Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Včeraj sem imela predavanja od 9h zjutraj do 7.15 zvečer :SS :SS :SS :SS :SS :SS in potem smo šli kar takoj ven in prišla domov ob 2.30 domov :OK: , šla spat nekaj čez tretjo uro in ob 6h že ustala, ker imam spet predavanja do 1h popoldne :SS :SS :SS :SS

In kar je pa najbolj :SS :SS :SS :SS :SS pa je, da jutri delam od 9h do 3h... in da bom imela 12. ur neprestanega dela :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem imela predavanja od 9h zjutraj do 7.15 zvečer  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  in potem smo šli kar takoj ven in prišla domov ob 2.30 domov :OK: , šla spat nekaj čez tretjo uro in ob 6h že ustala, ker imam spet predavanja do 1h popoldne  :SS  :SS  :SS  :SS

In kar je pa najbolj  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  pa je, da jutri delam od 9h do 3h... in da bom imela 12. ur neprestanega dela  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

ej, a nimaš nobenga self-respecta? a ne vidiš, da si se v kozlanje ulegla spat in se tut zbudila? ;)

morš mal pazit, pa ne pretiravat ... en :SS dnevno je čist dovolj... tko k pr seksu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno na smrt jezna in besna. :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Alla :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kar pada in pada,vse se je sfižlo ne bo nič motorizacije ta vikend,še dobr da grem vsaj na eno žurko,kjer se bo jedlo in pilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: bah....po dirki pa guzva...pa starci..pa projektiranje kopalnice :glare: :glare: :glare: ...vse takoj vse ta moment in vse ....točno tko kot sem jest rekla...ampak sele pop 3 urnem razlaganju kaj cem sploh met :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakljucek zgodbe.... dve stari babi hoceta napoditi psa. In sta si celo upali vreci eno palco proti njemu. Ampak samo proti njemu. Da ne bi slucajno pes v njiju skocil.

In kaksne bedaste komentarje sta imeli.

Tista dva laboda sta ze znala poskrbeti zase. Pes tudi. Se je navelical in sel. Oni dve pa zase ne bi znali, ce bi slucajno pes razdrazen zaradi vrzene palice skocil v njiju.

Nazadnje bi bil pa se pes kriv. In sta sli v gostilno, ena bolj pravicnisko razpolozena kot druga nad svojim "plemenitim" ravnanjem.

Pa zakaj se eni pocutijo poklicane prav v vsako stvar vtakniti svoj nos :BUA: Se najraje v tisto, ki se jih najmanj tice.

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: bah....po dirki pa guzva...pa starci..pa projektiranje kopalnice :glare:  :glare:  :glare: ...vse takoj vse ta moment in vse ....točno tko kot sem jest rekla...ampak sele pop 3 urnem razlaganju kaj cem sploh met :angry2:

"Kopalnico ima, kopalnico imA! :)" ;)

:SS zarad incidenta v Jerezu... ta bo še bolj omeven, kot tisti Biaggi+Rossi s komolcem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, ta teden se spet nenormalno vleče... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj..... za sabo imam že 7. dni neprestanega dela in še 5. me čaka... potem pa upam, da bo vikend kaj boljši, da se malo spočijem......

aja :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa vrat boli, da se komaj premikam........ pa na kurac mi gresta dve moji sodelavki......... pa definitivno ljudje niso več to, kar so bili........ :BUA: :BUA:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......... pa definitivno ljudje niso več to, kar so bili........ :BUA:  :BUA:

:SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

:grrr :grrr :grrr ....

:unsure: ahmmm...... :slap: napačna tema :unsure:

:grrr :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA saj to ni res, no....kako jeba od vremena  :SS

ampak vikend bo pa B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jeba, pogledam čez okno in je pohorje celo belo!!!!!!!!!!!!!!!!! :SS :SS :SS In to ne vrhi ampak 2 km iz mesta!!! :slap: :SS

kjer sem še pred parimi dnevi vozil na areh bom lahko spet zgleda dilce gor dal al kaj :blink: :hmm: :SS :wacko: :slap: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jeba, pogledam čez okno in je pohorje celo belo!!!!!!!!!!!!!!!!!  :SS  :SS  :SS In to ne vrhi ampak 2 km iz mesta!!! :slap:  :SS

kjer sem še pred parimi dnevi vozil na areh bom lahko spet zgleda dilce gor dal al kaj  :blink:  :hmm:  :SS  :wacko:  :slap:  :xx:

stari, niti ne omenjaj tega. jeba od mega jebe... :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!