Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

eni so pa še vedno to kat so vedno bli :closedeyes: ...pa jim nič ne pomaga :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni so skrivnostni (skrivaški) zato, da nekaj skrijejo pred drugimi, nekateri pa zato, ker ne znajo drugače... :SS :SS :SS

ah kurc, za 100 let nebo nobenga več brigalo zakaj... :afro1:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav, če se mene vpraša, je to letelo na tiste, ki so prišli z motorjem tja in ne na "pešce"..... po drugi strani pa spet... če se ne motim, si bila ti peška, ne?  :hmm:  :hmm:

sicer pa res nikjer ne piše, da moraš voziti, če si tam.........

in kakor je Cveto rekel........ a se mora to prepucavanje in jebanje v glavo res dogajati čisto v vseh temah na MS-ju??  :hmm:  :hmm:

glih tolko kot je v vsaki temi ki jo odpremo notri ze Pupa....nardila svoje...ker ji je blo dolgcajt :doze:

medtem ko se je meni zdelo nefer, da se nekdo ki je prisel koristit delavnico nekaj "pritozuje"....cemu...zakaj? da bo mel nekaj za povedat ker ne more bit tiho ali se ustavit pri : blo je dobor ali blo je zanic ali manjka to in to.... :blink:

bistvo delavnic ni zgolj v vožnji tko kot je povedal Lucky..in bistvo maksija se ne dogaja samo na delavnicah..... <_<

in ne gre za jebanje v glavo.....jebanje v glavo je to, da nekdo napise, da iz tega, ker sem povedala kaj me moti, očitno sledi da sem bla "nenataknjena".....

očitno se en kandidat ki ma težave sam s seboj in osebki nasprotnega spola, ki izražajo svoje mnenje....kamor pa padeš tud ti Pupa... :angry2: ...med osebke nasprotnega spola namreč...da ne bo pomote :angry2:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene že malo skrbi zate, da te ne bo kap.......... in če ne drugega draga moja Nagaya, sem te branila, češ da si bila peška in da pač nisi mogla sodelovati na delavnici (enako tudi jaz)... kar sem potrdila še enkrat s svojim stavkom, da itak ni delavnica zato, da bodo vsi sodelovali.......

In na koncu VSEM dodala, da ta tema pač ni primerna za jebanje in ne vem kaj še vse... kar ni eksplicitno nate letelo, ampak na VSE

in ob prilonosti draga Nagaya, te vabim na eno pijačko, da pa mi lepo v obraz razložiš kaj imaš toliko proti meni ne pa da te moram stalno brati tu, ker se mi nekako ne da več....... Bi šlo?? Lahko preko PM-a vse uredimo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne...nobenih PM....pa pjačka pa kr neki na 4 oči....v družini ne trpim skrivnosti.....in skupaj nam bo uspelo. :kva2:

A sm mal temo falila...no saj ni prvič :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne...nobenih PM....pa pjačka pa kr neki na 4 oči....v družini ne trpim skrivnosti.....in skupaj nam bo uspelo. :kva2:

A sm mal temo falila...no saj ni prvič :slap:

:lol: :lol: .) jep si........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti šefico, k je stara zakompleksana, tečna čarovnica, k nima pojma o ničemer drugem kot o tem, kako naredit delovne pogoje čimbolj neprijetne. :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Alla :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj me včasih prime, da bi uporabil znanje iz vojske in si našel kak mitraljez in spraznil kišto patronov v koga? prekleta banda, ma kej je že takodaleč vse, da te more jebat prav vsak, ki si najde 5 minut cajta??? preizkušajo moje potrpljenje... :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilferderber,

medtedensko popivanje ni več za tebe.. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilferderber,

medtedensko popivanje ni več za tebe.. :SS

:friend1: :004 stari, staraš se .)

jst pa morm mal :SS :SS :SS ker sem si komaj zrihtala menjave, da grem jutri na jadranje za 4. dni in bo baje odpadlo, ker nam skiperji odjavljajo.........

:SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti šefico, k je stara zakompleksana, tečna čarovnica, k nima pojma o ničemer drugem kot o tem, kako naredit delovne pogoje čimbolj neprijetne.  :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:

Alla  :angry2:

sej nisem tok evil no :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!