niju dva glasovala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: a takisto....Po cem si naju pa prepoznala :hmm: ...a spet po lajbcih :?

ne shargo ti ti bil zanimiva deklica,einherjahr-a pa po njegovi boa-i in po videzu obedva seveda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne profesionalke, glavno, da je lusten! Sej ce je pa lusten, je pa itak zmerej fajn! O:-)

A ne de, a ne de :kva2:

Sej jest tut mojo mal pimplam, de bi kej spekla, pa nevem :hmm: . Pa ne okol govort :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mojo rolado dobite cez 14 dni al pa 3 tedne al pa za moj brzdej,takrat se bo itak velik delal pa kupoval razne pjače,tko da vm magari takrat specem eno evlko rolado,pa prnesem :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mojo rolado dobite cez 14 dni al pa 3 tedne al pa za moj brzdej,...

Tejci, prosim objave za futr gredo tkole! " Ta torek, tapata party", al ta torek prinesem araside... itd! In ne za tri tedne naprej, ok .) Se pac o drugih stvareh menis, dokler ni akcije! :blink: Sej nikomur ni nic mus prinest, ampak, ko pa kdo dobi napad in, ce ze kdo s cim casti, se to tukaj napise! Morda se mu se kdo pridruzi in ze imamo v klubu mastijo! That's it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bomo torej dobrega jedli in pili ta torek? Baje je napovedan Menta party, ce se prav spomnim. A bo se kdo kaj prnesu?

Karmi se zihr javi, da spece rogljicke! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUtri je MENTA PARTY z bledimi spomini na dopust v Bolgariji in Romuniji, hkrati pa bo še CULTO party, ker smo nekak "sklenil" da k menta likerju paše spet neki zmešanga in to je CULTO.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUtri je MENTA PARTY z bledimi spomini na dopust v Bolgariji in Romuniji, hkrati pa bo še CULTO party, ker smo nekak "sklenil" da k menta likerju paše spet neki zmešanga in to je CULTO.....

Ja pa Firestarters nektarja sem se eno flaso skril zadnjic :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnjaaaaaaaaaam kok diši iz naše kuhne :rolleyes: . Mogoče bo jutri pridišalo še kam. Prit bo treba pa hitr, k ne bo glih preveč! Moja vifika se je spet izkazala in enga :004 dobila .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!