Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Ja, sem. Se dons mi je hudo. Od vsega dobrega jasno.

Kje si bla pa ti cel vecer.

Doma, ucila, sharka merkala, usw. :D pa za razliko od vseh vas zjutraj naspana vstala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nisem mogel vstat, k je zjutraj skoz en na men stal...dva pa ne morm kr naenkrat tko dvignt :D

sigurno te je mela karmi za vzglavnik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno te je mela karmi za vzglavnik :P

preberi še enkrat... je EN na meni stal, ne ENA :grrr

Kje ste bol točno situirani, vas pridem kej s primorske obiskat...drug tedn maybe :unsure: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pol pa vem prbližno kje :grim pa k bom u LJ letos "študiru" mam stanovanje prou blizu :naughty: Torej, torek, če ne bo dž vas pridem kej obiskat ;) tejcy, speči tisto rolado, če je nisi že :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele zdej sem ugotovil,da je vaš clubhouse zelo blizu moje fakultete (gradbena)

bo treba kdaj pridet na obisk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak obiskovalci in naši so pa čisto nori na kolačke in rolade :kva2: ,... Da bi jaz mojo mamo pripeljala jo nebi več spustili domov, k ona pa skoz skoz skoz nekaj peče, kuha,... Ravnokar pripravlja eno hudo pecivo! :OK: NJAMI!

No sej se bom portrudila in enkrat nekaj pripravila, samo če gledam število zainteresiranih in lačnih bi bilo treba kar veliko pripravit! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej se bom portrudila in enkrat nekaj pripravila, samo če gledam število zainteresiranih in lačnih bi bilo treba kar veliko pripravit! :doze:

tudi če nas je malo, še ne pomeni d pojemo malo :grrr :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če nas je malo, še ne pomeni d pojemo malo :grrr :naughty:

Vem sej to me malo skrbi, še posebaj če je stvar okusna, potem se ne mora neha jest! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele zdej sem ugotovil,da je vaš clubhouse zelo blizu moje fakultete (gradbena)

bo treba kdaj pridet na obisk :D

Ja mal pozn si ugotoivil, češrav bolje pozno kot nikoli! Aja 1 vprašanje: star si 19 let in imaš CBR 900RR? Čist informativno kako gre to?! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak obiskovalci in naši so pa čisto nori na kolačke in rolade :kva2: ,... Da bi jaz mojo mamo pripeljala jo nebi več spustili domov, k ona pa skoz skoz skoz nekaj peče, kuha,... Ravnokar pripravlja eno hudo pecivo! :OK: NJAMI!

No sej se bom portrudila in enkrat nekaj pripravila, samo če gledam število zainteresiranih in lačnih bi bilo treba kar veliko pripravit! :doze:

Bomo naredili enkrat ORTO KULINARIČNI TOREK pa vsak prnese nekaj in potem se degustira do nezavesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele zdej sem ugotovil,da je vaš clubhouse zelo blizu moje fakultete (gradbena)

bo treba kdaj pridet na obisk :D

...ti kr ulet sedaj ko je še odprto! Jesen in pozim bo treba verjetno spremeniti OPEN HOUSE termin na vikend, zato ne čakaj na maj......

Vsak torek od 18:00 do nezavesti.....

FFFF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo naredili enkrat ORTO KULINARIČNI TOREK pa vsak prnese nekaj in potem se degustira do nezavesti....

No super pa bomo imeli, kostanj :yea2: , pa rolade :P , pa biskvitke, pa buče :devil: , pa špagete :hmm: ,... HE HE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....glede na kombinacijo mixa ki si si ga zamislila..........ti sam kakšno pecivo prnes pa bo......tovrstne (tvoje)kombinacije bi znale komu vrtinc obupa v prebavilih naredit....... :kva2:

Zdej je pa že tolk idej da bomo eno soboto sred oktobra skor moral nardit end season party a?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste bol točno situirani, vas pridem kej s primorske obiskat...drug tedn maybe :unsure: :grim

Emmm a res s primorske pa vidm da blizu NG,em nardis kdaj mogoce krog mim dutovelj ? :D upam da mas kak kovcek uzadi da s ebom lahka not skrial,ceprov ne vem ce mi bo uspelo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!