Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Einherjar

Priporočene objave

Jst odpovedujem udeležbo pri sankanju :glare:

Nekak me desna roka ne uboga čist od nesreče dalje.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matej & Icy:

Na kratko.. jeba :doze:

Na malo daljše je napisan tlele http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=10761&st=0

Fotke so pa na http://moto.vrabl.com :ninja:

Za bolj podrobno različico se pa lahko jutr zmenmo.. itak pridem v clubhouse, k zdej že 2 tedna neopravičeno izostajam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... snip, snip ... k zdej že 2 tedna neopravičeno izostajam  :P

Ja a zdej, k si zavohu de moja vifika neki prpraula za jutr boš pa opravičil prisotnost?????? :oops: nisem hotel izdati kaj bo jutri!

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko sem se že izdal, pa še vprašanje:

Tisti, ki bo ugotovil, kaj se pripravlja, oziroma kaj je na krožničku na spodnji sliki dobi en extra košček. Sicer pa bo trajalo dokler bo kaj ostalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko sem se že izdal, pa še vprašanje:

Tisti, ki bo ugotovil, kaj se pripravlja, oziroma kaj je na krožničku na spodnji sliki dobi en extra košček. Sicer pa bo trajalo dokler bo kaj ostalo!

uu icy kok mas pa ti tega se duma???Se lahka kej povabmo :D hehe...Pozdarv domače :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu icy kok mas pa ti tega se duma???Se lahka kej povabmo :D hehe...Pozdarv domače :P

Hojla T

Ja jutr ulet pa bo še kej zate. Doma smo pa itaq taki jedci, da nikol nič ne ostane al pa dolgo traja :naughty: A ti kot gospodinja pa ne boš ugibala kaj naj bi blo tisto? Doma smo pa itaq wsi zdravi.

:004 Icy

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla T

Ja jutr ulet pa bo še kej zate. Doma smo pa itaq taki jedci, da nikol nič ne ostane al pa dolgo traja  :naughty:  A ti kot gospodinja pa ne boš ugibala kaj naj bi blo tisto? Doma smo pa itaq wsi zdravi.

:004 Icy

No pa bom se probala pridt kej pokazat za kako urco,ce bo fotko doma,da pridema mal pozdravt ane :D ga morm mal zaslisat kdaj je jutr doma :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko interesentov imamo do zdaj za sankanje v cetrtek???

Javite se cimprej!

Katka, a mas ti kaj vec informacij kdo gre???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj, ko sem se že izdal, pa še vprašanje:

Tisti, ki bo ugotovil, kaj se pripravlja, oziroma kaj je na krožničku na spodnji sliki dobi en extra košček. Sicer pa bo trajalo dokler bo kaj ostalo!

Tole so pa MAČJE OČI :OK: !!!! No vsaj tako pri nas rečemo temu! Drgač pa tud vem da se dela z orehov, pa masa, potem, pa se namaže še z marmelado, potem pa zrola z obeh strani in namaže na sredi že z orehi da skupej drži! Poznam to! Tudi moja mami to doskrat to dela!

Drgač pa kar se tiče tistega kosa, k ga dobim extra in tistega ki bi ga itak dobila ga pa izročam Mike-u za hitrejše okrevanje in tolažbo!!! :wub: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko interesentov imamo do zdaj za sankanje v cetrtek???

Javite se cimprej!

Katka, a mas ti kaj vec informacij kdo gre???

Kar se pa sankanja tiče pa bolj slabo kaže! Če pa smo recimo samo 4-je za se pa skoraj ne splača! A ni tako? Magar prestavimo!!!! :hmm: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sankanje ocitno ni interesentov, zato bomo prestavili na kaksen drug datum. Lahko predlagate kaksen nov datum!

Jaz sem se pa tako veselila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko informativno, sankate se lahko tud v Lomu pod Storžičem (od Tržiča mal naprej v breg), ni nč za plačat,sam svoje sanke morte imet pa peš je dobre pol urce do gor .) pa tak fajn kuhan vin majo v koči :OK:

Nekaj "gorencev" nas je šlo prejšnji teden preizkusit teren in je blo zakon, edin gebre je sanke polomu :lol1: (sej so slike v gorenski sekciji).

Pa verjeten gremo ta teden spet.

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko informativno, sankate se lahko tud v Lomu pod Storžičem (od Tržiča mal naprej v breg), ni nč za plačat,sam svoje sanke morte imet pa peš je dobre pol urce do gor .)  pa tak fajn kuhan vin majo v koči :OK:

Nekaj "gorencev" nas je šlo prejšnji teden preizkusit teren in je blo zakon, edin gebre je sanke polomu :lol1:  (sej so slike v gorenski sekciji).

Pa verjeten gremo ta teden spet.

lp cagiva

Pes je pol dobre pol urce do gor - vidis, s tem delom si zafukou celo ponudbo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole so pa MAČJE OČI  :OK: !!!!  ... snip, snip ...

Uradni naziv iz kuharske knjige je: "Bicikel" !?!?

Bravo Pimpi! Mtr če ne bi biw oženjen ... :wallbash: :blush:

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes je pol dobre pol urce do gor - vidis, s tem delom si zafukou celo ponudbo :(

:D se mi je zdel, da bo kej takega :lol1:

No ja sej kr paše da se mal sprehodi človk, lepo počas greš gor pa je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D  se mi je zdel, da bo kej takega :lol1:

No ja sej kr paše da se mal sprehodi človk, lepo počas greš gor pa je :D

Ja ja v našem klubu šetanje ne pride v poštev, ker nam kolena niso preveč naklonjena :wacko: ! Pa tud svoje sanke ne vem če ima kdo! Drgač je pa prov fajn k te oni peljejo gor, dobiš sanke, lučko za na glavo, pa se pelješ po 4 km dolgi progi in na koncu te čaka zastonj kuhano vino :whistle: ! Tk da mislim da je za nas ta varianta volj ugodna!

Tinchy kar se pa datuma tiče se bomo pa mogli res zmenit, k sem se td jaz veselila, sam kaj k so vsi nekaj pofa'ulani, pa tud jaz moram do prfoksa zaradi izpita!!!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj "gorencev" nas je šlo prejšnji teden preizkusit teren in je blo zakon, edin gebre je sanke polomu :lol1:  (sej so slike v gorenski sekciji).

Pa pravijo, da je motociklizem nevaren "šport" :slap: , še cel vikend me je rit bolela :xx: od sank je pa ostalo tole...

post-463-1106659725_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na jezerskem majo tud organizirano sankanje,plačaš,dobiš prevoz,sanke in pjačo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pravijo, da je motociklizem nevaren "šport" :slap: , še cel vikend me je rit bolela :xx: od sank je pa ostalo tole...

Ce imas slucajno kasko, si z dreka ven :D ce ne, ode sezona...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!