Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

ItaQ......k so pa bane za dva tok drage .)

:kva2:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

BTW....svetujem tuš kabino!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK:

Z obveznim ročajem seveda :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ItaQ......k so pa bane za dva tok drage .)

:kva2:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

to ni blo teb namenjen...mamicu ti :angry2:

:) :whistle: ......

pa jebeš banjo..... <_<

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni blo teb namenjen...mamicu ti :angry2:

:)  :whistle: ......

pa jebeš banjo.....  <_<

Vem......sam malček nasmeha sem ti pa vseeno spravil na obrazček!!!!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: še vedno sem tle <_< in se vedno ni konc..in tud jutr ne bo konc in tud u nedelo ne bo konc....in v pondelk..ne ne bo še konc <_<

ampak ohranjam življenski optimizem in dobro voljo..... :kva2:

ampak sam na kumi :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr kaps me je ustavu in mi prijazno izstavil račun............kuga smotana :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prva uporaba tegale smajlija : :SS

Na :SS mi gre, ko prebiram temo o papežu Janezu Pavlu II. Je ena od tem v kateri nekateri motosvetovci podzavestno kričijo: MI SMO PRIMITIVCI !!! Pri tem pa se še obnašajo kot horda ovc. Ja res je, najlaže je scat z vetrom.

Ni mi jasno, zakaj pri milem bogu, je potrebno, da bedaki krepijo svoj gnili ego z poniževanjem človeka, ki je svoje življenje posvetil miru na zemlji. Pa da ne bo pomote ne pluvam po tistih, ki samo izražajo svoje mnenje. Vsak ima pravico, da na RKC in na njenega poglavarja papeža, gleda s svojimi očmi in to mnenje tudi javno izraža. Pljuvam pa po tistih, katerim zaradi primitivizma ne razberem več mnenja.

Motosvet se je, od kar sem sam registriran uporabnik, precej razširil in ponovno opažam pravilo, da kvantiteta ne prinaša kvalitete. Z tem mojim :SS , ne nameravam spreminjat vseh primitivcev Motosveta, da jih čim manj opazim sem poskrbel že sam, le redko še pogledam v forumu nižje od rubrike motocikli, želim pa jim, da zgnijejo s svojim bolanim egom.

DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pa me je tovariš miličnik na vrhu Črnega kala ustavil.Sej je blo vse OK sam vseseno moram mal :SS ker je imel tako kislo faco ker mi ni nobene nepravilnosti najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi..a sm se zajebu doma sm kao bolan da mi ni treba u solo zej pa se ne bom mogu it z motorjem furat pa tak lep dan je!!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 3 dneh skihal za registracijo avta in motorja ter zavarovanje stanovanja ta poltega meljončka... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrno z motorjem dans!! se dober da je blo z endurco kr ce bi blo z mojim nebi nc od plastike ustal!! z mano na sreco vse vredu sam se vseen je za bruhat!! :SS kak zna bit zadn kolo hitr pred tabo!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!