Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Kljub resni domači situaciji se je pupa pri nas malo sprostila- LJUDJE; DAJTE JI POMAGAT!!!

Mislim, da sem vse skupaj malo pomešal, ker nisem prej vedel in prebral topica.

Preberi tukaj http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=11300

Se opravičujem, res ni bilo namerno!

Respect vse oškodovane, Icy

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icy....nič sekirat.....tut najboljšim se dogajajo napače!!!!!!!

Alk ipaQ te mamo radi......vitezu moj :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej smrklja, ti bom že dal strička!!  :devil: :wub:  :devil:  :inlove:  :winkiss:

Icy noooo :wub: pa jaz te mam rada :P jaz sm cist pridna :D pa da ne bos prevec kaksne strani gledu :P sej veš kaj mislm....ccc :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icy noooo :wub: pa jaz te mam rada :P jaz sm cist pridna :D pa da ne bos prevec kaksne strani gledu :P sej veš kaj mislm....ccc :devil:  :devil:

Prepozno :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej smrklja, ti bom že dal strička!!  :devil: :wub:  :devil:  :inlove:  :winkiss:

HUDO! :lol1:

Aja Icy, za no slikco si obljubu, da jo ne boš dal gor, pa si jo vseno! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Icy, Hvala za družbo v Ortu, nadaljeval sem do 6.00 :eek: :SS

Ni blo hudga, so pa bejbe vcerej cist popizdle. Fotodokumentacije pa ni, ker te ni bilo zraven :P

Eno vprašanje za vse, Kdo za vraga se je vpisal kot Firestarter? No ja sej je vseeno, samo zakaj ga v torek ni bilo v Firehouse-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej v torek je vsakemu posebej dogajalo....icy s svojim najboljšim prijateljem - aparatom, drugi so reševali tekočo problematiko.....nekateri smo se imel pa preprosto fajn.....

pimpi....icy je baraba in njegovemu prijatelju ni za zaupat - nikol ne ves kdaj te lahko preseneti.....

lp :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za vse, Kdo za vraga se je vpisal kot Firestarter? No ja sej je vseeno, samo zakaj ga v torek ni bilo v Firehouse-u.

Kdo pravi da ga ni bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Icy, Hvala za družbo v Ortu, nadaljeval sem do 6.00 :eek:  :SS

Ni blo hudga, so pa bejbe vcerej cist popizdle. Fotodokumentacije pa ni, ker te ni bilo zraven :P

Eno vprašanje za vse, Kdo za vraga se je vpisal kot Firestarter? No ja sej je vseeno, samo zakaj ga v torek ni bilo v Firehouse-u.

Ejga, drugič prej povej, da se bo dogajal. Sicer pa si prikazal, kako je zgledalo zjutraj.

A zakaj FireStarterja ni blo v torek ... hmmmm ... naj ugibam, gotovo je tut on kaj počel kot ti zjutraj pa ga je izdal želodec he he he. Lahko se pa :wallbash: in pa še :headbang: , ker ga ni bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja Icy, za no slikco si obljubu, da jo ne boš dal gor, pa si jo vseno!  :cry:

Pimpi sorry, se že :slap: ker sem pozabil. Bom pa drugič bolj priden :devil:

:wub: Pimpi :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Hey Pimpi, lepa lučka si. A mi prideš mal posvetit. .)

Razen če nisi hotla bit kitajc...

EIN... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je držal obljubo in pojedel vse čokoladne bombone

:eek:

A vec kaj Icy.... To si pa nisem mislil, da si tak... :hmm: . Jaszt, pa da bi bombone jedu :? :lol1:

Najprej se ti kot sodnik slikas z vsemi kandidatkami, potem pa.... :devil:

Se na sliki tocno vidi, da sem si prste ogreval za tekmovanje v hitrostnem odpenjanju... :P Seveda, ko sem pa zunaj tako skladovnico kep za mavzanje pripravil.... B)

Zdej pa daj se tiste necenzurirane slike gor, k si jih Tejcy poslal po mejlu... :evilgrin:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!