Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Ne ti men lokacije zdej nastevat...zakl pa natrgat, pa prnest .)

jah ce ni se zrela :D...pa ne bi sla s frcakom tja k je preveč glasn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ce ni se zrela :D...pa ne bi sla s frcakom tja k je preveč glasn :D

Ja jaz sem kar nekaj njiv prehodil, da sem nasel primerno pa ravno na torek :rolleyes:

Kak frcak, rukzak na rame, pa psa s seboj pa mal na sprehod...pol te pa sam zmanjka naenkrat na sred njive :D ... in lejlej, cez 5 minut se pa spet pojavis zunaj, ampak s polnim ruzakom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa zakaj ravno koruza, pa rogljicki :hmm: Kaj pa cvicek, pa domaca salama...ali pa karkoli ze se valja pri posameznikih doma. Valjda, da nekaj narod mora mezit, pa da vidmo! :yea2:

Ajde, ideje, kdo lahko kaj prispeva za zur!!!?

psssst...da mame ne vidjo tega pisanja tlele... bodo vse poskrile :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kaksne rolade itd,to se full hitr nardi mislm speče :D

Res je, tud dobr, al pa kak rizev narastek, burek, strudl, kaj kdo lahko, sam de je guzva za mizo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, ideje, kdo lahko kaj prispeva za zur!!!?

psssst...da mame ne vidjo tega pisanja tlele... bodo vse poskrile :rolleyes:

Evo, če slučajno pridemo jutri(problem z prevozem) prinesem flašo čokoladnega likerja, made by gebre, je sicer bolj gost ampak boste že preživel, edino če kdo prinese še kaj ruma, da ga malo zalijemo :naughty: .

Kukuruz bomo pa tudi probal zrihtat, kakšna more bit, da je dobra :unsure: oz. užitna, ker kaka mlečna zihr ni gut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kaksne rolade itd,to se full hitr nardi mislm speče :D

Kralj živali se dost hitr speče.......pujseka mislim! :notworthy:

VSE(MESO) JE DOBRO AMPAK ODOJK JE NAJBOLJŠI!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, če slučajno pridemo jutri(problem z prevozem) prinesem flašo čokoladnega likerja, made by gebre, je sicer bolj gost ampak boste že preživel, edino če kdo prinese še kaj ruma, da ga malo zalijemo :naughty: .

Kukuruz bomo pa tudi probal zrihtat, kakšna more bit, da je dobra :unsure: oz. užitna, ker kaka mlečna zihr ni gut.

rum je še v clubhouseu.........žlice pa tut če je res tolk gost.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri v clubhouse-u ... gost presenečenja ... bili živi pa vidjeli ... :afro1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo tud kej koruze, ali pa kaksna druge vrste košta? Pri meni je koruza ze vsa trda, tko da ni vec primerna za rostiljanje :(

Če bo čas da se oglasim jo prinesem eno vrečo. :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo tud kej koruze, ali pa kaksna druge vrste košta? Pri meni je koruza ze vsa trda, tko da ni vec primerna za rostiljanje :(

jaz upam vsaj na rogljičke ..... so padale neke obljube .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri v clubhouse-u ... gost presenečenja ... bili živi pa vidjeli ... :afro1: B)

.....pride minister za peko koruze in ostalih dobrot iz kuhinje Firestarters :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz upam vsaj na rogljičke ..... so padale neke obljube .... :)

In moj vampum se je že tako skrčil, da bi zlahka na kakšno CBR-jko zlezel. Karmi takoooooo kuha da smo polizali krožnike v nedeljo. Karmi je nekam tiho, gotovo rogljičke peče :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Karmi takoooooo kuha da smo polizali krožnike v nedeljo. Karmi je nekam tiho, gotovo rogljičke peče :kva2:

Kako prosim? Ni kuhala samo Karmi, se hrčo ji je pomagal :) ... mislim pa, da jo je pravkar odcvilila po fasngo za rogljicke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, danes je blo klub dezju zavidljiv obisk, zelo zabavno (kajne pleschko) .) )zelo dobro in prijetno v Klubhausu, zgeda, da se je letos kar prijel. Se mi zdi, da bolj gre vreme k vragu , zanimivejse postaja :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, danes je blo klub dezju zavidljiv obisk, zelo zabavno, zelo dobro in prijetno v Klubhausu, zgeda, da se je letos kar prijel. Se mi zdi, da bolj gre vreme k vragu , zanimivejse postaja :yea2:

Pa rogljički, rogljički :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No za rogljičke se moram definitvno zahvalit :yea2: :wub: pa za pivo tudi :yea2:

Pa Pleschko je tudi mene presenetil (le kaj je bil povod :hmm: )

Ob odhodu pa sem se spraševal zakaj so me "uradne osebe" zaparkirale levo od vhoda :? :wacko: Na srečo sem z nekaj manevriranja po grmovju obšel njihovega golfa (njih ni bilo nikjer), razen na drugi strani ceste je nekdo "dežural" v berlingotu pa z nekom se pogovarjal :hmm:

Drugi teden moram prelistat še drugo polovico Motosija :rolleyes:

A bo še kaj koruze, a bo treba na kostanj počakat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm ja biljard je bil tud zanimiv, ceprov je blo več zgub kukr zmag,sam vazno je sodelovanje :D treba spet mal trenirat it fore itd :D pol pa bomo kej zares spilal :D :P skoda da je bla dons sola sm mogla kmal dam :( pa se zal mi je da sm sla u solo...Cela katastrofa,ko ti kr pravilnike zacnejo brat,zdej se jim je res odtrgal....

Fantje uzivite :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!