Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

.....glede na kombinacijo mixa ki si si ga zamislila..........ti sam kakšno pecivo prnes pa bo......tovrstne (tvoje)kombinacije bi znale komu vrtinc obupa v prebavilih naredit....... :kva2:

Zdej je pa že tolk idej da bomo eno soboto sred oktobra skor moral nardit end season party a?!

No sej tiste stvari za pojedino nisem mislila, da bi vse skupej jedli! :SS

Bom pa se res enkrat potrudila, pa bom nekaj pripravila! Kaj se bo treba pa še odločit! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej tiste stvari za pojedino nisem mislila, da bi vse skupej jedli! :SS

Bom pa se res enkrat potrudila, pa bom nekaj pripravila! Kaj se bo treba pa še odločit! :010

pa probej kej pripravt za naslednji torek k pridem tud jst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa probej kej pripravt za naslednji torek k pridem tud jst :P

Ja kar se tiče moje peke za naslednji torek ne morem nič obljubit, k pridem šele v ponedeljek proti večeru iz uživanja v Čateških toplicah Bom se potrudila, sam obljubim pa nič! Kaka ideja mogoče? :hmm: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kar se tiče moje peke za naslednji torek ne morem nič obljubit, k pridem šele v ponedeljek proti večeru iz uživanja v Čateških toplicah Bom se potrudila, sam obljubim pa nič! Kaka ideja mogoče? :hmm: :010

Orehova potica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orehova potica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:OK:

AAAAAAA, NE! Ne maram preveč orehov, tko da tud z njih ne maram kej preveč pacat! No se bom že kej spomnila! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAA, NE! Ne maram preveč orehov, tko da tud z njih ne maram kej preveč pacat! No se bom že kej spomnila! :BUA:

No sej fila ni nabistvenejša......lahko tut skuto,al pa pehtran uporabiš......je isto njami,pa nič ne tišči v trebuščku!!!!!

:notworthy: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni noben reku d boš tudi jedla :devil: ti sam speči :devil: se hecam :004

Ja no sam vseno moram probat ! Čeprav kaka stvar iz jabolk bi bila po mojem okusu boljša! Al pa čokoladne-rumove koglice! HE HE!

Nč zdej pa dost o hrani! :topic: :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nardim, doooostikrat :grim kovčka nimam, mam pa še en sedež, pa neč se ti ni treba skrivat :grrr

jah sej sam iz dutovelj do komna so toooooooooooooooooooooook lepi ovinki uf uf uf kr prevec :wub: :wub: ...no ja ti kr prid k firestartersom mal na obisk da vidm kak primorc si kej :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ona pa skoz skoz skoz nekaj peče, kuha,... Ravnokar pripravlja eno hudo pecivo! :OK: NJAMI!

I want to meet your mother in person :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi če nas je malo, še ne pomeni d pojemo malo :grrr :naughty:

manj nas je, bolj pride naš apetit do izraza :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I want to meet your mother in person :)

Ja samo veš kako je to?! V clubhousu pa piješ vodo in se zgovarjaš da hujšaš! :grrr Ne vem ne vem! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa po taprvem...pa po obeh skup... in to naenkrat!

Ja to itak da vem, sam sem pozabila da so bili prej drugačni zakoni kar se tiče let in omejitve pri izpitu! Pa sem že dobila razlago! Hvala vseno :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo veš kako je to?! V clubhousu pa piješ vodo in se zgovarjaš da hujšaš! :grrr Ne vem ne vem! :hmm:

ne, to ap ne .sam pravim, da mam polhn kufer že cukrastih pijač in grenkega piva (voznik začetnik, moram met 0,0 ) :D

no, zdaj pa grem, pa pridem nazaj spet v torek.

čav bav hav waw zav tav pav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sam od dobrot se mente, se mi ze sline cedijo :nono: ...hmmm...v torek prnesem rogljicke....no ne vem ....ce ne bom predolgo u sluzbi...ne me za besedo drzat,....nc ne oblubm... :wacko: :? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v torek prnesem rogljicke....

waaaa, pol pa morem res prit gor. Ti rogličke, pimpilimpidimpibumpi štrudl al kaj js vem kaj, tejcy rolado :kva2: kdo je pa neki teran in pršut pa oddojka omenu :naughty: :kva2: Komaj čakam torek :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sam od dobrot se mente, se mi ze sline cedijo :nono: ...hmmm...v torek prnesem rogljicke....no ne vem ....ce ne bom predolgo u sluzbi...ne me za besedo drzat,....nc ne oblubm... :wacko: :? :lol1:

se prav ce duma ne bom mela dobrega kosila pol bom vsaj pr vs mogoce dobila za jest :D hehe :P hmm ja tvoji rogljicki ruls :D love it :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sam od dobrot se mente, se mi ze sline cedijo :nono: ...hmmm...v torek prnesem rogljicke....no ne vem ....ce ne bom predolgo u sluzbi...ne me za besedo drzat,....nc ne oblubm... :wacko: :? :lol1:

Jaz sem se pa že vstrašla, da je tist, da je konc sezone za rogljičke resnično .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!