Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

no kaj je sedaj z datumom?!

Zbirno mesto??

Ja datum naj bi bil, če se ne motim v četrtek (27.1) ali petek (28.2.), šli naj bi se na Tromejo! Se pravi z avti do Kranjske gore kjer se avte tudi pusti, potem pa se napokamo v jeep-e in nas odpeljejo gor :OK: ! Gor dobiš sanke in lučko za na glavo :slap: in če imaš malo več sreče kot jaz :cry: ko prideš do cilja in če ostali niso preveč hitri in žejni dobiš še kuhano vino! :naughty:

Zdej se je pa samo treba javit koliko jih bo šlo in kdo bo pelju in kdaj, potem pa pade razervacija in odhod! Več pa rihta Katrca k ima več pojma o tem kako gre to naprej! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej mal naved ceno, pa čas odhoda da si bo folk lahko splaniral to nepozabno doživetje.

Jaz rezerviram 4 zice v kakšni pivnici , 2 delovne pulte na urgenci in 4 posteljno sobo na kliničnem centru....... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je prva fura na progo ob sedmih je fajn če se gre iz Ljubljane okoli petih. Cena je 2500 sit - vključuje sanke, lučko, prevoz na progo...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da je prva fura na progo ob sedmih je fajn če se gre iz Ljubljane okoli petih. Cena je 2500 sit - vključuje sanke, lučko, prevoz na progo...

:OK:

Jaz 28. raje njebi.... 29 imam koncert.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz 28. raje njebi.... 29 imam koncert.

sej sploh ni panike...lahko se zmenimo tudi kaksn drug dan samo da bo vsem zainteresiranim ustrezal....lahko je to tud četrtek :rolleyes:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sploh ni panike...lahko se zmenimo tudi kaksn drug dan samo da bo vsem zainteresiranim ustrezal....lahko je to tud četrtek  :rolleyes:

  :yea1:

Naslednji dan pa dopust al pa bolniška - pod obvezno .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj kar bi rado bilo podobno Pohorju !

S to razliko da je Pohorje bliže Avstriji, Sljeme pa Sloveniji ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nebi sli raje na Sljeme. Sljeme je zdaj inn! :whistle:

Ja pa da mi priletimo dol, pa tam zganjamo na sankah take akrobacije kot eni klovni :oops: ! Pa sej bo folk pocrku od smeha :lol1: ! Drgač pa se bomo verjetno imeli boljše če se nas nabere ena dobra ekipa in uživamo sami zase! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sankanje hmmm zanimivo,ker datum pa???kaj pa emmm toplice :D bo tud kej ???

Drgac pa ce ma kdo veselje za smucat lahka od 5 feburarja pa do 13 februraja pride smuckat k men na fogel(vogel) emm se da tud kake karte zrihtat cenej al pa đzabe :D

Lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sploh ni panike...lahko se zmenimo tudi kaksn drug dan samo da bo vsem zainteresiranim ustrezal....lahko je to tud četrtek  :rolleyes:

  :yea1:

Je lahko sreda? .)

K 27. pa jst ne morm :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgac pa ce ma kdo veselje za smucat lahka od 5 feburarja pa do 13 februraja pride smuckat k men na fogel(vogel) emm se da tud kake karte zrihtat cenej al pa đzabe :D

Evo konkretne ponudbe :OK: , te kontaktiram, pa bomo šli malo bordat :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne - ob sredah je vaja z bendom (tko kot v ponedeljek in nedeljo)

Jeba :doze:

No zmente se.. se bom probu prilagodit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj kar bi rado bilo podobno Pohorju !

S to razliko da je Pohorje bliže Avstriji, Sljeme pa Sloveniji !  :P

JAz sem zato da se ostane v ljepi naši...sloveniji. ZAkaj bi denar nosil ven, če je od danes naprej vsak grib pobeljen......pejmo se sankat v BS3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz rezerviram 4 zice v kakšni pivnici , 2 delovne pulte na urgenci in 4 posteljno sobo na kliničnem centru....... :OK:

a

Na traumi.......mam veze........ :devil: Caki......al na intenzivni O:-) P....a,cist ste me zmedl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je: zdi se mi da je najboljsi datum za sankanje 27.1. Torej ce je kdo zainteresiran naj se javi Katrci al pa meni.

Tako se mi zdi se najboljse.

:kva2: sankat gremo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je: zdi se mi da je najboljsi datum za sankanje 27.1. Torej ce je kdo zainteresiran naj se javi Katrci al pa meni.

Tako se mi zdi se najboljse.

:kva2:  sankat gremo

No ta datum je res super! Se pravi četrtek 27.1.! FINO FAJN :OK: ! Sam se zaradi prevoza se bomo mogli nekako organizirat! Sicer to se bo pa bolj videlo potem ko bomo vedeli za število zainteresiranih, ane ane! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!