Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Ohoy! Danes se pa tudi jaz prikazem. Pimpi, dej nekej perov na hladno, ker dons sm hot!

Vidimo!!! :OK: :slap:

P.S. Ej Us, a bo kej ouzota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoy! Danes se pa tudi jaz prikazem. Pimpi, dej nekej perov na hladno, ker dons sm hot!

Vidimo!!! :OK:  :slap:

P.S. Ej Us, a bo kej ouzota?

na sreco ne... tko al tko pa sem na alkoholni dieti se dober mesec (:) no ja cel februar... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse tiste ki še ne veste....vsak torek od 18:00 in do 22:00 smo zihr v Clubhouseu, če pa je trebac pa do jutra..... :slap: ....četrtkovga....

Adios amigos...se vidmo ob 18:00......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh spet je blo lepo vidt stare obraze,tko da se spet kmal vidmo,no za pusta morm povedat da me ne bo,ce bo pa kdo kje vidu kaksno maškaro na Voglu na smuckah jah to bom pa jaz ja :D tko da se vidmo cez 14 dni spet...

Lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh spet je blo lepo vidt stare obraze,tko da se spet kmal vidmo,no za pusta morm povedat da me ne bo,ce bo pa kdo kje vidu kaksno maškaro na Voglu na smuckah jah to bom pa jaz ja :D tko da se vidmo cez 14 dni spet...

Lp tejcy :004

Caki mal, kaj mislis - stare - obraze - takoj razlozit, na koga je to letelo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj fantje to je tko mislen ane k vs ze dolg nism vidla,prenesen pomen. :D :winkiss: nism mislna tko da ste stari to pa ne,ne,ne :wacko: mal smo se narobe razumel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icy je najmlajši po obnašanju, he he.... :eek: bolj star bolj nor......he he :eek:

Ej v torek 8.2.2005 pa u uber pijančevanje v maskah.....sreda bo huuuuuuuuda....tsunami je šala proti sredinem glavobolu in mrtvih očeh.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icy je najmlajši po obnašanju, he he.... :eek:  bolj star bolj nor......he he  :eek:

Ej v torek 8.2.2005 pa u uber pijančevanje v maskah.....sreda bo huuuuuuuuda....tsunami je šala proti sredinem glavobolu in mrtvih očeh.....

He, he, he iz tira sem vaju pa le mal vrgu, a ne Tejcy in ixsy :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam res...To bodo tri po nagi riti  :oops:  :P

Si hotla reč bodo al bomo????

Biblatutenačisturedu ... press :oops: :whistle:

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo v tork še sneg bi lahko pred popivanjem v maskah naredili enga snežaka pred clubhousem......a mamao kakšnega prostovoljca?!??! Snegoumetnik - kidač?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O B V E S T I L O

PUSTOVANJE V KLUBHOUSE FIRESTARTER JE V PONEDELJEK 7.2.2005!!! s pričetkom ob 18. uri.

Dogajalo se bo vse in še več. Vse maske so vabljene.

Vsi tisti, ki v ponedeljek ne boste mogli priti pridite v torek 8.2.2005 ob 18. uri. Dogajanje je isto, mi ga bomo samo podaljšali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je na spodnji sliki?

Ugibate lahko samo danes do 17. ure. Ob 18. uri bo tole v Clubhouse Firestarter.

Nagrad na žalost danes ni. Wifika je namreč spekla takooooooo nesramno dobre krofe, da smo že vse pojedli. :whistle:

Če kdo od Firestarters ve, naj zadrži zase!!

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je na spodnji sliki?

Ugibate lahko samo danes do 17. ure. Ob 18. uri bo tole v Clubhouse Firestarter.

Nagrad na žalost danes ni. Wifika je namreč spekla takooooooo nesramno dobre krofe, da smo že vse pojedli.  :whistle:

Viteška srajčka?????' :blush: :blush: :blush: :blush: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je samo se vprasanje ali je iz Mithrila, rostfreia ali iz navadnega pleha  :?

A bomo lahko kaj sprobali? Bom prisel z bojno sekiro  :P Mesarico mogoce  .)

Iz navadnega pleha of corse. Lohk prideš tut s kanglico za rože zalivat, pa bom prec zarjavel :lol1:

Meč proti mesarici? :hmm: Še nisem sprobal, kr prnes :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!