Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

:lol1: Včeri sta pa dva Firestarterja pripomogla s svojim nastopom "Društvu za ohranitev Petkovškovega nabrežja".......Stipe und Andrej.........na modni reviji........a bodo padle kakšne fotke?!?!

Je nujno treba vidt Stipetovo frizuro.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... punce pa čist preč ...

No ja no ja, tole fotko tud če bi spustil, ane :hmm: !

Ja ampak od Stipeta frizura je pa cist huda! Ja nc, Icy uživej z novim motorjem dons, jaz pa ga bom itak videla jutri! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste ga mel kej pod kapo vceraj? "KLIK"

Ja nekateri so ga imeli res kr velik pod kapo, nekateri pa smo se šparali za vikend in smo pili brezalkoholno pijačo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kaj pravis na mopi :P .)

Ja moram rečt, da je motorček full lep, upam pa da ga bo varno peljal in da mu bo odgovarjal! :010 :grupni: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....dons bo pa bol zajeban ker kaže, da ne bomo dobili kombija da v clubhouse nazaj speljemo mize in klopi......

Hmmmmm ..... :cry:

A na tromostovju pa lahko vsi, ki ne dobijo stolov, lepo mirno stojijo, se pogovarjajo in se majo fajn? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na tromostovju pa lahko vsi, ki ne dobijo stolov, lepo mirno stojijo, se pogovarjajo in se majo fajn? :hmm:

Ja drgač se pa magar da kako cerado na tla, pa folk na tla posede ! Sicer pa nekaj stolov je! Ce mene vprasas ni tko grozn! Fajn pa bi bilo ce bi se javila kdo k ima moznost dobi kombi, ane!

:music2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......zadnja informacija ROUTERXS:

Mize in klobi bodo. NApovedali pa smo tudi lepo vreme tako da nč bat! Tut če bo klje padal dž......pred clubhousem ne bo!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......zadnja informacija ROUTERXS:

Mize in klobi bodo. NApovedali pa smo tudi lepo vreme tako da nč bat! Tut če bo klje padal dž......pred clubhousem ne bo!!!!!!!

Ja vreme kaže da bo, mize in stoli bodo tud, tko da se je zopet vse lepo končalo!

:OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kaj vode nabavite pri nabavki, da ne bom vedno iz pipe pil in se mi potem vsi režijo? Saj veste, pipa je pritrjena sumljivo blizu pisoarja pa mi potem vedno ostane grenak občutek, hvalabogu ne tudi grenak okus :)

Recimo Odo, Julijano al pa Zalo, okus pa mi je najbolj všeč "navadna brez", ali pa "mandarina", nikakor pa ne ZAlife... :afro1:

aja, pa ker večeri postajajo hladni - mogoče bi lahko uvedli čaj ali celo kakav :)

PS: glasbene želje pa nimam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!