Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Ej a se bomo kej namenil pa gremo km! Ker ni snega bi lahko šli plavat al pa kej tacga. Recimo v toplice...na prasice.)

Dobr da nisem novga leta zamudu.....sem mel zimsko spanje, da šparam za polet, pa sem se mal izklopu..... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toplice na prasice????? :slap: Ah sej drgač bi se pa prov prileglo!!!!! :OK:

Ej a se bomo kej namenil pa gremo km! Ker ni snega bi lahko šli plavat al pa kej tacga. Recimo v toplice...na prasice.)

Dobr da nisem novga leta zamudu.....sem mel zimsko spanje, da šparam za polet, pa sem se mal izklopu..... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja km bi pa res lahko sli...čeprov je zima in snega pr nas kr primanjkuje (sicer hvala bogu), ga majo pa gorenjci kr nekaj in bi se mogoče lahko spravl mal na sneg....nočno sankanje mogoče?!?! :OK:

zna bit cel žur!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a se bomo kej namenil pa gremo km! Ker ni snega bi lahko šli plavat al pa kej tacga. Recimo v toplice...na prasice.)

Dobr da nisem novga leta zamudu.....sem mel zimsko spanje, da šparam za polet, pa sem se mal izklopu..... :fredy:

ccc plavat pa še jaz pridem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo v toplice...na prasice.)

Dobr da nisem novga leta zamudu.....

Ja men bi se prav prilegla dobro zapečena rebrca .) .

Kar se pa novega leta tiče pa ... sej smo šele 12. januarja. Lahko pa že začnemo mal trenirat ... :blink:

Včeraj se je spet dogajalo in sledi malo fotk. Sharky je bil pogrešan!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole kar se tice nocnega sankanja mi mislimo cisto resno in lahko ze kar povem, da nameravamo stvari izpeljat v zadnjem tednu januarja. Ce je kdo interesent naj kar pove, da si to zabalezimo in ga obvestimo, kdaj bo, kje, ipd....

Mislim, da zna bit prav :kva2:

Kaj pa ti mislis, Katrca???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men bi se prav prilegla dobro zapečena rebrca  .) .

Kar se pa novega leta tiče pa ... sej smo šele 12. januarja. Lahko pa že začnemo mal trenirat ...  :blink:

Včeraj se je spet dogajalo in sledi malo fotk. Sharky je bil pogrešan!!

A je bila promocija pustnih cotic in maskic?! Icy to si bil zihr ti - sam priznam da full dobra maska!! Svaka čast! Dobiš za pir!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še lastnik in lastnica

Ah Icy nč ne bo s pirom. Vem da si govoril da boš za maškare pudeljček ampak to nisi ti....pomota...moram začet maile brat od zadaj nazaj!

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole kar se tice nocnega sankanja mi mislimo cisto resno in lahko ze kar povem, da nameravamo stvari izpeljat v zadnjem tednu januarja. Ce je kdo interesent naj kar pove, da si to zabalezimo in ga obvestimo, kdaj bo, kje, ipd....

Mislim, da zna bit prav  :kva2:

Kaj pa ti mislis, Katrca???

Jaz posodim vse svoje štiri nalomljene rebrce pa lahko naredimo ene kul sanke.

Tisti, ki ne bomo šli konec januarja na zimske radosti pa...v toplice na prasice.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole kar se tice nocnega sankanja mi mislimo cisto resno in lahko ze kar povem, da nameravamo stvari izpeljat v zadnjem tednu januarja.

:devil: Nocno sankanje....Kdo bo pa cakal do konca Januarja :grrr

Mislim, da zna bit prav  :kva2:

Pa je res :OK:

:drunk: am, ne to.... :headbang: uh, to tut ne..... :evilgrin: To je ze boljs..... :smoke: No, tega sem iskal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:drunk: am, ne to.... :headbang: uh, to tut ne..... :evilgrin: To je ze boljs..... :smoke: No, tega sem iskal  :whistle:

Težko najdeš ta pravega, a ne de!! K pa zmeri zamižiš k te fotkam!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm za sankanje in/ali toplice&prasice :naughty: , sam da ni dolgcajt  :OK:

Jaz sem tudi full za sankanje, čeprav me malo skrbi, ker naj bi bila proga še hujša kot lani! Pa že lani me ja Matilda čakala na vsakem vogalu!!!! :oops: :bounce:

Kar se pa toplic tiče, bi pa glede na te čudne letne čase prov pasele, pa brez prascev tudi!!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za sankanje sm pa zmeraj....ravno prava mera adrenalina in zabave.....konec januarja je glih taprav cajt da se spravmo na Tromejo - tm je namreč proga pripravljena.

Glede nevarnosti pa je tko - po pameti je treba pa ziv prids dol... :OK:

Vabljeni vsi.....

:yea1: :yea1: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj je sedaj z datumom?!

Zbirno mesto??

Sam res.. katrca? če se prov spomnim si ti "nesojeni" organizator? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!