Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

ehhh....niti tolko mi ni, da bi bruhal...kakšen podn od podna....evo pa vseeno bom :SS :SS :SS uh to je bil že žolč :glare: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam naklofen......sam ni pri roki.......bom še kako uro al pa dve trpela.  :doze:

ni treba trpet ... obkladek na tilnik ali čelo, pomaga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v malo več kot pol leta se 2x selit je cela jeba......... in mi gre na  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

:hmm: :hmm: :hmm: Mislim,da je večja jeba......če v tem času, naprimer.....zgolj hipotetično...., samo 2x sexsaš!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v malo več kot pol leta se 2x selit je cela jeba......... in mi gre na  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

...nekateri so se v malo več kot pol leta 4x preselili... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekateri so se v malo več kot pol leta 4x preselili...  .)

ja ,dva sta se morala celo neprostovoljno, vsi vemo zakaj (ojgn :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ok..... saj se mi smilijo vsi po vrsti, samo meni gre pa enostavno na kurac, da se moram seliti. Pa ne zaradi tega, ker bi se jaz hotela. In ni mi slabo zaradi seljenja kot takega, ampak čisto zaradi vzroka za selitev mi gre vse na kozlanje!!!!

:angry2: :angry2: :angry2:

:SS :SS :SS

In nočem primerjati mojih težav z drugimi, ker vsakemu so njegove težave najhujše in včasih pač ne pomaga, če ti kdo reče: jah kaj pa un, k se je pa v pol leta 4x selil itd..... ja, je bogi revež, meni pa ni nič lažje!

tko, zdej sem se pa razpizdila! :angry2: :fight2:

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ok..... saj se mi smilijo vsi po vrsti, samo meni gre pa enostavno na kurac, da se moram seliti. Pa ne zaradi tega, ker bi se jaz hotela. In ni mi slabo zaradi seljenja kot takega, ampak čisto zaradi vzroka za selitev mi gre vse na kozlanje!!!!

:angry2:  :angry2:  :angry2:

:SS  :SS  :SS

In nočem primerjati mojih težav z drugimi, ker vsakemu so njegove težave najhujše in včasih pač ne pomaga, če ti kdo reče: jah kaj pa un, k se je pa v pol leta 4x selil itd..... ja, je bogi revež, meni pa ni nič lažje!

tko, zdej sem se pa razpizdila!  :angry2:  :fight2:

:cry:

:friend1: če rabš kej pomoči, povej...

A ja.. pa enga :004 da nauš tolk huda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ok..... saj se mi smilijo vsi po vrsti, samo meni gre pa enostavno na kurac, da se moram seliti. Pa ne zaradi tega, ker bi se jaz hotela. In ni mi slabo zaradi seljenja kot takega, ampak čisto zaradi vzroka za selitev mi gre vse na kozlanje!!!!

In nočem primerjati mojih težav z drugimi, ker vsakemu so njegove težave najhujše in včasih pač ne pomaga, če ti kdo reče: jah kaj pa un, k se je pa v pol leta 4x selil itd..... ja, je bogi revež, meni pa ni nič lažje!

tko, zdej sem se pa razpizdila! 

Pupa, ne se jezit... .) Saj te nisem mislil razpizditi... pa niti nisem hotel primerjati tvoje ali kakšne druge selitve... ampak v človek u je vsaj delček tega, da si reče... no, saj nekdo je imel pa še hujše... pa je vsaaaaaj maaaajčkeno lažje... :friend1: :004

Pirullz: nisem mislil nesrečnih tistih, ki sta se morala seliti zaradi ognja... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!