Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Mec? Kaksen mec :kva2: Ej, to ne velja, tega pa prej nisi nic omenjal :oops:

Jaszt sem mislil samo tako malo med lopatice zasekat :P

Kaj pa ce pridem s slauhom za vrt zalivat? Me zanima ali bi prej zarjavel, zmrznil ali pa bi jih jaszt z mecem fasal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom pa za maskare... zaposlen :doze:

Skoda k ste prestavl...

Sm bil pa ze vceraj za maskare.. Alya :P

post-5020-1107789668_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mec? Kaksen mec  :kva2: Ej, to ne velja, tega pa prej nisi nic omenjal  :oops:

Kaj pa ce pridem s slauhom za vrt zalivat? Me zanima ali bi prej zarjavel, zmrznil ali pa  bi jih jaszt z mecem fasal  :hmm:

Ejga šlauh pa ne vela!!! Se mi zdi de bi prej zmrznu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat na leto ko se lahko namenim v Clubhouse, mi tega pred nosom zaprejo :( :( :( ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat na leto ko se lahko namenim v Clubhouse, mi tega pred nosom zaprejo :(  :(  :( ...

Predlagam, da prides takrat ko je se kdo tam... Ko mamo mi dosti pitja (v strahu pred sluzbo naslednjega dne), gremo se mi domov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer je blo pa spet pestro:)

Marsikaj smo se zmenil glede zbiranja podpisov za zaščitne ograje, pa glede akcije za nakup reševalnega motorja, ....

Pa Kruze je sezono odprl in se pripeljal z motorjev v Clubhouse! Bravo...

Ej zdej se bo pa začel....končno...hvala Tom...mislm...Kruze...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je se kaj tistih bombonov ostalo :P

Hja, motor....Se me danes vsi izogibajo....Sem odkril nov parfum za moske.... Super 95

Cena? Sitnica....

:slap:

Mogoce pa tisto ni bilo misljeno kot parfum. Da je treba kam drugam zlivat....

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nov parfum za moske.... Super 95

:whistle:

:OK: ja super je tale super...sam letnik ga mal jebe :kva2: ..če pa ni letnik ampaik so oktani....pa si prav razmišljal.....ni parfum.... :lol1:

nope...bonbone si pa vse pojedel..sej jih je bilo samo par kg....pa kako dobri so bili..mar ne.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede bonbonov po moje ni panike - bomo zrihtal še kakšno kilo, dve al pa pet ... sam, da se ne bodo začele pol širit novice, da je odšel kdo iz kluba Firestarterjev in :SS zarad bonbonov ..... :)

Icy dokler ne zrihtamo bonbonov, pa ti priporočam, da prneseš s sabo kej sladkega .... sej veš tvoj cukr pa to .... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sem opazil se eno slabo stran tistega parfuma.... osebe zenskega spola nenadoma dobijo glavobol :? No saj tiste moskega tudi, ampak zaradi njih se ne bomo sekirali :P

Bo res treba kam drugam zalivat :oops: zlivat

Zarad bombonov ne bomo bruhal, se zarad marsdruzga nismo :D Zarad peska bi pa ze mogoce....

Aja, slavljenke ni blo vceri :( Sem ji hotel osebno cestitat pa :004 dat. No ja, pa drugo leto. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, slavljenke ni blo vceri  :( Sem ji hotel osebno cestitat pa  :004 dat. No ja, pa drugo leto.  :blush:

je šla v London.....obiskat Firestarters chapter england....če verjameš.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je šla v London.....obiskat Firestarters chapter england....če verjameš.... :grim

Ne verjamem........sem trdno prepričan,da je cvikala pridet,ker je tošl bl prazn!!!!!!!

Lumpasta.....sej nismo tok zahtevni........

Icy......nice fotosesion!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

London... :hmm:

Ce je tole res (po Klimbri ni .) ) potem me bo pa pocasi zacelo zanimati, kaj tam taksnega dogaja, da zadnje case mnozicno gor rinejo :devil:

:slap:

Firestarters (England) :oops:

Najbrz ne govorimo o grmadah, a ne :whistle:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!