Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Namesto da bi bila zima decembra, januarja bo pa marca ,aprila...morem takoj mal :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa a sem jaz nor al oni al kdo, taka panika da sem cele noči delal, danes pa "veš kaj, ma ni panike, bomo tam do konec marca počakali, ni blema!" :eek:

ma saj je cool ampak :SS :SS :SS ko pomislim koliko noči sem zabil zaradi tega ko bi lahko na easy delal :slap:

no grem pa prvo jest ker v paniki nisem mel zajtrka, pol pa na pir :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti ščinžan hotdog za malco :SS :SS

pa če smo že pri tem - jebemti malco ob 13. 30 :blink: :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jax tole je pa pri Radovljici, je tako?

:SS

Ne vem zdele glih točno, ampak ja, tam nekje. Med Lescam in Bledom...

In da še enega stisnem iz sebe :SS Ne morm verjet kaj je ženska naredila... :fredy: :slap:

V redu, priznam, delam tudi jaz prekrške in tudi jaz kršim zakone, ampak da greš pa polkrožno obračat na zelo prometni cesti in pri tem spregledaš avto... Now that's just stupid! :angry:

Če bi po nasprotnem pasu takrat pripeljal avto, bi se štorija končala brutalno. Podobno bi bilo, če kolega nebi zavil stran od ženske. Nasadila bi jo direkt v njena vrata... :wacko:

Da o tem, če bi namesto v avtomobilu, bila na motorju sploh ne začnem razpravljat... :cry:

Sicer pa, stvar je z mano. Tam naj tudi ostane... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, če ti je kaj v uteho - meni je včeraj za nepreglednim ovinkom na poti proti MB šlepar z dvema prikolicama čez celo cesto obračal - seveda tako, da se nisi mogel umakniti nikamor. šlo je za centimetre. :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Zrečah ne dobim fraj apartmaja za naslednji teden :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil v-strom 650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!