Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

vreme ta vikend... :SS

zato pa smo včeraj proaktivno delovali in vzeli dopust... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 7h je jutranja kava našla pot do najskrivnjših kotičkov tipkovnice.. milo mater..

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Inekcije v rit dobivat... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti celo sranje okol papeža in naših krščanskih ritoliznikov. danes bo morala bit otvoritev ene gostilne pa lastnik NI DOBIL DOVOLJENJA ZA ŽIVO MUZIKO KER JE DAN ŽALOVANJA ZA PAPEŽEM!!!!!!!!!!! :SS :SS :SS :SS :SS :SS

pa jebem jim mater, kot nekrščen in neveren državlja RS zahtevam de me nehajo buzerirat ti kristoljubi!!!!!!!! a ko bo pa Larry Flint moj osebni idol umrl bomo tudi meli dan žalovanja???????????

TO JE NASILJE ENE VERSKE SKUPNOSTI NAD OSTALIMI!!!!!!!!!! :BUA: :angry: :SS :SS in kot sem slišal je odpadlo še dosti zadev danes zaradi tega!!!!!!!! :slap:

kja me briga papež, z vsem spoštovanjem, naj žalujejo tisti, ki jim to nekaj pomeni, meni pa daj neki levi band in zastonj pivo v petek - papež gor ali dol!!!!!!!!! :SS :SS :SS :SS :SS :SS

PIZDE!!!!!!!!!!!!!

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....oddaja sanjska ženska in fukfehtarji........ :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem pod Pervyjev post in dodajam da nej si kurčeve cerkvene zvonove v spalnice montirajo ne pa da cel dan poslušam nabijanje :SS ...... in pol so preglasni motorji zvočno onesnaževanje okolja <_< ..... a to ko se pa zvonove kilometre stran sliši je pa okolju prijazno (in vsem nekatolikom) ..... ne spomnim se da bi kje (sploh pa ne v ustavi) pisalo da smo verska država :hmm: torej če se lahko njihov verski pripomoček sliši kilometre stran bom jez začel častiti boga bencinskih hlapov in navijal odprt ror na mofi :OK: (aj, to pa ne, mi bojo smrkci kazn napisal :SS :SS :SS :SS :SS )

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj gre vse skupaj v 3 P***** :angry2: :angry2: :angry2:

Ko že en mesec težim zarad teh kurčevih ležajev in mi vsi pravijo, da delam paniko in da mi jih bo mehankar že zamenjal, ko glih ne bo mel kaj bolj pametnega za počet, mi dans fotr reče, da s takim avtom se pa res ne morem več vozit, k mi bo naslednji hip na cesti obstal in da bom ta vikend ( k sem ga planirala že cel jebeni mesec) lahko kar doma preždela.

A jeli....prejšnji teden, ko se je pa vozil z mojim avtom in je bil pri mehankarju, pa še niso dost glasno tulili, da bi bli že dobri za zamenjavo? Pa so bli sam pol decibela bolj tihi. Jebo vse te pametne glave, drugič mi ne bo noben pamet solil, ko bom mnenja, da mora moja stara kišta k mehankarju! :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Alla :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!