Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

a tiste rdeče ti tudi noter daješ ? :hmm:

Tud, tud, to so turki, samo malo potemnijo, ce jih ne das v krop takoj ko so narezani :rolleyes: Tasvetli so ajdovcki, tatemni pa navadni jurcki. Sicer pa vsi spadajo pod jurcke! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zloba zlobna zdej moram pa koj na naš piknik plac vifiko odpelat de jih gre nabirat :angry:  :angry:

Mah icy, pojdi raje v ponedeljek, bo nova runda, zdej so ze na koncu, sem se en kuuuuup starih nasel, sam jih nisem trgal! :P

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa domov in zdej so pa ze ocisceni, pa prstimani za na smetano :P ... no pa shark bo tud kaksno zlico dubu, k je tko pazu name pa pomagal iskat. Zdej pa nej kir rece, da jurji ne lezijo kr po tleh :D

Tale Shargo me vedno preseneti :004 no pa sm naredila zrezke z gobicami s testeninskim trisom in paradižnikovo solatko :) lepo smo se napapcali, tudi nas shark je z veseljem snedel svojo porcijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey!

Pozdrav vsem.

Tolk ste se razpisal o hrani, da sem lacen ku pes.

Ja Karmi pa dobro kuha, sem jedu njen golaz in je super,

pa tud une roladice so cool. Zdej pa direkt u Figovca na en snicel,ker mi pajki

u vampu ze mreze pletejo.

Ciao. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey!

Pozdrav vsem.

Tolk ste se razpisal o hrani, da sem lacen ku pes.

Ja Karmi pa dobro kuha, sem jedu njen golaz in je super,

pa tud une roladice so cool. Zdej pa direkt u Figovca na en snicel,ker mi pajki

u vampu ze mreze pletejo.

Ciao. :kva2:

Spet en na nov član na forumu, zakaj mas pa profil čist prazn :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste tam samo ob torkih al pa tudi kak drug dan. Včasih imam cajt pa bi lahko prletu pogledat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek za vse,(vsaj za one) bolj pri taprvih"FIRESTARTERS NEKTAR" party. Okus piva, ki smo ga razvili na podlagi dolgoletnega kloniranja muškatnega oreščka. Zadevo smo v začetku zimske dehidracije uspeli termodinamično izolirati, ter ji vcepiti obvezno dodatno opremo, tako da izpolnjuje standarde in normative prezahtevne Firestarterske družine(ISOFIRE 10/2002). okus je izrazit in samosvoj in spominja na otoke domovanja Robinzona Cruzoja z blagim pridihom subkulturne apokalipse. :rolleyes:

:beer2: morate....enostavno morate poiskati ta prečudoviti kraj kjer se cedi pivo "Firestarters nektar". :P

To bo ziher prvo legalizirano pivo s halucinogenimi učinki :wacko: :blink:

ZAKON!!! :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸Jaz sem bil zadjič prvič pri vas pa moram rečt.....pohvalno......brez besed, sam tako naprej......pridem še kak torek če bo dopuščal čas. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sploh še kdo pije vodo?!?!?

Ja, ampak samo tisto iz piva

To mi je bilo vedno zanimivo, zakaj je Union drugacen od Laskega.... Odgovor (vsaj takrat) je bil : zaradi vode :D

Potem pa pogruntaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bodo v torek kaksni rogljicki?:P :D

Ce ne bom pa jaz probala spect rolado,ce se seveda ne bo treba prevec ucit,sam k morm seminarske narest pa se mi ne da :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bodo v torek kaksni rogljicki?:P :D

Ce ne bom pa jaz probala spect rolado,ce se seveda ne bo treba prevec ucit,sam k morm seminarske narest pa se mi ne da :(

Tejci ti kar prinesi, tudi ce bojo rogljicki se po moje tudi rolade ne bo nihce branil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bodo v torek kaksni rogljicki?:P :D

Ce ne bom pa jaz probala spect rolado,ce se seveda ne bo treba prevec ucit,sam k morm seminarske narest pa se mi ne da :(

Nared rulado rajši za naslednji torek. Ta torek delam ponoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nared rulado rajši za naslednji torek. Ta torek delam ponoč.

lol lol :lol1:

Tejci ti kar prinesi, tudi ce bojo rogljicki se po moje tudi rolade ne bo nihce branil...

lol lol :lol1: :lol1:

ej mogoce pa res,sam mam full seminarskih za na rest tko da bom vidla kako bo,pa cele dneve bl zuram oz.noci podnev pa spim :D sej ce ne pa naslednic :D k bo spet bl umirjeno stanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, dajmo ji vsak po eno sminarsko narest, ona pa naj rolade potem peče vsak tork :)

ej ni problema ce se zmenmo :D sam je velik seminarskih pa ene so sociolosko usmerjene ene geografsko ene pa za podjetnistvo :D emmm mnja :( mislm da jih bo mogla kr sama narest :( eh bo ze...no eno grem ze pisat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, dajmo ji vsak po eno sminarsko narest, ona pa naj rolade potem peče vsak tork :)

Če morajo že za tvoje čevlje dve kravi fentat, kolk pšenice za rulade je treba potem posadit??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ni problema ce se zmenmo :D sam je velik seminarskih pa ene so sociolosko usmerjene ene geografsko ene pa za podjetnistvo :D emmm mnja :( mislm da jih bo mogla kr sama narest :( eh bo ze...no eno grem ze pisat .)

:D ....mi boš povcedala o čem govori tist o podjetništvu pa bomo vidl.......ti pa rolado!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ne veš da so rdeče mušnice ta nar ta bol gobe! Sicer samo enkrat ampak en moj kolega je preživel in pravi da so izvrstne!

Lahko bi rekl da so mušnice res "enkratne" gobe.....in to dobesedno. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi rekl da so mušnice res "enkratne" gobe.....in to dobesedno. :kva2:

Eni bučkoti mušnce redno jedo. Začne se menda po malem in vedno več. Organizem se menda navadi in potem prenese.

To mi je z vso resnostjo razlagal moj stari, ker to počne njegov bivši direktor.

Ko sem mu odbrusil, da je potem en navaden narkič, pa ogenj v strehi.

Budale stare, sam da je bil direktor, pa jim je po njihovem vse dovoljeno in bognedaj, da bi kaj rekel čezenj. Torej: Mušnice v vsako direktorsko pisarno!

P.S.: Me pa prav zanima, kaj na to poreče nekdo, ki se spozna. Kakšen dohtar, farmacevt ali kemik npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas se uživanje mušnice (Amanita Muscaria) precej zanemarja, drugje ima to opravilo še vedno šamanski značaj.

ZAdeva sploh ni smrtonosna, kar pa recimo ne bi mogli trditi za njeno sestrično zeleno mušnico (obedve iz rodu Amanita).

Poleg alkaloidov vsebuje še bufotenin, muskazon, atropin, glavni žur sestavini pa sta in muscimol in iboteinska kislina

Efekti-preko omamljenosti v stand by trip in do evforije žura. Nato spanec in glavobol. Klasična žur situacija....hehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!