Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

:angry:

Neki se mi je dons v grlu zataknl....:SS

Dve stvari, clo.... :SS :SS

Pa se zdej ne vem, kera me bolj mot... svinjska kost al svinjska igla....

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: ne morm pofukano verjet... :angry2:

in to pred jutranjo kavo...po 15 minutni voznji po nalivu na najbolj neudobnem mopedu na celem hudicevem svetu..... :angry2:

in sem ziher da je bil prepričan kako veliko in globoko, prodorno in nevemkakšno modrosot je skupaj nametal :angry2: ....predvsem pa..AAAAAAAAAAAGH!!!!!!1 :angry2: :angry2: :angry2:

za kozlat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: se mi je zataknilo danes nekaj :angry2: :angry2: :angry2: .....pa kr ne gre pa ne gre iz glave :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti pa faking deadline :wacko: . ta tedn samo delamo pa spimo (če bo kaj časa za to :unsure: ) :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAA samo človek sem!!!!!!! jebemti a ne kapirajo da ne morem bit v MB in LJ naenkrat, zraven še cel dan viset na telefonu in v domači pisarni cel dan tekste urejat :eek: :fight2: :angry: :SS :SS :SS :SS :SS aja pa mimogrede bi lahko opravil še par klicov in hitrih sestankov, pa napisal par ponudb in konceptov pa še izobraževanje za sodelavce naredil!!!!!!!! :hmm: <_< :SS :SS :SS :SS

no pa še po kruh morem v trgovino!!!!!!! :slap:

PS: za jutri pričakujejo da bom opravil vse zgoraj našteto in še na gorenjsko šel :kva2: :eek: :slap: :SS :SS :SS :SS :SS :nono:

PSS: oni pa morejo samo malo dnarja nakazat pa jim časa zmanjka :xx: :wacko: :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAA samo človek sem!!!!!!! jebemti a ne kapirajo da ne morem bit v MB in LJ naenkrat, zraven še cel dan viset na telefonu in v domači pisarni cel dan tekste urejat  :eek:  :fight2:  :angry:  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  aja pa mimogrede bi lahko opravil še par klicov in hitrih sestankov, pa napisal par ponudb in konceptov pa še izobraževanje za sodelavce naredil!!!!!!!! :hmm:  <_<  :SS  :SS  :SS  :SS

no pa še po kruh morem v trgovino!!!!!!! :slap:

PS: za jutri pričakujejo da bom opravil vse zgoraj našteto in še na gorenjsko šel  :kva2:  :eek:  :slap:  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :nono:

PSS: oni pa morejo samo malo dnarja nakazat pa jim časa zmanjka  :xx:  :wacko:  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

a na motosvet pa nič ne boš pisal :fight2: ?!? pizda, daj vzem' si še cajta za nas, milo mater, sam' na druge študiraš... :angry:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na motosvet pa nič ne boš pisal :fight2: ?!? pizda, daj vzem' si še cajta za nas, milo mater, sam' na druge študiraš... :angry:

:devil:

na motosvet pišem medtem ko sprejemam 35 MB dolg mail v wordu (dodali so mu slike :slap: ). in še en :SS :SS :SS :SS :SS za to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wallbash: :wallbash: matr.......pisssdddaa...jebemti.............. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole se da čist use poštimat  :OK:  :kva2:

ma nemoj............... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!