Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

treba bo nove gume za avto kupit :kva2: ajajajajajajjjjjjjj :SS :SS :SS :SS zakaj ma 4 kolesa :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treba bo nove gume za avto kupit  :kva2:  ajajajajajajjjjjjjj  :SS  :SS  :SS  :SS  zakaj ma 4 kolesa  :slap:

nabavi si oni avto ko sta ga Rodney pa Delboy vozla :grim tisti ma samo tri kolesa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še za Furiosota  :SS  :SS  :SS

Ej! :grrr :grrr

Stanje se je drastično popravilo. Zdravnik mi je predpisal "nejihšljivitis", žena pa "samosmejitis" - in kombinacija obojega naravnost fantastično deluje! Ti toplo priporočam podobno dozo, pa vse najboljše!

Za podrobnejše informacije kliči na 080 22 44. :grim

En sončen, nasmejan in pocukran pozdrav

Fury

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... karkol... sam, da neha....  :SS

Hja... se zmer nisi povedu kaj....

Ce te srce boli, bom prsu z nozkom...

Ce glava, z motorko...

Ce....khm..... s skarjami....

Ce sprednji zobje ne rabim nic, za kocnike mogoce boksar....

Za kolena kij za bejzbol...

A vidis mojo dilemo? Pridem z orodjem, nazadnje pa samo zobobol :)

Ma ja, je hudic, ce kaj boli....

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DVD ROM mi jemlje vrag :SS :SS :SS ...sicer je comp še v garanciji, sam bom par dni brez njega :SS :SS :SS ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta kurčeva tehnologija - sam za en drek je.......... dejmo punt nardit, pa PC-je in programe čez okno vržt, pa začet lepo po starem iz kamene dobe........ se vsaj ni sesuvalo in jebalo, kot se zdej.....

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta kurčeva tehnologija - sam za en drek je.......... dejmo punt nardit, pa PC-je in programe čez okno vržt, pa začet lepo po starem iz kamene dobe........ se vsaj ni sesuvalo in jebalo, kot se zdej.....

:SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

No no pupa IT je pa ja zakon, se saj skoz kej dogaja, pa se mi racunalnicarji mamo skoz delo ka se vse sesuva :) :OK:

LP;Rock :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker u kurcu dan :SS . Najprej na avtocesti ("Radovljica"-Jesenice) srečamo Geisterfahrerja :wacko: , prvo uro vprašan slovenščino, seveda prbil' :SS , tretjo uro šprical zgodovino, me je seveda profesorica dobila :slap: , med odmorom v kafiču predstavil, nemškemu kolektivu profesoric :grim , problematiko zaščitnih ograj, vse podpišejo samo ena ni hotela napisati datuma rojstva, ker so to zaupni podatki :ninja: :fight1: :SS ...

men se bo strgal :kva2: :kva2: :kva2:

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta kurčeva tehnologija - sam za en drek je.......... dejmo punt nardit, pa PC-je in programe čez okno vržt, pa začet lepo po starem iz kamene dobe........ se vsaj ni sesuvalo in jebalo, kot se zdej.....

:SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Se strinjam s tabo! Glih zdej sm ratala tako zivcna zarad te skatle to :rtfm: tud jst jo vrzem skoz okno.

To ne dela prouuu neeec veeec!!! uffa :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v enih pa res ni nič moškega...jao jao... pičkica hinavska .... :SS

ma tut v bejbah je včasih kaj moškega, al pa vsaj fantovskega ;)

:SS pa na količino dela, k sm si ga spet navleku... no, se bo vsaj splačal...

vseen -- turbo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!