Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Zato , ker je skrivnostni :angry: Ce nebi bil skrivnostni, :hmm: potem nebi bilo to presenecenje .) Ce pa je presenecenje, pa naj bo za vse .) Kdor pa misli presenecenje zamuditi, pa naj sam sebi pripise :rolleyes: Priloznost izgubljena ne vrne se nobena, amen :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo gostja ... a bo modrc tut dol dala ... :P :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, da bolje opremljene garaže še nisem videl. Pikado, biljard in pa šank :) . Rogljički so bili odlični, pir pa tudi. Se še vidimo kdaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo poznam že 8 let in vem kaj ima rada in mladi kužki zagotovo niso vmes. Sicer pa sej bo pa zrastu in potem... :)

BTW ga je vohala, slišala in čutila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa je to bilo :hmm: , sem spet neke zamudil. A lahko prihodnjič ponovitev? Obljubim, da bom slikal :)

Dosti zgodaj - ampak ne bomo ponavljali - vsaj ce se bo mene vprasalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hi

A se bomo danes spet s kiflčki basal pa za žogco letal?? Jest sm za :kva2: !!!

Pir je pa itak zmeri mrzu :notworthy: !!! Sam pol sm ... :blink: :doze:

CYA ICY :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi nekaj tednov ne bo!

Tako, da mi bo kar malo dolgčas po vas :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v klubhousu spet "Rogljicek party" :yea1: koliko nas pa kej bo danes :hmm: Sej ne drugega, samo da vem koliko rogljickov prnest .)

Aja pa kak :beer1: bo tud padu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta torek smo v klubhousu imeli domac sirov burek z domacimi buckami party njam-njam. Vsi , ki ste zamudili, mi je zlo zal, ker vam je lahko zal! Naslednji torek bo spet nek party, sam ne vem se kak. Kej firbec matra :devil: .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta torek smo v klubhousu imeli domac sirov burek z domacimi buckami party njam-njam. Vsi , ki ste zamudili, mi je zlo zal, ker vam je lahko zal! Naslednji torek bo spet nek party, sam ne vem se kak. Kej firbec matra

No ja pridem jaz pogledat nasledni torek, ma samo z berglami in peš hehe...Zmeraj bl sovrazm juzne narode... :fight2: zdele bi mela cel motor pa se jaz bi bla cela... :cry:

Ma ja sej sm spoznala da ce si motorist ,se morš zavedat da tudi če imaš prednost je nimaš...Ker folk tako izsiljuje da glava peče...

Ej lepo se mejte fantje pa party on :yea2: :OK: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe no pol pa še jaz pridem nalsednji torek pogledat k vam,sam bom pršla po vseh štirih(na berglah)...

lepo se mejte fantje hehe :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe no pol pa še jaz pridem nalsednji torek pogledat k vam,sam bom pršla po vseh štirih(na berglah)...

lepo se mejte fantje hehe :yea2:

Pazi se teh pubecov, ko sem bil jaz prvič na berglah med njimi so me po tleh vrgli :unsure: . Pa so mi pol razložili, da je to maximum od prijaznega pozdrava. :) Ti pa obiska pri njih ne bo žal .) .

lp DTW

p.s.: Saj mogoče bi pa z Ervino tudi lahko spet prišla kaj okoli?

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi se teh pubecov, ko sem bil jaz prvič na berglah med njimi so me po tleh vrgli :unsure: . Pa so mi pol razložili, da je to maximum od prijaznega pozdrava. :) Ti pa obiska pri njih ne bo žal .) .

lp DTW

p.s.: Saj mogoče bi pa z Ervino tudi lahko spet prišla kaj okoli?

Ja mogoce bi pa res lahko...

Nje pa ze ne bomo podiral po sotoru.... (mogoce v sotoru, ampak na vrh pa sigurno ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ne bomo podiral po sotoru.... (mogoce v sotoru...

Modre besede, modrega moža B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!